poster

LEGO® Ninjago® film

 • USA

  The Lego Ninjago Movie

 • Dánsko

  LEGO Ninjago Filmen

 • Nový Zéland

  The Lego Ninjago Movie

 • Nizozemsko

  The Lego Ninjago Movie

 • Velká Británie

  The Lego Ninjago Movie

 • Austrálie

  The Lego Ninjago Movie

Animovaný / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA / Dánsko, 2017, 101 min

Komentáře uživatelů k filmu (58)

 • T2
  **

  Rozpočet $70miliónovTržby USA $59,281,555Tržby Celosvetovo $123,081,555Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Z Lego video alebo kino filmov mi to príde príliš slabé, málo úderné, či už po príbehovej, akčnej či tej zábavnej stránke. Rodinné hodnoty sú tu dosť na silu natlačené a akcia, ktorá tu je stále je akási bezúčelová od buka do buka. Trvalo mi asi polovicu filmu pokiaľ ma to aspoň trošku začalo baviť. /40%/(16.1.2018)

 • DaViD´82
  ***

  Připravte své Ninjago chtivé synátory na to, že tohle nemá se seriálem dvakrát velkou spojitost; respektive žádnou. Ušetří si zklamání nad tím, že zrovna ten jejich oblíbenec se tam sotva mihne (v našem případě ohnivý Kai). Předloha je sice neskrývanou vykrádačkou Želv Ninja a Power Rangers, ale solidní vykrádačkou, která má různorodý tým, kde každý je stejně důležitý. Ve filmu jde pouze o Lloyda (ten zelený). Což je na úrovni toho, kdyby celovečerní Želváci byli jen o Leonardovi a ten by navíc neměl ani své meče, ani nestál proti tradičním protivníkům a navíc řešil problém rodinného rázu. A řeší se to ve stejném ztřeštěném stylu a se stejnými tématy jako v předchozích dvou LEGO® filmech. Tentokrát o to hůře, že to nefunguje jako celek; scénář nebyl silnou stránkou ani u Příběhu/Batmana, ovšem zde absentuje již zcela. Stále to však má tak zběsilé tempo a tolik nápadů, vtipů a aluzí (tvůrci neopomenou ani na tradiční titulkový sestřih Jackieho nepovedené eskapády), že se u toho nelze začít nudit. A to ani pokud jste v roli povinného doprovodu/nechtěného rukojmího.(24.9.2017)

 • tron
  **

  „Chápete, kam tým mierim?“ – „Nie.“ Musím dať len 40%, lebo kým Lego príbeh a Lego Batman ma bavili tak na 60%, Ninjago ma bavilo o dosť menej. Oceňujem, že nejde o nudný origin, ale že partia superhridnov, chrániaca mesto, je od začiatku už vytrénovaná, pokope a nejaký čas v aktívnej službe. Ale aj tak je to dosť nuda a prekvapivo to nevylepšila ani krátka minutáž. Smršť gagov nie je až taká vysoká, ako po minulé dva razy. Síce sa mi páčilo, že sme sa opäť dočkali žralokov (hoci tentokrát bez lejzrov, škoda), ale to je málo. Zvláštnym nápadom sa opäť ukazujú byť „hrané“ vsuvky. Myšlienka o sile vzťahu otec/syn alebo tímovom duchu je veľmi prastaré klišé, ktoré by muselo byť spracované oveľa zaujímavejšie, aby neotravovalo. Postavy vcelku ľahostajné. Potešili hlášky („Asi to nefunguje“, „Príde mi to ako naschvál.“, „Ty nie si môj syn, môj syn bol plešatý a nemal zuby.“)(21.2.2018)

 • Xmilden
  ***

  Platí prakticky to stejné co jsem napsal minule u Lego Batmana. S tím rozdílem, že už jsem ani moc nečekal že by mě dokázalo tohle Lego nějak pobavit. Jackieho Chana jsem viděl dvakrát po sobě a trošku mě mrzí, že o něm vím jak moc je vášnivým Číňanem. Tohle mě kdysi v době Police Story absolutně nezajímalo a na jeho kaskadérské estrády se mě tudíž koukalo lépe. Příští Lego pokud vznikne, tak zřejmě už pouze s minimálním rozpočtem. Nápady došly. 55%(8.1.2018)

