Flash - Série 1

(série)
USA, (2014–2015), 15 h 56 min (Minutáž: 41–44 min)

Hudba:

Blake Neely

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Michelle Harrison, Chad Rook, Patrick Sabongui, Al Sapienza (více)

Epizody(23)

V této sérii se Barry Allen učí žít s tím, že má superrychlost, a to jak v osobním životě, tak nově v životě superhrdiny. (LUKICKK)

SNCIS

Obsahuje spoilery: "V dětství jsem viděl, jak mou matku zabilo něco nemožného. Za její vraždu zavřeli mého otce. Pak jsem se díky nehodě - stal něčím nemožným. Pro okolní svět jsem jen obyčejný forenzní vědec, ale potají svou rychlost využívám k boji se zločinem a k nalezení lidí jako já. Jednoho dne najdu vraha mé matky a můj otec se dočká spravedlnosti. Jmenuju se Barry Allen. Jsem nejrychlejší člověk na světě...Jsem Flash!" První spin-off Arrowa. Flash není, tak temný jako Arrow! Je volnější a hodně zábavný, nicméně je tu šablona - 1 padouch = 1 epizoda, takže styl Smallville. To se mi moc nelíbí a i proto mám raději Arrowa než Flashe, ale postupem času (skoro v závěru série) má i Flash jednoho velkého nepřítele. Nejoblíbenější epizody v této série: Flash vs. Arrow, Rogue Time a finálová Fast Enough. Herci: Grant Gustin sympaťák, Tom Cavanagh má obličej padoucha a tvoří ho skvěle! Wentworth Miller také podává skvělý výkon a Candice Patton tu ztvárňuje - tu sexy holku co všichni chlapi chtějí, ale mně tam nesedí. Triky a efekty na TV ok, uvidíme jak se to bude vyvíjet. - 70%. ()

JG9

Kdybych to měl srovnat s Arrowem tak by to předčilo jenom 3.sérii,jelikož tady i přesto máme hodně slabších dílů a proto si nemůžu pomoc ale myslím si že úvodní dvě série Arrowa byly lepší....No,k samotné sérii musím říct že má skvělého záporáka tedy Harrisona Wellse alias Reverse Flash ale jak všichni co to viděli víme je to blázen z budoucnosti Eobard Thawne tedy vzdálený příbuzný jedné z našich hlavních postav Eddiho Thawnea!Spoilery!(tady)a ten se bude muset zabít(velice dojemné)(Konec spoilerů!!!),Grood byl docela na nic Aeling nevím co se s ním sakra děje,mizí a zase se objevuje ale co mě štvalo úplně nejvíc,JAKTOŽE TEN SERIÁL ABSOLUTNĚ ALE ABSOLUTNĚ SNAD KROMĚ JEJICH SPOLEČNÉHO CROSSOVERU IGNORUJE ARROWA??????????PROČ?????????!!!!!!!!!!!! Ale jinak mě ty záhady ohledně záporáka a obecně budoucnosti bavily a to s Barryho matkou se podle mě emočně nejvíc ukázalo ve finále. Nejlepší díl:17. Nejhorší díl:21. 9/10 Update:Ok,zjistil jsem že se to v časové linii nějak rozchází a Flash Arrowa neignoruje D: ()