poster

Král Škorpion: Cesta za mocí

 • USA

  The Scorpion King 4: Quest for Power

 • USA

  Scorpion King: The Lost Throne, The

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Kráľ Škorpión 4: Cesta za mocou

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 2015, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • buzzwoody
  *

  Jsem nenapravitelný. Prostě naprosto nenapravitelný. Když vím, že to je špatný film, dokážu se na to podívat kvůli sympatickému herci. Je to obrovská chyba, kterou dělám strašně často. Ve trojce krále škorpióna to byl Perlman, tady Biehn a chtěl jsem se podívat i na Hauera a známého z Van Helsinga Kempa. Co je fakt, je, že jsem to vypínal s trochu lepším pocitem, než trojku a dvojku, ale jen s trochu lepším. Byla to pořád stejně blbá kravina, se stejnými nedostatky.(13.7.2015)

 • TERRORDROME
  **

  Štvrtý Škorpión je naprosto stupídna konina v štýle 90-tkového Hercula. Tvorcovia to asi vedeli a preto sa rozhodli vystaviť všetku jeho zhovädilosť na obdiv a urobiť z nej jedinú prednosť celého filmu. Ostala nám teda priblblá komédia, ale dokázala pobaviť do tej miery že som ju nevypol a to sa počíta. Pravda, scénu kde sa bláznivý vynálezca v obleku z peria snaží vzlietnuť pomocou katapultu a napikuje to do strechy by som asi radšej nechal v seriáli Tom a Jerry. Súboje sú, až na ten úvodný celkom slušné wrestlingové lomenice. Bitka v krčme bola čistá groteska kde nechýbal ani nôž omylom zarazený do zadku a pri girl fighte v aréne letiaci zub cinkol o obrazovku. Ide o to, že Mathayus a spol. hľadajú poklad pomocou hádaniek aby ho nedostal záporák. Že sa obrovské osvalené hovädo votrie v šatočkách do ženského chrámu a že je starovek plný stredovekých stavieb je jasné ako čierna diera. Aspoň jeden krát sa to pozrieť určite dá, teda ak vás hneď skraja neodpudí že sa z legendírneho kráľa Škorpióna stal taký panák.(6.10.2015)

 • kaylin
  ***

  Druhý díl je nadobro zapomenut. Tohle je opět to béčko, které jsem očekával, béčko, které chci vidět. Jednoduché, akční, zábavné a s postavami, které jsou více než snesitelné. Ano, je to naivní, je to hloupé, ale pro mě to prostě funguje. Takové seriálové podání s jednoduchými a špatnými efekty, ale bavil jsem se.(9.4.2015)

 • Kryton
  ***

  Od ostatních odpadů (druhý a třetí díl) je Cesta za mocí o stupeň lepší zábava. Nedostanete k tomu do ruky vychlazenou jedenáctku a polosvlečenou otrokyni. Nebo pro úchyláky - vychlazenou otrokyni a polosvlečenou jedenáctku. Jen se totálně vykašlalo na vážnější tón a celé to vypadá jako průměrný díl seriálu Herkules s Kevinem Sorbem. Nadsázka, jednodušší humor, přímočará linie a souboje ve stylu wrestlingu se vším tím fake over the top. není se čemu divit, když většinu rolí obsadili zápasníci a jediná známější tvář je Lou "Hulk" Ferrigno a už hodně starý Rutger Hauer jako král. Nebylo by to zlé, když by to celé změnilo název a neneslo to stigma prvního výborného filmu a dvou příšerných výplodů nemocného velblouda, kterého museli krmit výkaly samotného Uwe Bolla. Jen se mi zdálo po celou dobu, že dvacet let starý seriál http://www.csfd.cz/film/69530-herkules/ měl lepší produkci a to šlo o čistě TV produkt - zavolejte ihned a dostanete k Herkulesovi i Ioalesa za stejnou cenu!. Tohle vyjít samostatné bez okovů minulých dílů, tak je to zábavně průměrné fantasy béčko (***). Nic víc, nic míň. Hodnocení OST: Celkem překvápko, že i u Direct-To-DVD titulu se najde slušnější fantasy hudba. 5/10(27.2.2015)

 • RAFT
  **

  Že se tvůrcům a bůhví komu ,ještě chtělo do čtvrtého pokračování.Já vím vydělávat prachy nějak musí ,ale takhle dosti mizerný film sem dlouho neviděl.Někteří herci zde sou od druhého pokračování ,ale ani herci film vůbec nezachrání.Raději měli nechat jenom první díl na který ,se dá ještě vcelku dobře dívat.(1.2.2015)

 • - Natáčelo se v Rumunsku v lokalitách Rasnov, Snagov, Sibiu a nebo ve studiu Castel Film v Bukurešti. (Terva)

 • - Sídlom kráľovstva Norvania je vo filme rumunský hrad Rasnov, ktorého počiatky siahajú do 13. storočia. (beso74)

 • - Don 'The Dragon' Wilson, který hrál Gizzana, byl v úvodní scéně omylem bodnut mečem do nohy, což si vyžádalo několik stehů. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace