Beastmaster 2 - Pán šelem: Branou času

• slovenský

Pán zverov 2: Cez portál času

Fantasy / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1991, 107 min

Když jsem poprvé viděl tenhle film, byl jsem nadšenej. Marc Singer pobíhal polonahý po velkoměstě, balil nějakou pani a ještě si povídal s fretkama (nebo co to bylo). Nikdy ten film nechci vidět znovu, abych v sobě mohl udžet ten pocit, jenž mi zprostředkovaly dětské oči. (ten film na mne musel hodně zapůsobit, když sem teď píšu takové kraviny)(11.6.2006)

Nejvíc prdel a možná ještě lepší jak jednička. Hned když sem se podíval na plakát a uviděl sem ten červenej sporťák, tak sem i vybavila půlka filmu a neskutečné finále v ulicích New Yorku, které už si přesně nepamatuji, ale vím, že tam byla výborná scéna v uličce a pak cosi v Zoo, no sorry, ale když se mi tohle vybaví po x letech z doby, kdy mi bylo dvanáct, vím, že se jednalo o jeden z VHS Golden age hitů a 55 příčku v nejhorších filmech všech dob si to rozhodně nezaslouží.(9.11.2010)

No neviem. Videl som to asi pred 10 rokmi na satelite a dokonca si z toho pamätám aj nejaké tie úlomky. Dopozeral som to v pohode napriek tým reklamám čo by som už dnes nedokázal. Asi sa mi to aj páčilo, predchádzajúcu časť som doteraz nevidel, takže dávam také hodnotenie ako dávam. A áno. Červená Sonja sa mi páčila a veľmi.(28.9.2005)

• Valentin

Ohrané klišé, jak to jinak nazvat. Většinou u pokračování fantasy/sci-fi filmů se přijde s originální myšlenkou že se hrdina vyšle někam v čase/prostoru... nejlépe do naší současnosti. Znáte to i z třetího Nekonečného příběhu nebo v případě cesty do minulosti z třetích Ninja Turtles... a určitě si vzpomenete i na další filmy.(14.1.2011)

Trošku mi to připomělo seriál Čáryfuk, minulost v budoucnosti, nechápačky a tak.. Oproti jedničce celkem změna, ale stejně se v tom dá nalézt nějaký smysl. Hlavně v tom autě, co je na konci, které zůstalo v minulosti...Co tady děláte? Uctíváme tajemný předmět, kteří tady zanechali bohové... hehe. Je to celé spíše fantazy vyprávění autora o jeho dceři.. Takže ferově 4* na tu dobu a pro maníky, kteří rozumějí žánru.(19.12.2012)