Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ratemus
  *

  Nic tak nudného, ukecaného a rozbředlého jsem neviděl už pekelně dlouho. K čemu je skvělá předloha, když seriál je nad výsost unylá břečka s plným kýblem táhnoucích se zpomalovaček tvářících se tak vážně a drsně jako reklama na always s křidélky. Ne, tohle fakt ne, to se nemůže líbit ani fandům knihy. Gaimanovi předlohy se prostě nedaří předat na plátno, začalo to kardinálně odpadovým Luciferem a pokračuje to tímhle vypoceným hovnem. Alespon, že na ten Hvězdný prach se dá koukat...(25.12.2017)

 • LizianShaw
  *****

  Začátek překvapí brutalitou, a po celou sérii jí rozhodně nešetří, dalo by se to nazvat nové Game of Thrones. Každá osoba má něco do sebe, mým oblíbencem byl leprikón Mad Sweeney. V prostřední fázi to začíná být trochu pomalé, ale konečná epizoda byla triumfální a někdy i vtipná. Nejlepší jsou samozřejmě úvodní desetiminutovky, které nám odhalují různá božstva. Intro titulky velmi zajímavé. 85%(25.6.2017)

 • cpt.Lynch
  ****

  Vizuální pastva a solidní šílenost. I v současné široké seriálové produkci Velmi originální. Nosná myšlenka zajímavá, seriálové odbočky fajn a jako celek, to přes někdy překotné a někdy zas zdlouhavé vyprávění působí poměrně celistvě. Sice nic co by se alespoň pro mě stalo kultem, ale na další sérii mrknu. Některé postavy fakt stojí zato.(20.9.2017)

 • sirien
  ****

  Je to dobře udělané přepracování, které je stejně podivné a zvláštní, jako samotná knižní předloha. Seriál se zaměřuje na dost věcí, které v knížce nebyly moc rozváděné a ukazuje tak nové věci i pro diváky, kteří už příběh znají. Na konci první série se ale začne odklánět poměrně hodně a popravdě si nejsem úplně jistý, jestli ten odklon autoři nakonec zvládnou nebo nezvládnou ukočírovat...(6.3.2018)

 • Slasher
  ****

  S01: Pamět z velmi zajímavý předlohy už mám dost děravou, ale vzhledem k obsahu a stylu knihy jsem TV adaptaci příliš šancí nedával. Pak jsem slyšel zvěsti a tahle válka starých a nových bohů vylezla překvapivě kvalitní a svébytná. Nadšení z prvních dvou přesahových dílů mi bohužel vzápětí opadlo, závěr už šel ale zase vysoko a se sezónou 2 tak předem počítám. Proč? Casting je skvělý, něco do sebe má "Shadow Moon" Whittle, kraluje McShane a (nečekaně) Emily Browning, je tu navíc tolik bonbónků, který vynikají i na menším prostoru (Czernobog, Mr. World, Mr. Nancy). Snový tajemno-divno-svět se podařilo napálit tak akorát, občas přímo skvěle, občas je to horší s CGI, nicméně ten asi největší kámen úrazu tvůrčí tým překvapivě vychytal. Někdy krimi, jindy horor, pak další díl zase třeba do pohádky... A co jsem tak registroval, spousta lidí v tom nacházela všechny možný podtexty a náplně. Pěkný taky soundtrack, jen bych si ho přál ještě písničkovější. Nevím co v tom (ne)viděl tady místní "expert" Psychor (...), každopádně u mě (a těch 94% na Rajčatech) zážitek a rituál, po jehož finále mám chuť jít přežvýkat Campbellův POWER OF MYTH. 85%(20.6.2017)

 • - Ve scéně, kde dav lidí střílí salvy do nebe, vidíme padat prázdné nábojnice k nohám zůčastněných. Avšak některé nábojnice mají stále v sobě projektil. (MatyasF)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace