Nastala chyba při přehrávání videa.
 • salamandrr
  **

  Rozhodně to není odpad, ale ani 5*. Je to slabší zástupce žánru se slabou kamerou, hrozným šedým filtrem, slabšími hereckými výkony, neuvěřitelně rychlou zombie přeměnou, nikdy nekončícím stavem munice.... ale taky občasnými vtípky, zombie miminem, psem husky v Aljašské základně vládního špiona, ujetého DJ celo světového rádia z tamtéž... Prostě stojí to za shlédnutí.(29.10.2014)

 • Kothy
  **

  Tak tohle se Syfy vážně nepovedlo. Ne každý zombie seriál může být jako Walking Dead... Atmosféra je nulová a postavy se chovají naprosto nelogicky. Děj je nudný a postavy jsou dost nesympatické. No prostě hrůza. I ti zombíci mi přišli nepřirozeně chytří a vynalézaví. A ten armádní hlasatel byl pěkně trapný. Hraje tam Michael ze Ztracených. Ani se nedivím hodnocení, víc si to snad ani nezaslouží. I když vždycky jsem chtěl vidět zombie mimino. :D "Tenhle chlap přežil 8 zombie kousnutí."(14.9.2014)

 • Davies182
  odpad!

  Zrušení stanice SyFy zachrání naše mozky. Vítejte u The Walking Dead naruby, kdy mi po dvou minutách došlo, že bych se tomuto rádoby znepokojivému post-apo dramatu měl raději smát, abych to vůbec přežil. Po čtvrt hodině však již nešlo ani to. Takže ano, účel splněn. Vskutku to je učiněná katastrofa.(15.9.2014)

 • Kolousek8
  ***

  Rozhodně nebudu tvrdit že je to úplnej odpad jak tady vidím v hodnocení... Je to bláznivé, nepravděpodobné, šílené a něco jiného než TWD, ale úplnej odpad??? Rozhodně ne... Mimochodem hodnotím až po celé první sérii... S TWD to nemá nic společného, jen možná bělochy, asiatku a černošku v hlavním obsazením... Všechno je tu šílené, cestovat po USA a někoho někam dopravit a ten vám to co nejvíce sabotuje? Slušnej nápad... Jaderná elektrárna? Atomovky? Tornádo? Sekty? Drogový dealeři? Zombie vlna? Dobré nápady...(29.3.2016)

 • pepca72
  ***

  Tak SyFy asi dodalo kameramana, gore a masky zombíků, neboť to je totiž celkem v pohodě. Ale zbytek zprasilo Asylum. Jsou to kokoti a nechápu, že jejich filmy mají vůbec nějaké diváky. Asi ano, protože ty sračky chrlí pořát dál a dál. Je mi líto stanice SyFy, zejména po jejich výtečném Helixu, že kleslo tak hluboko, a spolupracuje s těma hovadama. Jinak k seriálu. Jak jsem již uvedl, kamera, gore a masky jsou v pohodě, určitá dávka černého humoru je taky dobrá- sražení skupinky nakažených. Nebýt však těchto aspektů, vypl bych to. Příběh je jednoduchý, dostat lék z bodu A do bodu B. Proč né, pokud přitom budou kosit zéčka po tuctech. Herci jsou katastrofální, škaredí, amatérští, stejně jako dialogy. Pokud budou více vyhlazovat než kecat, bude to koukatelné. Bylo tam i několik dobrých nápadů. Líbí se mi určitá inteligence zombies, řízení autobusu, dělání mrtvých ve vodě - doslova excelentní nápad,suprovní zombie dítě, a ten průstřel hlavy s průzorem byl taky kvalitní. Takže, budou-li ti hnusní herci víc kosit než kecat, a překvapíli mně scénáristi dalšími inovacemi ohledně inteligence zombies, budu sledovat, jako předkrm, před novou sezónou The Walking Dead. Zasloužené dvě *. DOPLNĚNO - po druhém díle zvedám o jednu hvězdu. Škaredých neherců ubylo, zombíci je sežrali, a vybíjená nemrtvých je na úrovni. Moc nekecaj, a zajímavě likvidujou. Budu sledovat dál, neb jsem fanoušek toho žánru a neskonalý optimista. Jsem pln očákávání 4. dílu s názvem Full Metal Zombie. Název je velká výzva, na možná velkou podívanou nebo velký průser. Snad to bude parádní nářez, v ujetám stylu Asylum pod taktovkou rozumějšího SyFy, zatím mi jejich spolupráce vychází dobrá.(16.9.2014)

 • - Seriál bol natáčaný v meste Spokane, ktoré sa nachádza v americkom štáte Washington. (martin5504)

 • - Ve 3. epizodě 2. série "Zombie Road" při setkání s nepřáteli, kteří se pokoušejí ukrást auto, doktor (Russell Hodgkinson) vyskakuje z auta jako první, za ním i řidič. Ale v autě nadále někdo sedí na místě řidiče. (Denila)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace