• salamandrr

Rozhodně to není odpad, ale ani 5*. Je to slabší zástupce žánru se slabou kamerou, hrozným šedým filtrem, slabšími hereckými výkony, neuvěřitelně rychlou zombie přeměnou, nikdy nekončícím stavem munice.... ale taky občasnými vtípky, zombie miminem, psem husky v Aljašské základně vládního špiona, ujetého DJ celo světového rádia z tamtéž... Prostě stojí to za shlédnutí.(29.10.2014)

• Kothy

Tak tohle se Syfy vážně nepovedlo. Ne každý zombie seriál může být jako Walking Dead... Atmosféra je nulová a postavy se chovají naprosto nelogicky. Děj je nudný a postavy jsou dost nesympatické. No prostě hrůza. I ti zombíci mi přišli nepřirozeně chytří a vynalézaví. A ten armádní hlasatel byl pěkně trapný. Hraje tam Michael ze Ztracených. Ani se nedivím hodnocení, víc si to snad ani nezaslouží. I když vždycky jsem chtěl vidět zombie mimino. :D "Tenhle chlap přežil 8 zombie kousnutí."(14.9.2014)

• Davies182

Zrušení stanice SyFy zachrání naše mozky. Vítejte u The Walking Dead naruby, kdy mi po dvou minutách došlo, že bych se tomuto rádoby znepokojivému post-apo dramatu měl raději smát, abych to vůbec přežil. Po čtvrt hodině však již nešlo ani to. Takže ano, účel splněn. Vskutku to je učiněná katastrofa.(15.9.2014)

Rozhodně nebudu tvrdit že je to úplnej odpad jak tady vidím v hodnocení... Je to bláznivé, nepravděpodobné, šílené a něco jiného než TWD, ale úplnej odpad??? Rozhodně ne... Mimochodem hodnotím až po celé první sérii... S TWD to nemá nic společného, jen možná bělochy, asiatku a černošku v hlavním obsazením... Všechno je tu šílené, cestovat po USA a někoho někam dopravit a ten vám to co nejvíce sabotuje? Slušnej nápad... Jaderná elektrárna? Atomovky? Tornádo? Sekty? Drogový dealeři? Zombie vlna? Dobré nápady...(29.3.2016)

Tak SyFy asi dodalo kameramana, gore a masky zombíků, neboť to je totiž celkem v pohodě. Ale zbytek zprasilo Asylum. Jsou to kokoti a nechápu, že jejich filmy mají vůbec nějaké diváky. Asi ano, protože ty sračky chrlí pořát dál a dál. Je mi líto stanice SyFy, zejména po jejich výtečném Helixu, že kleslo tak hluboko, a spolupracuje s těma hovadama. Jinak k seriálu. Jak jsem již uvedl, kamera, gore a masky jsou v pohodě, určitá dávka černého humoru je taky dobrá- sražení skupinky nakažených. Nebýt však těchto aspektů, vypl bych to. Příběh je jednoduchý, dostat lék z bodu A do bodu B. Proč né, pokud přitom budou kosit zéčka po tuctech. Herci jsou katastrofální, škaredí, amatérští, stejně jako dialogy. Pokud budou více vyhlazovat než kecat, bude to koukatelné. Bylo tam i několik dobrých nápadů. Líbí se mi určitá inteligence zombies, řízení autobusu, dělání mrtvých ve vodě - doslova excelentní nápad,suprovní zombie dítě, a ten průstřel hlavy s průzorem byl taky kvalitní. Takže, budou-li ti hnusní herci víc kosit než kecat, a překvapíli mně scénáristi dalšími inovacemi ohledně inteligence zombies, budu sledovat, jako předkrm, před novou sezónou The Walking Dead. Zasloužené dvě *. DOPLNĚNO - po druhém díle zvedám o jednu hvězdu. Škaredých neherců ubylo, zombíci je sežrali, a vybíjená nemrtvých je na úrovni. Moc nekecaj, a zajímavě likvidujou. Budu sledovat dál, neb jsem fanoušek toho žánru a neskonalý optimista. Jsem pln očákávání 4. dílu s názvem Full Metal Zombie. Název je velká výzva, na možná velkou podívanou nebo velký průser. Snad to bude parádní nářez, v ujetám stylu Asylum pod taktovkou rozumějšího SyFy, zatím mi jejich spolupráce vychází dobrá.(16.9.2014)

• - Seriál bol natáčaný v meste Spokane, ktoré sa nachádza v americkom štáte Washington. (martin5504)

• - Ve 3. epizodě 2. série "Zombie Road" při setkání s nepřáteli, kteří se pokoušejí ukrást auto, doktor (Russell Hodgkinson) vyskakuje z auta jako první, za ním i řidič. Ale v autě nadále někdo sedí na místě řidiče. (Denila)