 • Pepinec
  ***

  LEGO filmy se nikdy moc netrápili s příběhem, ale tohle už je vyloženě rezignace. Akční části na mě působily jako kdyby mi někdo před obličejem máchal omalovánkama, z toho by nemělo nic ani jojo. Co Ninjago drží nad vodou jsou kecací scény, tam se někdo vyřádil, i když asi trochu zapomněl na to, že píše hlavně pro děti. Ve výsledku je to ale pořád dvakrát povedenější, než drtivá většina animáků, které k nám dorazí.(25.9.2017)

 • Rominator
  ***

  Šest nindžů vyzbrojených bojovými roboty musí odrazit další útok padoucha Garmadona, který chce město Ninjago ovládnout... V krátké hrané části filmu hraje Jackie Chan majitele obchodu se starými věcmi, který diváky do příběh Ninjago uvede. Jackie také namluvil postavu mistra Wu. Je docela škoda, že Michael Peña (FIRE NINJA) neměl více textu, protože toho moc nenamluvil.(14.10.2017)

 • HAL
  **

  Lego filmy jsou horší a horší, a tímto tempem budou brzy zřejmě už úplně nejhorší. Jackie Chan na začátku potěší, ale jakákoli afinita na HK kung-fu filmy zmizí okamžitě s přechodem do kostičkového světa, a odhalí se zrůdná pravda že toto je prázdná nápodoba Transformerů, nebo snad Strážců Vesmíru. A ono pokud už tak strašlivě vyprázdněné předlohy zadaptujete jako něco ještě o dost hloupějšího, tak to bolí i lidi ve vedlejším kinosále. Bohužel bez velké snahy o "Lego parodování" jako tomu bylo u Batmana, i bez snahy o přesah jako tomu bylo u prvního filmu, tohle už je jen další tupý bumprásk animák pro nejmenší. 4/10(25.9.2017)

 • Big Bear
  ***

  Už se v tom krapet ztrácím, ale trochu mi to připadalo jako mix Transformerů a Pokemonů. Transformace je u téhle legendární stavebnice vlastně hlavní filozofií a vzhledem k tomu, že každý z hrdinů měl své vlastní zbraně a útoky, tak nějak se mi vybavil žlutý vřískající pika pika ču... Naštěstí tohle má k těm japonským mytologiím poměrně daleko byť se příběh odehrává kdesi v Legasii ve městě Ninjago City. Oproti ale LEGO: Clutch Powers zasahuje mi to přišlo slabší. Hlavní slovo k filmu po skončení pak měly děti a těm se to líbilo. Lego to dělá dobře. Udělalo animák pro kina čímž si plní kasu a zároveň je to dokonalá reklama na všechny ty nové stavebnice vydané k filmu. Jelikož jsem ale na legu sám odrostl a dodnes jej považuji naprosto geniální stavebnici podporující kreativitu nemám nic proti tomu a budu své ratolesti podporovat ve skládání kostiček i když pak budu ze sáčku vysavače vyndávat paňáčky a kostičky jejichž cesta hubicí do hadice a sáčku je vždy provázena klasickým typickým klepáním o stěny... Dávám za tři sopečné vyhazovy ! * * *(14.11.2018)

 • Ivoshek
  **

  Ubylo humoru, příběh je taky zase o něco slabší než minule... na příští LEGO něco film už nepůjdeme.(22.10.2017)

 • ARI50
  ****

  I tenhle samostatný film LEGO ninjago byl super a potěšil pobavil tyhle LEGO filmy začínám mít rád.(24.1.2018)

