Národ Z

(seriál)
  • USA Z Nation
Trailer
Akční / Komedie / Drama / Horor / Sci-Fi
USA, (2014–2018), 48 h 56 min (Minutáž: 41–85 min)

Kellita Smith, DJ Qualls, Keith Allan, Anastasia Baranova, Pisay Pao, Nat Zang, Russell Hodgkinson, Michael Welch, Tom Everett Scott, (více)

Série(5) / Epizody(68)

Skupina se vydává na nebezpečnou misi: musí přes celé USA přepravit jediného člověka, který přežil smrtící zombie virus, protože doufají, že právě on je klíčem k vakcíně. (Netflix)

Trailer

Davies182 odpad!

Zrušení stanice SyFy zachrání naše mozky. Vítejte u The Walking Dead naruby, kdy mi po dvou minutách došlo, že bych se tomuto rádoby znepokojivému post-apo dramatu měl raději smát, abych to vůbec přežil. Po čtvrt hodině však již nešlo ani to. Takže ano, účel splněn. Vskutku to je učiněná katastrofa. ()

KevSpa odpad!

The Asylum, nechvalně proslulá výrobna braků všeho druhu, útočí se svými zombíky na televizní diváky vlastní variací na The Walking Dead. Doufejme, že si nevybere moc obětí na vkusu seriálových diváků. Tupost na entou, která je sice místy nechtěně zábavná, ale čas tímhle rozhodně ztrácet nehodlám. Pilot - 10% ()

Kothy

Tak tohle se Syfy vážně nepovedlo. Ne každý zombie seriál může být jako Walking Dead... Atmosféra je nulová a postavy se chovají naprosto nelogicky. Děj je nudný a postavy jsou dost nesympatické. No prostě hrůza. I ti zombíci mi přišli nepřirozeně chytří a vynalézaví. A ten armádní hlasatel byl pěkně trapný. Hraje tam Michael ze Ztracených. Ani se nedivím hodnocení, víc si to snad ani nezaslouží. I když vždycky jsem chtěl vidět zombie mimino. :D "Tenhle chlap přežil 8 zombie kousnutí." ()

playboxguest

Není to tak zlé, za mě určitě koukatelnější než Fear the WD, což ale neznamená, že to hodlám dokoukávat do konce. Prostě béčková zombiárna, v níž se děj nijak výrazně neposouvá, jen se kydlí mrtváci. Obsazení mizerné a Qualls je vyloženě parodií sama na sebe, do teen komedií budiž, ale tady je jeho "herectví" snad ještě horší jak to Prachařovo. Po třech dílech končím, čas mohu ztrácet i záživněji. ()

HAL

Jednoznačně nejzábavnější zombie věc od Zombielandu, která je plná nápadů, má dobrou postapo atmosféru se světem který po Mad Maxovském způsobu dává smysl (kam se hrabe Walking Dead), má koule, a hlavně má parádní nadhled - člověk musí být naprostý debil, aby si myslel že zombie seriál ve kterém padají věty jako: "I didnt tell him: Go and get eaten by the baby.!", "Forgive me lady, but you have a finger in your hair", a "Amish zombies? Really?!" se chce brát vážně. Ale alespoň je vidět kdo si dokáže vychutnat i poloamatérskou tvorbu jako byly staré Evil Dead, a kdo jen tupě žere mainstreamovou nudu. Mé hodnocení není guilty pleasure nadsázka, ten seriál prostě JE dobrý a zábavný. Navíc v dalších sériích rozvíjí ten vesmír tak neskutečným způsobem (občas to parodie, občas víc do sci-fi), že dokáže konkurovat vyloženě seriozním Ačkovým seriálům. Škoda že většina lidí tady okolo hodnotila jen po prvním díle, který navíc totálně nepochopila. 9/10 ()

Galerie (1 629)

• V 1. epizodě 5. série s názvem „Home sweet Zombie“, kdy přeživší čelí zombie tornádu, pronese Roberta (Kellita Smith) větu: „Mohlo být hůř, mohli to být žraloci.“, což je odkaz na vlajkovou loď studia Asylum Žralokonádo (2013). (Lorge)
  • Seriál bol natáčaný v meste Spokane, ktoré sa nachádza v americkom štáte Washington. (martin5504)
  • Ve 3. epizodě 2. série "Zombie Road" při setkání s nepřáteli, kteří se pokoušejí ukrást auto, doktor (Russell Hodgkinson) vyskakuje z auta jako první, za ním i řidič. Ale v autě nadále někdo sedí na místě řidiče. (Denila)