Z Nation (TV seriál)

Akční / Komedie / Drama / Horor / Sci-Fi

USA, 2014 - 2018, 46 h 44 min (Minutáž: 41–43 + 1x85 min)

Kellita Smith, DJ Qualls, Keith Allan, Anastasia Baranova, Pisay Pao, Nat Zang, Russell Hodgkinson, Michael Welch, Tom Everett Scott, Harold Perrineau, Matt Cedeño, Ben Andrews, Gary Taylor, Ryan Higgins, Rick Rivera, Bill Moseley, Darryl Lemon, Sali Sayler, Adam Lippert, Ramona Young, Brian Sutherland, Rich Morris, Mark Carr, Alex Terzieff, Christy Choi, Tony Doupe, Mike Butters, Conner Marx, Anna Marie Clausen, Kelly McGillis, Sara Coates, Brad Picard, Jacob Goudzwaard, Dawn Hunter, Patrick Treadway, Mark Kelley-Matthews, Donald Corren, Júdži Okumoto, Michelle Hippe, Emilio Rivera, William Sadler, Rosslyn Greer, William Voorhees, Jessica Bork, Dileep Rao, Gabriel Hansen, Missi Pyle, Gina Gershon, Mike Dunay, David S. Hogan, Cameron Gordon, Angela DiMarco, Ricki Bhullar, Julian Gavilanes, Tom Beyer, Lisa Coronado, Sarah-Eve Gazitt, Carollani Sandberg, Julia Keefe, Rosalie Miller, Reine Swart, Michael Draper, Jodi Binstock, Jason Gallagher, Peter Vives, D.C. Douglas, Mark Fullerton, George R.R. Martin, Doug Jones, Tonantzin Carmelo, Eddie Spears, Tinsel Korey, Anthony Michael Hall, Jayne Taini, Joseph Gatt, Sydney Viengluang, Aaron Trainor, Ron Ford, Robert Blanche, Kim Little, Bill Shaw, Debra Wilson, Nadine Velazquez, Dylan Vox, Caitlin Carmichael, Gracie Gillam, Henry Rollins, Michael Berryman, Tara Holt, Jerry L. Buxbaum, Cobey Mandarino, Marti Matulis, Peter 'Drago' Tiemann, Tamara Goodwin, Mario Van Peebles, Janelle Velasquez, Zack Ward
  • kenkaku

60 sekund stačilo a bylo vymalováno. Co to tam bylo za pobíhající individua? Zombie neběhají... ale třeba to nebyly zombie... byly... alespoň jim tam tak říkají a světe div se ony občas neběhají, ale jen tak se vlečou... Do toho ty nepříjemné postavy a hloupě nastavený příběh (jako jeden je imunní = máme lék od první epizody?). Ne, nedělám to spláchnout seriál o první epizodě, ale tohle mě tak vytočilo, že plýtvat život za to, abych pokračoval fakt nestojí...(28.10.2017)

TWD som prestal pozerať, nakoľko sa zo slušného rozbehu prvej série stala nudná vykecávačka beverlyhilsovského typu v prostredí zombíkov a zombíc. Mať seriál o zombíkoch a ukázať zombíka na priam neuveriteľné 3 minúty z celého dielu, je ako vojsť do baru, ktorý veľkým neónovým nápisom hlása husté striptérky a keď si zaplatíš vstupné zistíš, že vo vnútri je jedna topless čašníčka. Tak si sadneš na prdel, objednáš si pitie a čakáš. A keď sa ani po treťom panáku a hodine čakania situácia nezlepší a čumenie na (síce) dokonalé, ale predsa len jedni jediné nahé dvojičky na okolí už prestane byť zábava (ak vôbec niekedy bola), rozhodneš sa smutný a sklamaný odísť het. To boli totiž moje pocity z TWD. Naproti tomu som Národ Z objavil náhodou. Ako keď po odchode z onoho baru blúdiš znechutene po meste a narazíš na nenápadný bar bez neónovej reklamy. Zo zvedavosti ale vojdeš. A vo vnútri pastva pre oči! Kam sa pozrieš, tam sa okolo tyče točí tu mladá tam zasa zrelá. Nevieš si vybrať. Síce sa s onými "dámami" nedá pokecať o teórii superstrún, ako s toplessou v predošlom bare, ale ty si predsa nešiel do stripbaru na pokec, kurva. Ty si chcel vidieť kozy a mufne a bobry a čím viac, tým lepšie! A tu sa ti toho dostáva do sýtosti. A "filozofov" necháš, nech si naďalej pletú sociálnu telenovelu s akčným seriálom.(19.12.2015)

Nerozumím zdejšímu hodnocení. Neříkám, že je to mega světový, ale rozhodně to není 33%. Nedoporučuji sledovat hlavní děj a hlavní hrdiny. Ikdyž teda kdo je hlavní hrdina, zatím nikdo moc nevyniká. Pro mě osobně tam ale suprově se vyvíjí a vyniká velice DJ Qualls, kterého jsem si nejvíc oblíbil s tím jeho pejskem a budu nejvíc sledovat právě kvůli němu.(5.10.2014)

• recor

Opravdu po shlédnutí dvou dílů jsem chtěl přestat se sledováním. Parodie na Walking Dead, která mě moc nebrala. Po krátké odmlce a sledování FEAR the Walking Dead, které se mi taky nezamlouvá, jsem se vrátil ke sledování zpět. A můžu Vám říct, že větší blbost, která mě nějakým způsobem zaujala jsem ještě neviděl. Nakonec jsem shlédl celou první sérii :-D Nevím čím mě banda vtipnéj zombíků zaujala. :-D(3.10.2015)

Moje přítelkyně prohlásila, že si přijde jako by byla nevěrná The walking dead a z jí vrozené poctivosti chvilku odolávala, než si se mnou dala druhý díl:). Je fakt že tenhle milenec je trochu míň inteligentní, míň charismatickej a strašně se opičí po "originálu", ale koule by docela měl. Srovnávat Z nation s The walking dead je jako byste srovnávali Lamborginy s trabantem, ale přesto se člověk srovnání neubrání. Nelogičnosti a necharismatické postavy se zatím daj přičíst právě zmíněnýmu srovnávání s TWD, jehož jsem sám hooodně velkým fanouškem, na druhou stranu akce a zombíků je tady dost. A protože tenhle žánr je moje krevní skupina s nadějí na další a stále se zlepšující díly dávám 3 hvězdy.... sorry Ricku, jsou jenom o dvě hvězdy za tebou:) .... UPDATE! (1. 10. 2014) Po shlédnutí třetího dílu budu ještě víc močit proti větru, ale přidávám hvězdu. Jestli se bude kvalita zvedat podobným tempem, možná bude mít TWD i vážnější konkurenci.(21.9.2014)

• - Ve 3. epizodě 2. série "Zombie Road" při setkání s nepřáteli, kteří se pokoušejí ukrást auto, doktor (Russell Hodgkinson) vyskakuje z auta jako první, za ním i řidič. Ale v autě nadále někdo sedí na místě řidiče. (Denila)

• - Seriál bol natáčaný v meste Spokane, ktoré sa nachádza v americkom štáte Washington. (martin5504)

• - V 1. epizodě 5. série s názvem „Home sweet Zombie“, kdy přeživší čelí zombie tornádu, pronese Roberta (Kellita Smith) větu: „Mohlo být hůř, mohli to být žraloci.“, což je odkaz na vlajkovou loď studia Asylum Žralokonádo (2013). (Lorge)