Reklama

Reklama

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw

  • USA Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (více)
Trailer 5

Obsahy(1)

Když ti dva stanuli poprvé tváří v tvář ve filmu Rychle a zběsile 7, byla z toho nenávist na první pohled. Prodloužená ruka Spravedlnosti Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a zběhlý agent britské tajné služby Deckard Shaw (Jason Statham) byli proti své vůli nakonec donuceni spolupracovat a navzdory nekonečné averzi se jim to poměrně dařilo. I proto je asi nemělo zaskočit, že dostali společnou zakázku na nalezení a zneškodnění jedné tajné britské agentky, která údajně přešla do nepřátelského tábora. Shaw má v téhle operaci poměrně jasnou motivaci, protože jejich společným cílem je jeho mladší sestra Hattie (Vanessa Kirby). Řečeno slovy klasika, všechno je jinak, což Hobbs i Shaw zjistí hned poté, co ji najdou. Hattie se totiž na vlastní pěst pokusila zastavit jistého pana Brixtona (Idris Elba), který usiluje o vyhlazení poloviny lidstva, a sebrala mu něco, co k tomu dost potřebuje. A protože Brixton má materiální a překvapivě i fyzickou převahu, musí vzít Hobbs i Shaw nohy na ramena. Honička vede přes deštivý Londýn, radioaktivitou zamořené okolí Černobylu až na Hobbsovu rodnou Samou v Polynésii. Jenže před některými lidmi se prostě utéct nedá. (CinemArt)

(více)

Diskuze

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

ESNYR

Chemie mezi temahle dvěma byla vysroubovana na maximum. Jinak pokud máš zájem tak si projdi rozhovory se stathamem o filmech jeho rolích apod. Pochopíš že má neskutečný respekt ke všem 80kovym a 90kovym akčním hercům. :)

ESNYR

ESNYR (hodnocení, recenze)

Nechtěl bych aby to vyznělo tak blbě, jak to asi vyzní, ale tihle dva herci hrají pořád jen ty samé postavy. Je jedno v jakých filmech, hrají pořád to samé. Počítám že tohle vezme Dieselovi vítr z plachet, protože F&F se nemá pochlubit ničím jiným než právě Dieselem (V F&F9 si zřejmě nezahraje ani jeden, protože dýzl je namyšlený kretén a oba by mu sebraly vzduch k dýchání). Trailer mě teda ale do kina moc nenalákal. Jenže ovečky (teď myslím hlavně ty americké) půjdou na tyhle dva do kina i kdyby tam jen seděly a cpaly se hodinu kebabem. Nějak se nám z těch akčních filmů vytrácí vzrušení a napětí. Když víte že se těm dvěma nic nestane, odpadá mrazení v zádech a obavy o jejich životy. A taky mi připadá že se tihle dva - hlavně teda Statham - snaží sebrat korunu Chuckovi "Rangerovi" Norrisovi. Což je škoda, protože oba mají na víc, než se jen stát trapnoikonami nesmrtelných drsňáků.

na příspěvěk reagoval Ellmariachi, Ouwen

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Podle mě dnešním filmům chybí herecké dvojice s opravdovou chemií. Neviděl jsem ani jeden díl F a F, ale je evidentní že Statham a Johnson maji v tomhle filmu kadenci emocí a vtipů mezi sebou. Mě, nepolíbeného, trailer nalákal.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jo, to je hustý, ty mi taky píšeš pořád ty stejný věci, takže se ode mě moc nelišíš. Baví tě tohlecto měření pér ? :D proč se na to nevyserem a nerozejdem to?

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

RKBoy

Tak já trávím čas mezi lidmi, snažim se o to.

Spíš by prospělo, povídat si z očí do očí, ty diskuze na netu jsou plastický bez emocí.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

tak já tě nestalkuji, tak nevim, jak s kým mluvíš, jenom mi přišlo divný, že vlastně to co si psal mně, si napsal Ratemusovi, až na pár věcí, byli ty věty, naprosto totožné. 

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

S Ratusem jsem si vše vysvětlil, jedinej kdo v tom vidí problém jsi ty.

A nějak ten seznam máš hodně úzkej. :D asi urážím i lidi se kterými se bavím v realitě a přesto se mnou nemaj problém co :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

tak Lacike je dle všeho extrémně mírumilovný tvor a taky si sním rozumím, to ti nějak nesedí do tvé rovnice. A to jak si mluvil s Ratemusem, bylo dost deja vu.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Mě je totálně jedno, komu co ukážeš. Mě spíš fascinuje, že o tom spamuješ tady diskuzi pod filmem. :D

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

U mě není.

 

Pokud vim, s Ratusem jsem za dobře a víš co jsi na to napsal ty? Něco ve smyslu..."tak je všechno v pořádku", takže je asi všechno v pořádku ne? :D 

A jo, vlastně wacoslav a teda ty, vy dva jste jediný, se kterými se takto zábavně chytnu. A s dalšíma nespočet uživatelama jsem na tom za dobře. Takže tady mi chceš tvrdit, že všechny uživatelé, jako lacike, darkking, se kterým se nikdy neshodnu jsou špatný? 

 

A pokud to není pravda, tak proč se mnou nemaj problém oni? Vysvětli mi, proč ty jsi ted jedinej, kdo takhle proti mě zbrojí? :D proč jiní se se mnou dokáží bavit normálně i když se s nimi neshodnu? Vysvětli mi to a uznám ti pravdu. :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

tak to co jsme si psali, sem nikde nikomu neukázal, to jestli to někde mám, to je už něco jiného. A proč bych tě nemohl mít v oblíbených ? 

na příspěvěk reagoval Ouwen

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

samozřejmně chyba může být u mně, nejsem perfektní, nejsem neomylný, ale přeci jenom, když takhle mluvíš i s Wacoslavem a s Ratemusem - kterého osobně považuji, za nejklidnější uživatele, a ty s nimi mluvíš stejným stylem, jako se mnou, tak nevim u koho je chyba. 

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Evidentně o tom mluvíš rád na veřejnosti, když ti nějak extra nevadí o tom spamovat pod filmem. 

A pokud to má zůstat v poště, proč to házíš do koše? A proč mě máš vůbec v oblíbených? Schizofrenik? 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jinak jo, já si na rozdíl od tebe myslim, že jednám s lidmi špatně.

 

I kdybych se k někomu vyjádřil maximálně komplexně atd atd atd atd, tak stejně toho budu litovat. Mám sebereflexi, že i když bych dělal něco správného, přijde mi to špatně. Což ty evidentně neznáš. Vidíš jen přímočarou, linearní čáru, která vede jen přes tvoje nevyspělé ego, které nepřijme nic, co by se lišilo od jeho názoru. A to je tvůj problém, né můj. Já evidentně prokázal, že se pletu. Klidně ti to vytisknu a vlepím do obličeje. 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já jsem taky netvrdil, že moje kecy maj něčeho dosáhnout. By mě zajímalo, jak si na to přišel :D a jedinej, kdo se tady nervuje jsi ty. Já jsem naprosto v klidu, až mě mrzí, že ty to nedokážeš. a já už stokrát psal tobě, co po tobě chci. tys to hodil do koše, jen tak. 

 

takže nevidim důvod se o to pořád snažit, když je ti to jedno. :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

Možná sem nedosáhl ničeho, ale taky sem nikdy netvrdil, že moje "kecy" něčeho mají dosáhnout. 

 

 

Hm zajímavý, a určitě si o sobě nemyslíš, že patříš mezi ty jedince, co se snaží druhé urážet, ponižovat a dělat z nich nesvéprávné idioty. Zkus se jednou nezaujatě, podívat, jak komu odpovídáš, jak reaguješ, jak se chováš. 

 

 

uklidni se, ani nevim co po mně chceš, nerváku. 

na příspěvěk reagoval Ouwen, Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

jinak jsem naše rozhovory ukázal několika lidem. každej se shodl na tom, že se vyjadřuješ arogantně, povýšeně a srovnáváš kraviny. 