 • rikitiki
  **

  Motiv problémů ve vztahu mezi otcem a synem se táhne celou sérií. Zatímco v Lego příběh to byl plně funkční rámec, do kterého byl příběh zasazen, v Lego Batmanovi byl podaný z pohledu sebestředného a smutného otce Batmana, tady je to z pohledu syna Lloyda, který se zoufale snaží přimět svého čtyřrukého otce-záporáka, aby se konečně jako otec začal chovat. A celé to ztratilo jiskru i smysl pro humor. Lego je jen prostředek, jak vyjádřit rodinnou problematiku. Není důležité, postavičky by klidně mohly být kreslené nebo ze dřeva. Snímek divákovi předkládá především sentiment s očekávaným završením. SHNRUTÍ: Když je u animovaného filmu nejlepší úvodní hraná sekvence s Jackie Chanem ....(11.11.2018)

 • mm13
  ***

  Dobre, ale ak sa nepohnú ďalej, tak viac nie je o čom.(29.1.2018)

 • Anderton
  ***

  Ninjago oveľa viac funguje v jednotlivostiach ako celku. Ale to sa dalo samozrejme čakať. Scenár je až únavne doslovný a predvídateľný. Takže k tým maličkostiam. Tie pozostávajú s príjemných prekvapení, ako zapojenie reálneho sveta do toho fikčného, pričom by bola škoda sa o nich zmieňovať, keďže sú tým najlepším, čo vás v kine čaká. Určite vás na začiatku nenapadne, kto bude ústredným monštrom filmu a je to veľmi vtipné. Jackie Chan už tak moc vtipný nie je, ale kto ho zbožňuje, bude nadšený. No a ešte k publiku. Vždy, keď navštívim nejakú prodkuciu pre dospelé publikum, niekto sa nahlas rozpráva alebo telefonuje. Na premiére Ninjago a všetkých Lego movies boli rodičia s deckami a tie boli okrem momentov, na ktorých sa smiali, úplne kľudné. Človek asi vekom prichádza o rozum. Inak z trojice Lego Movie, Batman a NF je novinka najslabšia, asi práve kvôli stokrát prevarenej zápletke.(21.9.2017)

 • BMW12
  ***

  Nebylo to špatné, ale seriál je daleko lepší. Tím, že seriál má už tolik sérií, tak tvůrci asi nevěděli, co za nový příběh vymyslet, a tak vymysleli tohle. Tedy ta hlavní kostra příběhu není zlá, ale je tam spousta scén, které bych úplně vynechal, resp. je nahradil daleko jinými a lepšími scénami. Každopádně minimálně děti to bude bavit.(14.12.2018)

 • Aleee89
  ***

  Kvalita Lego filmů jde pořád dolů a dolů, takže pokud to tak bude pokračovat, ty dvě hvězdy, o kterých jsem uvažovala i dnes, příště opravdu dám. Příběh - dejme tomu. Ale vtipnost se úplně vytratila. Ta třetí hvězda je vlastně za kočičku.(14.1.2018)

 • DA_NO
  **

  Pro znalce původního seriálu musí být tohle zklamání. Zpousta důležitých věcí je zde překopána (místo draků roboti), chybí veškerá mytologie okolo Ninjaga, většina původních postav se chová úplně jinak a dost trapně (punkerka Nya) a hlavní téma je otcovský vztah, což je vážně něco jinýho než v seriálu. Ale tenhle film nemůže přijít dobrej ani člověku, kterej neznal seriál. Hlavní zápletka se točí okolo kočky, která ničí Ninjago, humor tady funguje o poznání méně než v předchozích LEGO filmech a hrané scény jsou zde vážně trapný. Takže, nový LEGO film je oproti vynikajícímu LEGO Movie a zábavnému LEGO Batman podprůměrný snímek, který se předlohou jen inspiruje a jehož humor vůbec nefunguje. 30%(25.9.2017)

 • corpsy
  ***

  Lego, Lego!!! Nemám skúsenosti s tým, že som sa bavil so stavebnicou, ale zase mám skúsenosti s tým, že mám prevetrané celovečeráky. Tento prídel je blbý spôsobom, ktorý pochopí len obdivovateľ, resp. fanda stavebníc. Avlastne nič iné ma nenapadá. Možno len to, že by sa mali vrátiť pôvodný tvorcovia.(17.3.2018)

