poster

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw

 • USA

  Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw

 • Velká Británie

  Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

 • Austrálie

  Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

 • Nový Zéland

  Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Akční / Krimi / Thriller / Komedie

USA, 2019, 134 min

Externí recenze k filmu (10)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ****

  "Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw pokračuje v nastoleném trendu. S každým dalším filmem ubývá vytuněných aut a závodění („rychle“) a pozornost se zaměřuje na nebezpečnou a bláznivou akci („zběsile“), která je stále méně reálná a dělá z hlavních postav nezranitelné superhrdiny. Chybět nesmí ani rodinné…" (více)

 • EuroZprávy.cz (Jakub Laxar) ****

  "Pokud jste fandy této po všech stránkách zběsilé série, pokud vás (ironicky i neironicky) baví přihlouplé akčňáky, nebo pokud vám leží v žaludku, že žebříčku nejvýdělečnějších filmů roku vládne pětice disneyovských hitů, bude Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw přesně pro vás. V rámci tupých akčních…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) ****

  "Film má parádní spád, sympatické herce a dost povedených vtipů a akčních momentů na to, aby to byla pořád poctivá popcornová zábava. Pořád se nicméně pohybujeme v takové té hraniční oblasti, kdy jsme jeden nepovedený díl od toho, aby se rychlá a zběsilá série ve svojí stejnosti přejedla." (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "Škoda len, že tvorcovia sa neodviazali z reťaze ešte o niečo viac, prípadne mohli ešte viac ubrať aj z povinných a stále nie stopercentne funkčných replík na tému rodiny. K dosiahnutiu ďalšej méty však už nechýbalo veľa a Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw je i v tejto podobe sympatickým a…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Je příjemné, že se snímek Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw od zbytku série v lecčem odlišuje, leč obsahuje i řadu neduhů, které sdílí s jejími posledními díly. Jako testosteronový popcornový akční výplach je to zcela ucházející, nicméně i v tomto žánru lze mít přeci jen o něco vyšší nároky, jimž lépe…" (více)

 • Moviefan.cz (Lucie Opltová) *****

  "Hobbs a Show zapadly do koloritu série Rychle a zběsile celkem zdařile. V létě, které zatím nepředložilo hodně svižných akcí, jde o malé plus. Pokud dáte sbohem starým dílům, možná si užijete přepáleny nový díl." (více)

 • NaFilmu.cz (Tomáš Lesk) ****

  "Hobbs a Shaw se zařadí mezi ty nejlepší zástupce série. Vzdor všem vadám jde o vtipný a zábavný akční film, který je pro letní sezónu jako stvořený. Zamrzí nedostatečně využitá chemie mezi postavami a místy hůře natočené přestřelky a bitky. Ke cti scénáristy Chrise Morgana slouží, že se zbytečně…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Vysokooktanová záležitost se sympatickým obsazením, která akcí, zábavností i humorem hravě strčí poslední díly hlavní série do kapsy. Tohle je přesně ta jízda, o kterou si každý fanoušek akce říkal po posledním díle, protože tihle dva dovedou utáhnout s přehledem klidně celou svoji vlastní sérii.…" (více)

 • Pinbacker.cz (Jakub Brych) ***

  "Je trochu paradoxem, že akce v akčňáku hraje druhé housle a že nejzapamatovatelnějším momentem zůstává Rock & babuška. Přesto jde možná o nejlepší film, v jakém se Dwayne v poslední době objevil. Vývar nabobtnalé série se naštěstí nekoná, tohle je velmi dobře poživatelná flákota. Co by ji povýšilo…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ***

  "Snímek si dá větší práci se zapřením fyzikálních zákonů, díky čemuž se hlavní trojici podaří nestrávit časový limit pouze přesuny mezi Anglií, Ukrajinou a ostrovní Samoou, než s počítačovými efekty při jedné z klíčových bitek. Není však pochyb, že David Leitch, režisér prvního Johna Wicka, druhého…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace