Tři mušketýři: Pomsta Milady de Winter

• Francie Les Trois Mousquetaires : La vengeance de Milady (více)

Na prohry spojené s potupou se nezapomíná. Mylady, Rochefort a kardinál Richelieu prohráli boj, ve kterém měla padnout královna, čímž by se definitivně posílila pozice a vliv, kterou má kardinál Richelieu na krále. D'Artagnan za pomoci svých přátel přivezl včas královniny přívěsky, které neprozřetelně darovala vévodovi z Buckinghamu. Kardinál jako muž intrik, který se drží v pozadí, ví, že nemůže zaútočit přímo, jeho nástrojem se stává Mylady, která je posedlá touhou po pomstě. Snad by dokonce svou podlostí horkokrevného a zbrklého d'Artagnana přemohla, ale ten má své věrné ochránce Athose, Porthose a Aramise. A navíc jeden z nich má s ní nevyřízené účty z dávné minulosti. Tři mušketýři, kteří jsou vlastně čtyři, tak znovu tasí kordy, aby bojovali proti nepřátelům Francie, podlosti a zradě. (Česká televize)

MayB2

Není mi jasné, jestli tvůrci vůbec tu knihu četli. Jako by ten příběh měli asi tak z desáté ruky. Lesterova verze si sice dělá sama ze sebe větší legraci, ale postavy mají hloubku a například závěrečný souboj D'Artagnana s Rochefortem asi o 500 % lepší. ()

ferika

Sarm, serm, laska, nenavist, romantika, rozpravocka pre dospelych, dobrodruzstvo. O nic ine tu nejde a je to natocene tak, ako som si to predstavoval pri citani knizneho originalu. Samozrejme uvazujem s uspornou komprimaciou jednej obsaznej knihy do 90 minut na platne. A aj vyvoj charakterov musel ustupit casovemu ramcu, na pomaly a postupny prerod nebolo casu. Detaily museli prec, ale duch zostal. --- Herecke obsadenie milujem. ()

audrey.ley

Podle mého názoru byla "Myladina pomsta" ještě lepší než "Královniny přívěsky", možná je to tím, že jsem si už zde tak nějak zvykla na tu ztřeštěnost předchozího dílu. Ačkoli vždy fandím mušketýrům (tady tomu nebylo jinak), tak musím uznat, že se mi moc líbilo to, jak zde byla vykreslena postava kardinála Richeliea, vím, že se opakuju, ale líbí se mi, že tu není jen za bezskrupulózní svini, ale za obyčejného politika (což uznávám,pochopitelně neznamená, že není svině). Škoda jen, že vraždy Contance, Mylady i vévody z Buckinghamu byly dost odfláknuté na úkor jiným, ne příliš důležitým momentům. I přesto je to pro mě jedno z nejlepších zpracování Třech mušketýrů. ()

macherano

Dokonale uz dlho som nedal plny pocet ale tato dvojdielna historicka francuzska zanrovka si to zasluzi krasne herecky na cele s Milady a dej ktory ma stale co ponuknut aj po rokoch nestratil vobec nic zo svojho sarmu ()

Ziral

Naprosto jedinečná verze. Pouze nechápu, z jakého důvodu se film znova předaboval z absolutně skvělého dabingu na tento paskvil, včetně nesmyslně změněných dialogů. Mladistvé hlasy naprosto kazí celkový dojem D´Artagnana, včetně milady i krále. ()

Rade

Proti prvnímu dílu, který se jakžtakž ještě držel Dumasovy románové předlohy, je tento díl paskvil, který má se skvělou románovou předlohou tak málo společného podobně jako filmy s Vinnetouem s Mayovkami. Neboli čistá nevydařená fikce scénáristy a režiséra. ()