Flash - Série 1

(série)
Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi
USA, (2014–2015), 15 h 56 min (Minutáž: 41–44 min)

Blake Neely

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Michelle Harrison, Chad Rook, Patrick Sabongui, (více)

Epizody(23)

ConanVJ

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak musím říci, že stejně jako kdysi u konkurenčních Agentů mě to od začátku přišlo dost vlažný na rozjezd, ale postupem času jsem si hlavní postavy oblíbil a fandil jsem jim. Takových prvních deset dílů je epizodických a hodně málo vše spojuje, ale později je to fakt mazec plný zvratů a zajímavých situací. Vývoj hlavního hrdiny je povedený, efekty jsou na seriál peckový. Co mě hodně potěšilo, tak je i propojení se seriálem Arrow. Co mě trochu mrzí, je tak hodně otevřený konec první série. Obsazení sympatické a hudba skvěle podtrhuje dění na obrazovce. Tak za mě první série 95% :) ()

jh666

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po trochu mdlém rozjezdu, který působil jako kombinace prvků ze Smallvillu a Arrowa se Flash zhruba od šesté série rozběhne v současnosti pravděpodobně nejlepší komiksový seriál od DC. Seriál má výborně zvolené obsazení, kdy (na rozdíl třeba od Arrowa) není postavy, která by vám vyloženě vadila. Skvěle funguje vybalancování akce a humoru a také snaha o vybudování propojeného světa, např. crossover s Arrowem je dokonalý. Jedinou menší vadou na kráse je občas úroveň triků, s čímž se bohužel na CW nedá nic dělat.95 % ()

Shakers

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

1. séria 80% Barry Allen sa už mihol v seriály Arrow. Tu už má konečne svoj priestor, laborku, tímových kamošov, záporákov, životnú lásku, znelku, ale predovšetkým oblek. Zatiaľ čo Arrow sa tak trochu spracovaním hraje na Nolanovho Batmana, Flash naopak na Raimiho Spider-Mana. Tvorcovia oboch seriálov nám druhý krát nenaservírovali temné tony, ale prispôsobili to veku hlavnému hrdinovi, takže skôr sledujeme odľahčenú atmosféru. Ale zas tak odľahčené, aby to bola nuda to nieje. Na to je tento seriál už pri ťažký, pretože príbeh vás poriadne namlsa. Prepojenie medzi seriálmi Arrow a Flash je super a hlavne poteší ich spoločný Crossover. Aj keď prvé časti vyzerajú klasický (som hrdina a chcem frajerku), rýchlo sa to všetko zmení a v závere prichádzajú nielen emócie, ale aj moje hodnotenie a musím sa priznať, že sa mi prvá séria páčila viac ako od susedného Arrowa. ()

VanTom

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Velice "cheesy" superhrdinská série. Barry Allen je sympatický a nešťastně zamilovaný nerd, jenž jako začínající Flash dostává neustále na budku, aby pak v jednom velkém vzepětí (hnutí mysli) padoucha taktak zvládl uzemnit. A to pořád dokola díl po dílu, ústřední zápletka s Reverse Flashem se totiž rozjížděla hodně zvolna. Jakmile však po polovině sezóny nabrala na obrátkách, šlo o jednoznačný tahák. 70% ()

SNCIS

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Obsahuje spoilery: "V dětství jsem viděl, jak mou matku zabilo něco nemožného. Za její vraždu zavřeli mého otce. Pak jsem se díky nehodě - stal něčím nemožným. Pro okolní svět jsem jen obyčejný forenzní vědec, ale potají svou rychlost využívám k boji se zločinem a k nalezení lidí jako já. Jednoho dne najdu vraha mé matky a můj otec se dočká spravedlnosti. Jmenuju se Barry Allen. Jsem nejrychlejší člověk na světě...Jsem Flash!" První spin-off Arrowa. Flash není, tak temný jako Arrow! Je volnější a hodně zábavný, nicméně je tu šablona - 1 padouch = 1 epizoda, takže styl Smallville. To se mi moc nelíbí a i proto mám raději Arrowa než Flashe, ale postupem času (skoro v závěru série) má i Flash jednoho velkého nepřítele. Nejoblíbenější epizody v této série: Flash vs. Arrow, Rogue Time a finálová Fast Enough. Herci: Grant Gustin sympaťák, Tom Cavanagh má obličej padoucha a tvoří ho skvěle! Wentworth Miller také podává skvělý výkon a Candice Patton tu ztvárňuje - tu sexy holku co všichni chlapi chtějí, ale mně tam nesedí. Triky a efekty na TV ok, uvidíme jak se to bude vyvíjet. - 70%. ()