 

kamaráda nejvíc pobavilo, když si srovnával GTA a final fantasy. jasný, final fantasy není zabugované...možná taky z důvodu, že nemá žádnou psychiku ve hře. Smál se hodně dlouho ti povim :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Nyní by mě zajímalo, čeho si dosáhl ty, těma kecama. A já si nemůžu pomoct, v tom cos ted napsal, vidim kompletně tebe.

 

Dokud s tebou někdo nesouhlasí, rozčiluješ se, brečíš. Nadáváš lidem a ponižuješ se před nimi, aby si vyvolal lítost. já reagoval na nějakého týpka, fylypa. pak si přišel ty a "oh já všechny urážím atd atd" 

 

kde jsem napsal, že to děláš ty? Kde jsem to napsal? KDE? 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

jak už sem ti psal, osmkrát, nebo snad desetkrát, jako co tím chceš říct ? AVíš vůbec o co jde ? Nevíš, sám přitom urážíš, tak nemoralizuj, je to pokrytectví. Ten "týpek" má přezdívku, Nu.Fylyp, ber to v potaz, a celkem s ním musím souhlasit, napsal, to všeobecně, takže pokuď si to bereš osobně, což děláš u každé prkotiny, kterou pak nafukuješ, dramatizuješ a pozor, taky to dost rozvádíš a nebojíš se zaspamovat, nejednu diskuzi, takže další moralizování z tvé strany ? Wow, ani nemusím tobě stačí, mála záminka a už kolem sebe řveš, mlatíš, ale musí být po tvém a běda tomu, kdo tobě nepodlehne. Takže s tím co napsal Nu.Fylyp, já nemám problém, ty máš, to je rozdíl. A tu změnu, kterou tady hlásáš, chceš docílit jak, tím že tady budeš sedět a vyřvat ty svoje hesla ? Jo, jo, tím toho dosáhneš. 

na příspěvěk reagoval Ouwen, Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Pokud ty někoho urážíš, tak je to stoka, se kterým se hádáš o hovadinách a oba spamujete hovna. A pokud vim, týpek napsal že ostatním jebe, když se jim něco nelíbí na ff. Takže ano, tim napadl lidi, co chtěj trošku změnu od série. 

Opět, vše si bereš osobně, NIC, ale absolutně NIC si nepřečteš, vytrháváš z kontextu věci a totálně je překrucuješ a z toho jsem unavený už já. Nic tady nebylo mířený na tebe, tak se uklidni.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak to zase prrr, kde já urážím a napadám ostatní ? to že už sem unavený, furt někde něco vysvětlovat a podobně, to je něco jiného, sou lidi u který rád odpovím a pak sou tací, kde se už s jakoukoliv reakcí, raději ani nenamáhám, jelikož to nemá cenu.  Takže zase pozor. https://www.youtube.com/watch?v=Y5YTGKeAr0Q

na příspěvěk reagoval Ouwen

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Související novinky

Black Adam konečně oživil kina

Black Adam konečně oživil kina

23.10.2022

V posledních měsících návštěvnost kin, i velké tituly v nich dostupné, výrazně zpomalily - nejvýdělečnější film od července je s velkým náskokem Bullet Train, který globálně prodal lístky za 239… (více)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Poslední snímky režiséra Davida Ayera (Drsný časy, Králové ulice) nebyly přijímány vůbec dobře. Sypat se to začalo už Sabotáží z roku 2014, následovala komiksárna od DC Sebevražedný oddíl, který se… (více)

Brie Larson míří mezi rychlé a zběsilé

Brie Larson míří mezi rychlé a zběsilé

11.04.2022

Natáčení desátého dílu série Rychle a zběsile by mělo brzy začít a v posledních dnech probíhá verbování nových členů do „rodiny“ Dominica Toretta. Ta se podle nových zpráv v následujícím pokračování… (více)

Rychle a zběsile se dočká dalšího spin-offu

Rychle a zběsile se dočká dalšího spin-offu

06.07.2021

Když Vin Diesel před nějakou dobou prohlásil, že série Rychle a zběsile se chýlí ke konci, myslel to tak, že se pravděpodobně, možná, spíš ale asi ne, blíží konec hlavní ságy Rychle a zběsile,… (více)

Reklama

Reklama