Mortal Kombat 2: Vyhlazení

• Česko Mortal Kombat 2 (více)

Mortal Kombat 2 je novým dobrodružstvím, které začíná tam, kde předchozí film skončil. Odvážní bojovníci musejí opět čelit protivníkům ve službách nelidského Shao Khana, vládce Vnějšího světa, který prorazil vesmírný tunel mezi Vnějším světem a Zemí, aby ji ovládl. Jeho Armádu temnoty vedou nemilosrdní bojovníci s nadpřirozenými schopnostmi - Sindel, kdysi krásná královna, nyní hrozné ztělesnění smrti, obrovský kentaur Motaro a ninja Ermac, mistr telekinetických sil. (oficiální text distributora)

gumbo

nejde než neporovnávat s jedničkou. Nový Rayden hrůza, záporáci hrůza. A hlavně to nejlepší z jedničky - souboje, stojí za prd. Alespoň Kitana zůstala stejnou kočkou :) ()

Crowen odpad!

Po dokoukání tohoto.............."filmu" (vůbec mi to neleze z huby) se mi honili hlavou pouze 2 slova: PROČ? PROČ? ()

P.J.2

Jednu hvězdičku za nostalgické vzpomínání na hru, druhou hvězdičku za to že jsem se u tohoto filmu asi tak před 5ti lety docela bavil a třetí hvězdičku za to že to nenatočil Uwe Boll jelikož oproti jeho filmům tohle vypadá asi jako Mustang vedle Trabanta. ()

char_t

Během prvních deseti minut tu zaslechneme všechna klišé fantasy světa, sci-fi světa, kung-fu světa, a dokonce pár zcela nových kousků, objevených jen pro MK2. Tam, kde byla jednička parádní béčko, přesně takové, jako mělo být, je dvojka neskutečný kýč, na kterém je koukatelný snad jen Jax a nové a nové narážky na hru. Jednička měla koule, tohle je jen slabý odvar, i toho Raidena dokázali naprosto zmršit. ()

Hapretor odpad!

Už jednička byla echt blbost. Ale pořád v mezích. Byla to oddychovka plná hovadin, které aspoň pobaví. Tohle je nekoukatelné. Komu se líbila jednička, tak tohle u něj nemá šanci, protože to má vše, jen ne rysy jedničky - a to je velká, velká chyba. ()

Luk Skywalker

Co se v prvním díle vcelku podařilo zde nefunguje, dvakrát do stejné řeky vkročit nelze a je to lacinější než první díl o čemž svědčí i neobsazení Christophera Lamberta v roli Raidena. ()

BeranSon odpad!

Jednoznačně říkám, že toto je jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl a rozhodně se nechystám udělat tu samou chybu po druhé. Ani nevím co je na tom všem nejhorší... - 0/10 - ()

MickeyStuma

Skupina bojovníků v bojovém umění má šest dní na to, aby zachránila Zem před extra-dimenzionální invazí. Snímek přímo navazuje na předchozí film a vykazuje se hlavně některými změnami v obsazení. Například lorda Raydena už nehraje Christopher Lambert, ale James Remar. Tentokrát je znatelná tvůrčí snaha o plnohodnotný film, takže je příběh vcelku jasný, avšak natočen v hongkongském fantasy stylu, což znamená rychlý chaotický střih a tím vzniklou ohromnou zmatenost. Těžko říci co je to žánrově. Akční-fantasy-sci-fi? Speciální efekty se nikam neposunuly, takže jsou stejně hrozné jako minule a dialogy už tentokrát doslova trhají uši. Snímek podle velmi populární PC hry je více abstraktní, než by si kdo myslel. Ona těžkopádnost skutečně divácky ubíjí. ()

helloween93

Předpotopní triky, tupý děj, o herectví nemůže být řeč. Raiden je cringe jako hovado a od doby, co jsem to viděl naposledy je to ještě horší, než jsem si to pamatoval. Nikdy víc. ()

Narayan

Nevim proc, ale me se to celkem libilo. Sice je to hrozny becko sestavene pouze z bojovych scen mezi jednotlivymi postavami, ktere se postupne najednou objevuji, ale presto se to docela dalo videt. Jako odpocinek dobry. ()

Leoric

Citelně zde chybí Christopher Lambert, jehož charisma zvedalo úroveň prvního dílu. Film je jen další zbytečný druhý "díl" a splácanina neatraktivních soubojů s nulovým příběhem. ()

Grimlok

Jedno velké proč...Proč nehraje Raidena Lambert? Proč Johnyho Cage zabijou po pěti minutách filmu? A další proč by se daly určitě najít. Takovéto pokračování si Mortal Kombat nezasloužil. Jedna hvězdička za roboty Smoke a jeho kolegu (na jméno si nevzpomenu) a za bojové scény. ()

bif

Dobře je to béčko, ale nostalgie je silná věc a já mám tenhle film rád a pamatuju týdny, kdy jsem si pouštěl každý den oba díly a vždy sem se bavil. ()

Torgal

Oproti prvej časti drastický pokles kvality. Triky patria k tomu najhoršiemu čo sa dá vidieť, kulisy sú očividne papundeklové, ale najväčšie zlo je scenár. Ten vôbec nedáva zmysel a núti postavy robiť a hovoriť také veci až hanba. Výmena hercov v kľúčových úlohách (hlavne ten Raiden) už len dokončila dielo skazy. Jedinú hviezdu dávam za to, že sa to dalo dopozerať celkom bez problémov a dalo sa tomu zasmiať. 2/10 ()

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)

MK3 sa začne nakrúcať

MK3 sa začne nakrúcať

09.08.2005

Séria Mortal Kombat, ktorú solídne započal Paul W.S. Anderson a rozdrvil John R. Leonetti, sa čoskoro stane trilógiou. "Trojku" s podtitulom Devastation nakrúti istý mink - režisér, ktorý už má na… (více)