 • kaylin
  ****

  Docela se opakuje to, co předvedl "LEGO® příběh", ale vlastně to vůbec nevadí, protože tohle je výborná parodie na akční žánr kung fu filmů, navíc jsou zde celou dobu skutečně parádní hlody, které se neomrzí a na kterých LEGO filmy stojí. Na jedno zhlédnutí je to prostě super, u druhého bych si už tak jistý nebyl.(4.2.2018)

 • silentname
  ***

  Po dvoch schopných filmoch sa lego postavičky vracajú v novom filme: "The Lego Ninjago Movie." Bohužiaľ tentokrát veci nevyšli úplne tak, ako som očakával. Myslím si, že fanúšikovia animovaných lego filmov na to pôjdu aj tak a film zarobí dostatok peňazí, no to je asi tak všetky. Jeho príbeh je priehľadný a tisíckrát obohraný, hlavný hrdina je veľmi nezaujímavý a rovnako sú aj jeho parťáci, o ktorých sa nedozvieme dokopy nič. Plus humor vo filme rovnako dosť kríva. A okrem toho mám pocit, že film sa mal akosi rozhodnúť čo chcel povedať. Myslím si, že je tu veľmi zlé vyváženie drámy a komédie. Urobme si len porovnanie s predošlým filmom "The Lego Batman Movie". Máme tu dokopy presne tú istú situáciu len poňatú opačne. Ale čo vo filme fungovalo bol fakt, že to nechcelo veci rozoberať, no robilo si to celý čas z vecí srandu. A poňali to viac ako komédiu, než ako drámu, kde musíme riešiť vzťah medzi otcom ničiteľom a synom outisderom, lebo jeho otec neustále chce dobiť mesto Ninjago, kde žije. Je to prevarené, je to staré a okrem toho vieme presne kam to všetko bude smerovať a nerobí to nič výnimočné. Okrem toho, zhoršili aj animácie. Kým v prvom filme sme mali všetko spracované z lega... absolútne všetko, tu už potrebujeme robiť efekty viac klasickým štýlom. Prečo? Veď bolo možné urobiť naposledy všetko z lega, prečo by to zrazu nešlo? Okey, to sú moje negatíva k filmu. Pozitíva? Majster Wu a Garmadon. Myslím si, že sú najzaujímavejšie postavy a vedia film aspoň niekam posunúť. Majster Wu viac tónom mysticizmu a tréningu, kým Garmadon je podľa mňa vtipný zloduch a páčia sa mi jeho ohnivé slzy. A občas vedie so synom vtipné dialógy. Úvodných 15 minút je rovnako skvelých. A myslím si, že keby to pokračovalo v tóne, akým to začalo, mali by sme tu lepší a akčnejší film. Takto tu máme film, ktorý by som zaradil do "eh" kategórie. Nič výnimočné, nič hrozné, ale rozhodne nejde o film, ktorý by som si niekedy pozrel znovu. Hodnotenie: C+(24.9.2017)

 • filmfanouch
  ***

  Jsou to již tři roky co dorazil LEGO Příběh. Obrovské překvapení které dokázalo dokonale skloubit dětskou fantazii s dospělým humorem. Letos dorazil již jeden spin-off LEGO Batman film který sice fungoval o poznání méně ale pořád dokázal fungovat tak jak se na ochránce Gothamu sluší patří. A překvapivě funguje i druhý letošní spin-off Lego Ninjago film. Takže předně- Hrdinové filmu Ninjago mi nebyli před filmem známí takže jsem téměř nevěděl do čeho jdu. Bavil jsem se fakt od začátku do konce. LEGO® Ninjago® film dokáže zabit děti i dospělé- Dospělý humor ve filmu je a je ho opravdu hodně (Zkuste mi najít 8 leté děcko které pochopí odkaz na Whistlerovu matku či kung-fu filmy) a i když je český dabing slušný, originální verze s Jackie Chanem, Davem Francem či Michaelem Peňou by mě asi potěšila víc. Hlavní myšlenka filmu je vztah Llyoda a jeho podlého otce a o to jak se tito dva dávají dohromady- A závěr jejich příběhové linie dojme tak jak po předchozích 90 minutách má. Sice žijeme v roce 2017 kdy se otcovské otázky řeší ve filmech často ale LEGO Ninjago rozhodně nezaostává. Pohyblivá animace je pořád nádherná, stejně jako u předchozích LEGO filmů. Ninjago sice nemá takovou sevřenost jako původní LEGO příběh avšak s LEGO Batmanem se jedná o další fajn spin-off. A kostičkové univerzum mě nepřestává bavit. Takže se těším na LEGO příběh 2!(21.9.2017)

 • Brain-D
  ***

  Pár hyperfuck vtipných momentů nezachrání a neudělá z toho všeho nadprůměr, ale za shlédnutí to stálo.(28.1.2018)

 • ghatos
  ***

  Postupně se to zlepšovalo. Mělo to světlé momenty, ovšem tady se vyloženě cílilo na rodinky a rezignovalo se na promyšlenější (dospělejší) odkazy či zábavu. 62%.(5.1.2018)

 • M.i.k.e
  ***

  zdaleka nejslabší Z Lego filmů...je tu sice pořád přehršel nápadů a několik funkčních fórů,stejně jako zběsilé tempo (které ale už Lego Batmana dělalo lehce nepřehledným),ale zároveňˇje příběhově nejslabší...tedy ne,že by Lego Batman měl zrovna oscarový scénář,ale pořád to byl aspoň Batman,,,a navíc ještě vykrádá již 100x viděné (Želvy ninja,Power Rangers,libovolný rodinný nebo ninja film).K dobru pak není ani to,že zatímco Batman je již zajetá značka a Lego Movie přineslo vlastné svět,svět Ninjaga je něco co už existuje nějakou dobu (seriál atd) a tím pádem je tak Ninjago movie určeno spíš pro sepicfickou skupinu.Ne snad že by ti Ninagem nedotčeni měli úplnou smůlu,je ale celkem pravděpodobné že fandové se budou bavit o něco víc...60%(4.1.2018)

 • iXtr3m3
  ***

  Lego + Power Rangers + Teenage Ninja Turtles + xy = The Lego Ninjago Movie(2.2.2018)

 • Fary
  odpad!

  LEGO: Batman byl aspoň srandovní. Tohle zkouší být taky, ale všechen vtip se v podstatě vešel do traileru. Když k tomu přidáte špatně zvolený český dabing, nemá ten film už co nabídnout. :-/(27.1.2018)

 • Marys
  ****

  Oddychovka, ktorá vskutku pobavila. Lepšie než Lego Batman, od ktorého som mal vysoké očakávania, no nakoniec sklamal. Netreba čakať nič veľkolepé, no Nonjago je prudko pozerateľné, keď chcete trošku vypnúť realitu okolo.(6.10.2018)

 • 2Hitman3
  *

  Lego Movie měl originální nápad, množství popkulturních narážek, chytlavou písničku a kupu humoru navrch. Lego Batman měl jen množství narážek na Batmaní univerzum a nějaký ten humor. Lego Ninjago nemá nic.(19.12.2017)

 • oveckaoa
  ***

  Je to lepší jako Lego Batman, ale zase ne o moc. Celý film se vyšťaví zhruba v prvních 20 minutách (nepočítám filmové scény ty stojí za hovno jako v Lego příběhu) pak to jde do kopru. Pochválit se dá hudba ,jedna humorná scéna ( s tou rukou) a cca 3 podařené vtipy + ta kočka . Jinak je to těžká bída. Na celé sérii Lego se podařil jen Lego příběh Hraček zbytek už je těžká bída. Jo a abych nezapomněl nevěřte trailerům ta scéna ze svatby na kterou jsem se hodně těšil tam ani není to samé ta scéna jak parkují v docích.(13.1.2018)

 • RAFT
  ***

  Není to až tak špatné ale, po lego ve filmu,batmanovi už třetí film v pořadí a lepší než batman.Sice humoru tu moc není i tak dobrý animák. 65%(28.12.2017)

 • Patrik256
  ***

  Rozpočet_ 70 milionov dolarov // Tržby_ 123 milionov dolarov // Tržby v ČR*_ 10 633 989 Kč // Diváci v ČR_ 79 624 // Tržby v USA*_ 59.2 miliona dolarov(2.1.2018)

