Veľmi potrebný seriál. Seriál, ktorý by mal vidieť každý. Seriál, ktorý skrýva veľa pravdy. Neskutočne pohlcujúci príbeh so skvelým scenárom, hereckými výkonmi a múdrou zápletkou. Psychológia postáv vycibrená na maximum. Pri "tej scéne" v poslednej časti som stratil reč, surová a deprimujúca. Veľké prekvapenie. 98%(16.4.2017)

Prvních pár dílů jsem byla relativně nadšená a zvědavá, jak se asi tento příběh nadále bude vyvíjet. Seriál měl spoustu chybiček a evidentních nelogičností, které bych byla schopná překousnout, protože je to natočené opravdu velmi poutavě, ale jelikož se slečna Bakerová vyvinula v naprosto nesnesitelnou, přecitlivělou adolescentní husu, která mě v některých dílech už vyloženě iritovala a navíc si téměř za vše mohla sama, tak hodnocení jen tak tak nestačilo na 4 hvězdy, 64%.(11.5.2017)

Ani nevím, jak by se pořádně slovy dal vyjádřit tento dokonalý počin. Zkouknul jsem to snad v nejkratším možném termínu v podstatě na jeden zátah a celé se mi to dostalo pěkně pod kůži. Už po pilotním díle totiž na vás vykoukne tolik otazníků, že prostě budete chtít další část této dokonalé skládačky, které do sebe zapadá naprosto perfektně. Všechny postavy vám prostě přirostou k srdci a samotná Hannah vám bude díl po díle odkrývat své tajemství a vy se vcítíte do Claye a projdete si tuhle emocionální jízdu s ním a ta vás vyplivne až na samotném konci s pocitem, že vlastně nevíte co s životem. Vážně dokonalý příběh, který je dokonale ztvárněn a udrží vás 13 hodin napnuté. To všechno ještě navíc dobarvuje naprosto ušitý soundtrack na míru, který ve vás evokuje další a další pocity a umocní zážitek, který právě budete sledovat. Myslím, že mezi největší seriálové bomby roku 2017 se to určitě zařadí. Listen the tapes, Clay (28.4.2017)

Shlédnul jsem znovu poslední 3 díly, protože mi stále asi něco unikalo, ale neunikalo. Pubertální holka si prostě brala všechny sračky světa na sebe až jí z toho ruplo v kouli, namísto toho, aby vyhledala pomoc přátel, někoho si připustila k tělu nebo se svěřila rodině. Pro ní příliš pozdě, ale přeci někdo sebral odvahu to řešit, i když už funěla do hlíny a třeba se dočkáme spravedlivého soudu, ale to je zatím ve hvězdách a když už jsem u těch hvězd, tak jsem nucen snížit hodnocení na 3*.(28.7.2017)

To jsem fakt nečekala.Už jen samotné téma seriálu je dost kontroverzní. Jde tu vidět, jak můžeme někomu ublížit, aniž bychom si to vůbec uvědomili. To zvlášť v dnešní době, kdy každý kope jen sám za sebe. Bála jsem se, když je to ze středoškolského prostředí, že to bude hodně pubertální. Naopak si myslím, že film skvěle vystihl prostředí střední školy. Jak se k sobě "děti" chovají a hlavně šikanují. Lze tam vidět povrchnost, pokryteckost, přetvářka,závist, atd... Obecně by to klidně mohl být odstrašující případ šikany na školách a kam až může zajít. Pro mě je to dost silné téma a místy také hodně depresivní. Nejsilnější mi snad asi přišel 11. a 13. díl (11. a 13. kazeta). Nemůžu dát plné hodnocení. I když ze začátku to bylo zajímavé, pak jsem se trochu nudila, Hannin hlas mě už otravoval a dívala jsem se na to, jen abych věděla, jak to dopadne a hlavně, abych zjistila, jaká je tam úloha Claye. Pak už jsem se do toho nechala vtáhnout. Nedovedu si představit, o čem bude další série, ale nechám se překvapit.(4.7.2017)

• - Dylan Minnette (Clay Jensen) se podílel na hudebním vkusu své postavy. V Clayově pokoji jsou k vidění plakáty Dylanových oblíbených skupin jako třeba Arcade Fire, The Shins či Bon Iver. (Natka875)

• - Tvůrci seriálu vytvořili hlavním postavám autentické instagramové účty. (triiisxd)

• - Brandon Larracuente přišel původně na konkurz, aby získal roli Justina Foleyho. Ta však nakonec připadla Brandonu Flynnovi a Larracuente ztvárnil postavu Jeffa Atkinse. (triiisxd)