Beastmaster 2 - Pán šelem: Branou času

Pán zverov 2: Cez portál času

Fantasy / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1991, 107 min

• Valentin

Ohrané klišé, jak to jinak nazvat. Většinou u pokračování fantasy/sci-fi filmů se přijde s originální myšlenkou že se hrdina vyšle někam v čase/prostoru... nejlépe do naší současnosti. Znáte to i z třetího Nekonečného příběhu nebo v případě cesty do minulosti z třetích Ninja Turtles... a určitě si vzpomenete i na další filmy.(14.1.2011)

Trošku mi to připomělo seriál Čáryfuk, minulost v budoucnosti, nechápačky a tak.. Oproti jedničce celkem změna, ale stejně se v tom dá nalézt nějaký smysl. Hlavně v tom autě, co je na konci, které zůstalo v minulosti...Co tady děláte? Uctíváme tajemný předmět, kteří tady zanechali bohové... hehe. Je to celé spíše fantazy vyprávění autora o jeho dceři.. Takže ferově 4* na tu dobu a pro maníky, kteří rozumějí žánru.(19.12.2012)

Od bodovanie tu som cakal, ze to bude prepadak, ale to je omyl, mna to celkom bavilo a bola to skor taka komedia, ako fantasy. Zaciatok filmu sa odohraval v podobnom prostredi ako v jednotke, ale potom sa tam objavila brana casu a zvysok filmu sa odohraval v Los Angeles do sucastnosti. Hlavny zaporak, ktoreho si zahral Wing Hauser bol ovela lepsi, ako v ten uboziak v jednotke. Zly krutovladca Arklon bol viacej presvedcivejsi, aby ste ho respektovali. Film netreba brat prilis vazne, ale zoberte ho s humorom a pobavte sa na nom. Fantasy sa len objavila na zaciatku filmu, ked v tej jaskyni Dar narazil na cudesnu priseru, ktora bola nakoniec jeho teta:) Koniec filmu bol tiez dobry, ked ti sedliaci na tej pusti zacali tancovat do rytmu z autoradia:) Dokonca sa tam aj mihol na par sekund kultovy herec z filmu Hory maju oci, ale z povodneho filmu.(31.10.2011)

Nejvíc prdel a možná ještě lepší jak jednička. Hned když sem se podíval na plakát a uviděl sem ten červenej sporťák, tak sem i vybavila půlka filmu a neskutečné finále v ulicích New Yorku, které už si přesně nepamatuji, ale vím, že tam byla výborná scéna v uličce a pak cosi v Zoo, no sorry, ale když se mi tohle vybaví po x letech z doby, kdy mi bylo dvanáct, vím, že se jednalo o jeden z VHS Golden age hitů a 55 příčku v nejhorších filmech všech dob si to rozhodně nezaslouží.(9.11.2010)

• Prochy38

Tomuto dílu bych vytkl na začátek 3 zásadní chyby! Kruci, proč už není Ruh černý!? Když mám v herecké sestavě K. Wuhrer a točím středověkou fantasy, patří tahle kočka do hodně sporého upnutého amazonského oděvu a ne do šusťákovky!!! No a narvat většinu fantasy filmu hned druhým dílem z té větší části do současnosti?? To byla doslova sázka na nejistotu. Tvůrci se chtěli lišit a myslím, že se to i povedlo, i když to fakt nemám rád. Ale i tak, už to jde prudce dolů. Příběhově, souboji i logikou všech postav. Asi jako hlavní záporák (P. Soukup - potlesk ve stoje za dabing!!), který si pro závěrečnou bitvu proti Pánu šelem vybere ZOO.....(28.12.2018)

• - Když se Dar (Marc Singer) a Jackie (Kari Wuhrer) prohánění po Los Angeles v mercedesu, projedou kolem kina, které Dara donutí se ohlédnout. V kině tou dobou nedávají nic jiného než Beastmaster 2 - Pán šelem: Branou času. (Prochy38)