 • Psycho.R
  ***

  Ninjago není vyloženě průšvih, ale má to nevýhodu, že je natočeno jako třetí v řadě po výborném Lego příběhu, kde tvůrci určili hranice, hodně dobrém Batmanovi, kde na to šli jinak, ale svojí bláznivostí mě to dostalo. Ninjago je takový lehce nadprůměrný film, kde je tak desetina vtipnosti svých předchůdců, ale i tak to dospělá osoba v klidu přežije.(28.3.2018)

 • MikeMyers
  ***

  Oproti Batmanovi méně legrace, ale za to s větší výchovnou hodnotou. Byl to příjemný film. Já jsem se bavil.(9.10.2017)

 • GameboyNES
  *

  nejslabší lego film(15.1.2018)

 • dkas
  ***

  Trochu vykrádačka Transformerů, trochu Pacific Rim. Občas dobrý vtípek, kočka jako ultimátní zbraň, ale bez nějakého výraznějšího wow efektu.(21.1.2018)

 • Maniik88
  ***

  Z trojice Lego filmov, je tento výrazne najslabší. Málo vtipný, slabý dej, menej invenčnosti, menej lega a veeľa otcovsko-synovských kecov(5.2.2018)

 • LuiCJ
  **

  Ako fanúšik LEGO Ninjago série som bol dosť sklamaný. Niežeby som od tohto filmu čakal veľa, ale Ninjago je niečo úplne iné. Film odštartoval novú tématickú LEGO sériu a tak to nemá ani s pôvodnymi stavebnicami/seriálom skoro nič spoločné. Je to dosť veľký mínus. Aj napriek tomu, že sa tvorcovia ako-tak snažili zachovať pôvodný výzor a postavy nindžov, veľmi sa im to nepodarilo. Vo filme sú z výborných postáv (Kai, Jay, Cole, Zane, a Majster Wu) úplne iné postavy, ktoré sa odlišujú od ostatných. A trápna Nya bola už niekto úplne iný. Celý príbeh bol úplne iný. Film sa hrá na emocionálny film s neskutočne veľkou myšlienkou. Celé je to jedná veľká nepodarená paródia na Star Wars, v ktorej je Lloyd Luke Skywalker a Garmadon Darth Vader atď. A najhoršie na tom je, že to robia pre deti. Malé 6-7 ročné deti prídu do kina na "rozprávku", zasmejú sa na tých zopár vtipoch a odídu. A viac nič. Nepochopia to. LEGO Paródie na Star Wars mám rád, nie však v takomto prevedení. Napr. výborne sa vydaril televízny seriál Lego Star Wars: Droid Tales. Meowthra (veľká živá mačka) bola úplna hlúposť a úplne narúšala celý príbeh a dej. Všetko sa tu miešalo, moderná technológia, nindžovia, mačky.. Jeden veľký neoriginálny mix. Takže príbeh bol dosť odfláknútý a nepáčil sa mi. Čo sa týka technickej stránky, film je urobený veľmi dobre. Špičkové stop-motion s pridanou 3D animáciou tu pôsobilo celkom dobre až na to, že sa tu len "bezdôvodne" bojovalo a scény sa mihali jedna za druhou, a bolo to dosť chaotické. LEGO filmy neberiem vážne. Neexistuje vážny LEGO film. A tento rozhodne patrí medzi ne. Veľmi premarnený nápad.(5.10.2017)

 • jirka25
  odpad!

  Děti doma koukají na seriál, tak jsme si rikali, vezmeme je na film. Bohužel se seriálem to nemá moc společného. Nic horšího jsem v kině ještě neviděl. Není to ani pro děti ani pro dospělý... Je to trapný, hloupý a dlouhý. Já jsem několikrát usnul, manželka usnula a děti chtěli v polovině filmu domu.(24.9.2017)

 • O_Peki
  **

  Pár dobrých hlášek nevyváží špatný a nudný film. Jediný smysl chápu, že to šlo před vánoci.(11.11.2017)

