poster

Beastmaster 2 - Pán šelem: Branou času

 • český

  Pán šelem 2: Branou času

 • USA

  Beastmaster 2: Through the Portal of Time

 • slovenský

  Pán zverov 2: Cez portál času

Fantasy / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1991, 107 min

 • Valentin
  odpad!

  Ohrané klišé, jak to jinak nazvat. Většinou u pokračování fantasy/sci-fi filmů se přijde s originální myšlenkou že se hrdina vyšle někam v čase/prostoru... nejlépe do naší současnosti. Znáte to i z třetího Nekonečného příběhu nebo v případě cesty do minulosti z třetích Ninja Turtles... a určitě si vzpomenete i na další filmy.(14.1.2011)

 • malyLibor
  ***

  Inu, tak vážně nevím, kde udělali soudruzi z NDR chybu... Někde bylo něco špatně. Už ten začátek... Dar pobije padesátku bojovníků a pak nedorazí hlavního zlouna Arklona, který se zrovna nemůže nijak bránit, protože mu v tu chvíli Darův orel vyklovává oko? A poté, co pobije padesát bojovníků najednou i se svými zvířátky prchá před třemi chudáky na koních a zaleze do podivné bažiny, kde se třepe strachy, když jeho nepřátele srovná nějaká podivná, liánami obrostlou lucernu připomínající ženksá? Inu, film s tak špatným začátkem se jen velmi těžko hledá... Po přenesení do LA už to byla celkem legrační komedie, takže jsem se u toho i zasmál. Pravda ovšem je, že děj byl šílená slátanina, ale za tu legraci v druhé půlce dávám alespoň dvě hvězdičky :-) A když jsem se tak nad tím ještě jednou zamyslel, té legrace bylo docela dost a za te rock´n´roll dávám ještě jednu :-))(1.10.2011)

 • zly.dvojce
  ****

  Nejvíc prdel a možná ještě lepší jak jednička. Hned když sem se podíval na plakát a uviděl sem ten červenej sporťák, tak sem i vybavila půlka filmu a neskutečné finále v ulicích New Yorku, které už si přesně nepamatuji, ale vím, že tam byla výborná scéna v uličce a pak cosi v Zoo, no sorry, ale když se mi tohle vybaví po x letech z doby, kdy mi bylo dvanáct, vím, že se jednalo o jeden z VHS Golden age hitů a 55 příčku v nejhorších filmech všech dob si to rozhodně nezaslouží.(9.11.2010)

 • Kordus
  ***

  Když jsem poprvé viděl tenhle film, byl jsem nadšenej. Marc Singer pobíhal polonahý po velkoměstě, balil nějakou pani a ještě si povídal s fretkama (nebo co to bylo). Nikdy ten film nechci vidět znovu, abych v sobě mohl udžet ten pocit, jenž mi zprostředkovaly dětské oči. (ten film na mne musel hodně zapůsobit, když sem teď píšu takové kraviny)(11.6.2006)

 • petero
  ***

  No neviem. Videl som to asi pred 10 rokmi na satelite a dokonca si z toho pamätám aj nejaké tie úlomky. Dopozeral som to v pohode napriek tým reklamám čo by som už dnes nedokázal. Asi sa mi to aj páčilo, predchádzajúcu časť som doteraz nevidel, takže dávam také hodnotenie ako dávam. A áno. Červená Sonja sa mi páčila a veľmi.(28.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace