Beastmaster 2 - Pán šelem: Branou času

Pán zverov 2: Cez portál času

Fantasy / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1991, 107 min

• Valentin

Ohrané klišé, jak to jinak nazvat. Většinou u pokračování fantasy/sci-fi filmů se přijde s originální myšlenkou že se hrdina vyšle někam v čase/prostoru... nejlépe do naší současnosti. Znáte to i z třetího Nekonečného příběhu nebo v případě cesty do minulosti z třetích Ninja Turtles... a určitě si vzpomenete i na další filmy.(14.1.2011)

Inu, tak vážně nevím, kde udělali soudruzi z NDR chybu... Někde bylo něco špatně. Už ten začátek... Dar pobije padesátku bojovníků a pak nedorazí hlavního zlouna Arklona, který se zrovna nemůže nijak bránit, protože mu v tu chvíli Darův orel vyklovává oko? A poté, co pobije padesát bojovníků najednou i se svými zvířátky prchá před třemi chudáky na koních a zaleze do podivné bažiny, kde se třepe strachy, když jeho nepřátele srovná nějaká podivná, liánami obrostlou lucernu připomínající ženksá? Inu, film s tak špatným začátkem se jen velmi těžko hledá... Po přenesení do LA už to byla celkem legrační komedie, takže jsem se u toho i zasmál. Pravda ovšem je, že děj byl šílená slátanina, ale za tu legraci v druhé půlce dávám alespoň dvě hvězdičky :-) A když jsem se tak nad tím ještě jednou zamyslel, té legrace bylo docela dost a za te rock´n´roll dávám ještě jednu :-))(1.10.2011)

Nejvíc prdel a možná ještě lepší jak jednička. Hned když sem se podíval na plakát a uviděl sem ten červenej sporťák, tak sem i vybavila půlka filmu a neskutečné finále v ulicích New Yorku, které už si přesně nepamatuji, ale vím, že tam byla výborná scéna v uličce a pak cosi v Zoo, no sorry, ale když se mi tohle vybaví po x letech z doby, kdy mi bylo dvanáct, vím, že se jednalo o jeden z VHS Golden age hitů a 55 příčku v nejhorších filmech všech dob si to rozhodně nezaslouží.(9.11.2010)

Když jsem poprvé viděl tenhle film, byl jsem nadšenej. Marc Singer pobíhal polonahý po velkoměstě, balil nějakou pani a ještě si povídal s fretkama (nebo co to bylo). Nikdy ten film nechci vidět znovu, abych v sobě mohl udžet ten pocit, jenž mi zprostředkovaly dětské oči. (ten film na mne musel hodně zapůsobit, když sem teď píšu takové kraviny)(11.6.2006)

No neviem. Videl som to asi pred 10 rokmi na satelite a dokonca si z toho pamätám aj nejaké tie úlomky. Dopozeral som to v pohode napriek tým reklamám čo by som už dnes nedokázal. Asi sa mi to aj páčilo, predchádzajúcu časť som doteraz nevidel, takže dávam také hodnotenie ako dávam. A áno. Červená Sonja sa mi páčila a veľmi.(28.9.2005)