 • HennessyVSOP
  ***

  Humoru už trochu dochází dech a bohužel ani prostředí Ninjago světa není cílené na evropskou populaci. I přesto to není špatné, ačkoliv pochopitelně nejsem cílová kategorie. Film uteče rychle ale žádný velký dojem nezanechá (ani negativní).(20.12.2017)

 • MAAUZ
  ***

  Řemeslně poctivej film. Příběh mě nenadchnul. Nadabovaný to bylo bezvadně. Scéna, při které Garmadon jede s bandou ninjů, a přirovnává pocit štěstí k rajskému plynu, a má při tom úsměv od ucha k uchu, je vtipná.(6.1.2018)

 • edlik007
  **

  Bojové mechy vypadají jako vylepšená verze "Zordů" ze Strážců vesmíru. Bohužel kvalit Lego příběhu to nedosahuje, ale děti pobaví. Dospělí mohou jít s klidem dál.(29.1.2018)

 • Pennywise168
  ****

  LEGO filmy se staly určitou značkou kvality. Mají styl nacvičený na počítačových hrách, které používají velká témata (Star Wars, Indianu Jonese, Harryho Pottera) a berou je s nadhledem a infantilním (ale ne pitomým) humorem. A to samé je i tady. Samozřejmě okořeněno snahou prodat spoustu hraček. Ninjago je idylické město, které má jediný problém. Každý den na ně zaútočí ďábelský padouch, který chce Ninjago ovládnout tím, že vyleze na nejvyšší mrakodrap. A každý den padoucha odráží tajemný tým heroických nindžů. Ve městě žije i syn zmíněného padoucha, který není mezi ostatními moc oblíbený - ovšem nikdo netuší, že právě on je jedním z nindžů a že každý den čelí otci, který nejenže útočí v robotickém žralokovi, ale ještě k tomu úplně zapoměl na synovy narozeniny. Napětí mezi otcem a synem je tak silné, že jednoho dne syn použije ultimátní zbraň, která... která... která je trochu jiná, než by člověk čekal, ale stejně má nedozírné následky. Ano, film je především o sbližování otce se synem...a samozřejmě, o hledání sama sebe. Není to nic originálního a je to určené spíš mladším divákům, ale bude to bavit i dospělé. Je to slabší než Batmanův film a LEGO příběh, ale pořád zatraceně vysoko nad animačním průměrem. Prostě LEGO je pořád značka kvality. Jak v stavebnicích, tak filmech. (70%)(7.9.2018)

 • Kushina
  **

  Po prvních 15ti minutách jsem myslel, že s tím švihnu a dám odpad, sice se příběh pak rozjel ale nebýt to formou lega, tak bych si ho asi užil víc. Komedie to pro mě nebyla, takže hodnotím spíše Chana, který hrál ve filmu asi 5 minut :D 40%(1.12.2018)

 • Petrsvetr80
  ***

  Ano,oproti prvním 2 dílech kvalita spadla dolů,ale já jsem pořád spokojen, podívat se na to můžete, ale kdyby se mě někdo zeptal,na co se koukneš na tohle nebo na batmana,řekl bych batmana,takže když se na to kouknete tak vás to nenaštve ani neohromí 65%/.Lehké zklamání.(14.1.2018)

 • PlayEasy
  **

  Na tomto filmu jsme byli v kině a popravdě to za to vůbec nestálo! Prostě typický lego film, který má tak lehký příběh, že by ho uzvedlo i 1leté dítě. Je to film na, který jsme šli jenom kvůli traileru, který vypadal fakt dobře. Bohužel jsme se nechali ošálit a vznikla z toho skvělého a lákavého traileru jen dětská krupička. Ale trailer se jim fakt povedl!!! Ani to vidět nemusíte, teda aspoň my bychom se bez tohot filmu v pohodě obešli. Podprůměrný film. 35%(16.1.2018)

 • Jaro.Krafcik
  **

  Už ohranejší lego film a žiaľ najslabší. Kvalita padla a celkovo je film určený mladšiemu publiku. Jackie Chan na začiatku poteší ale dej je taký chaotický že aj to dieťa zabudne o čom to vlastne bolo. Zhrniem to len že ide o klasickú zápletku zlého otca a jeho strateného a nechceného syna. Radšej deckám pustite Batmana či prvý Lego MOVIE. Ninjovia však tiež možu zaujať no väčšinu neosloví. 2*(18.1.2018)

 • bonovox
  ***

  Opäť slušná lego zábava ale horšie ako v predchádzajúcich filmoch. Je to ale dostatočne šialené aby Vás to nenudilo. Miestami to ale dosť recykluje Transformers.(26.2.2018)

 • Chupacabros
  ****

  Ty hlášky jsou neskutečný. Nevim, kdy jsem se naposled tak pobavil.(2.3.2018)

 • CinemaRanger
  ***

  Další film o směšných chodících figurkách z lega. Film si užijete jen pokud je vám 0-10 let, anebo jste do lego Ninjaga totálně zapálení.(Kdybych nevyhrál vstupenku do kina na tento film bych vůbec nešel.)(6.4.2018)

 • Kinepa
  ***

  Po draku jsem musel do kina s dětmi. Trochu jsem to přespal, ale pár fórků tam bylo k pousmání.(22.9.2017)

 • danatr
  *

  Myslela jsem, že nic horšího než Lego Příběh (v rámci žánru) už neuvidím. A ono jo. Prachbidny odbyty scénář, jako by si Lego nemohlo zaplatit trochu nápaditeho autora. Film se zřejmě snaží sdělit světu nějakou hlubokou myšlenku, ale jakou, to není nikomu jasné.(23.9.2017)

 • MERKATtv
  ****

  Všetci na tento film nadávajú ale mne sa zdal v pohode....Vtipy boli super, príbeh bol v pohode a sk dabing sa mi (netuším prečo) páčil. Jediné čo mi vadilo bolo že film nenavazoval na seriál ktorý som ako malý pozerával. Hodnotím ****/78%(30.9.2017)

 • Hrr.nec
  ***

  Fakt nejde vymyslet nějaký originálnější příběh než to co se řešilo v první sérii seriálu? Jako zábava to je, dal bych dvě hvězdy, můj synek však byl spokojený jak blecha, ale ten pocit recyklátu ve mě byl celou dobu filmu. Jen se ninjům dali místo draků různí roboti a celý se trošku vyšperkovalo a nahláškovalo a to je vše. Bohužel dětskému fandovi to stačí, ale nezaslouží si něco víc?(11.10.2017)

 • D.Gilmour
  ***

  Promiňte, ale někdo se musel pokálet.(12.11.2017)

 • stihac10
  **

  Jednoznačně nejhorší LEGO film z trilogie. I Batman byl vtipnější..(22.2.2018)

 • VikkyASH
  ****

  Když jsem se dozvěděla, že bude film Ninjago, jako velký fanda seriálu jsem byla nadšená. Prvně mě rozladilo, že originální dabing mají na starosti jiní, ale alespon v české verzi zůstali stejní. Ale co jsem velmi těžce nesla přes srdce byl vzhled hlavních hrdinů, zejména pak Lloyda a Jaye... Z velkého nadšení se stalo zklamání. Nakonec jsem tomu dala šanci a zkouzkla to. Vzala jsem to jako film o mých oblíbencích, kde je hrají lego "herci". Takže nakonec jsem si film docela užila a pro film mi tolik nevadila změna včetně velké chaotické změny původního děje a vztahů. Byla to docela zábavná podívaná s vtipnými hlášky a nápady. Na první lego film to nemá ale s druhým mi to přijde srovnatelný. Za mě dobrý. Co ji ale neodpustím, že tyhle změny přenesli do seriálu :((25.2.2018)

 • W0lky
  ***

  Samozrejme, nie je to žiadna pecka, ale bavil som sa neskutočne :D. Taká pohodička, nič extra, ale pre mňa veľmi zábavné ;).(5.6.2018)

 • esmoke
  ****

  Dopadlo to vlastně celkem dobře, vzhledem k tomu, že film má tři režiséry a spoustu scenáristů. (2D titulky) Rozpočet: $ 70 miliónů, Tržby: $ 123,081 miliónů.(28.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace