Reklama

Reklama

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw

  • USA Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Když ti dva stanuli poprvé tváří v tvář ve filmu Rychle a zběsile 7, byla z toho nenávist na první pohled. Prodloužená ruka Spravedlnosti Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a zběhlý agent britské tajné služby Deckard Shaw (Jason Statham) byli proti své vůli nakonec donuceni spolupracovat a navzdory nekonečné averzi se jim to poměrně dařilo. I proto je asi nemělo zaskočit, že dostali společnou zakázku na nalezení a zneškodnění jedné tajné britské agentky, která údajně přešla do nepřátelského tábora. Shaw má v téhle operaci poměrně jasnou motivaci, protože jejich společným cílem je jeho mladší sestra Hattie (Vanessa Kirby). Řečeno slovy klasika, všechno je jinak, což Hobbs i Shaw zjistí hned poté, co ji najdou. Hattie se totiž na vlastní pěst pokusila zastavit jistého pana Brixtona (Idris Elba), který usiluje o vyhlazení poloviny lidstva, a sebrala mu něco, co k tomu dost potřebuje. A protože Brixton má materiální a překvapivě i fyzickou převahu, musí vzít Hobbs i Shaw nohy na ramena. Honička vede přes deštivý Londýn, radioaktivitou zamořené okolí Černobylu až na Hobbsovu rodnou Samou v Polynésii. Jenže před některými lidmi se prostě utéct nedá. (CinemArt)

(více)

Videa (15)

Trailer 3

Recenze (635)

choze 

všechny recenze uživatele

Konečně jsem dostal Rychle a zběsile bez Diesela - RaZ pro mě totiž začíná pětkou. Hobbs a Shaw vyměňují týmovku za snad ještě vděčnější buddy movie (ten subžánr miluju), navíc postavené na dvojici největších sympaťáků, kteří kdy sérií prošli. Jejich špičkování stejně jako v osmičce baví, Vanessa Kirby v tom s nimi bez problému drží krok (příště by se klidně mohla trhnout ona), akce je hodně a kromě obligátního Londýna a Ruska se podíváme i na neokoukanou Samou. Škoda je, že vám bude úžasně jedno, jak to celé dopadne, a že i když autohoničky mají svoje momenty (a ta závěrečná na útesu je správně zábavně absurdní), bitky jsou nevýrazné až běda, což zrovna u Leitche překvapí. A když už se to obešlo bez Diesela, mohlo se to obejít i bez jeho canců o důležitosti rodiny. Nezaujal ani sci-fi záporák a kamaráčoftská camea (nevtipní Reynolds s Hartem) spíš otravovala. Takže za mě to spíš než parádní jízda byla ucházející, v lecčems sympatická projížďka, na kterou ale nebudu spěchat podruhé. ()

InJo 

všechny recenze uživatele

Přesně to, co slibovaly nabušené trailery. Tentokrát to ale (ke vší mé lítosti) není myšleno moc v dobrém. Na první pohled je tam sice všechno, co by tam být mělo (některých věcí je ale možná až příliš - např. úsměvných bondovských sci-fi prvků), ale ani jedna scéna nebo moment mi nerozbušily srdce vzrušením či radostí (pětce se to povedlo minimálně 3x). Není to zklamání, ale ve srování třeba s Johnem Wickem 3, který má oslňujících momentů na rozdávání, se tady hraje až moc na ultra přepálenou digitální jistotu (a totální nezranitelnost ústřední skvadry) na úkor šťavnatého fyzična a promakané choreografie... 65 % ()

Reklama

AllShallFall odpad!

všechny recenze uživatele

Nějak pořádně nevím, jak se vyjádřit. Ale tohle byla opravdu skvělá kokotina. Nejenže to nemá absolutně nic společného s myšlenkou filmů Rychle a zběsile. Ale absolutně mě rozjebal příběh a vůbec všechny ty scény s velmi suchým a trapným rádoby žertem. Už v předešlém díle jsem se chytal za hlavu, kdy Vin Diesel stojí v hroutícím se domě a dupne do podlahy, která se prolomí a nepřítel se zhroutí. No tak zde to nabralo úplně grády. Trapná scéna z mrakodrapu byla spouští sraček a valilo se to přes černého Terminátora. No uchcvával sem. Film je pěknej asi jako ranní stolice. ()

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Jeden má svaly, druhej byl vždy husto-krutě-přísnej a proti nim negr Labe, co má čáry a je učiněnej Black Panter z Wakandy, pyčo !! Jako bonus má Jásoň Drsoň ségru, která by ráda zdolala Kráčející skálu a jelikož tihle dva hejskové se v sérii Fást ent Fjůrijous ukázkově škorpili, štěkala sem, že to bude psina. Leda hovno. Je sice fuckt, že jeden i druhej se snažej stírat jak toaleťák hovno z prdele, ale veškerý jejich předlouuuuhý hlášky na adresu tohu druhýho jsou tak trapný, až sem nechápala, co jim mrdlo. Říkala sem si, že sem zhulená až moc a nedochází mi jejich tumor, ale on se nesmál nikdo. Ani já, ani Alík a dokonce ani náš pes, kterej je vytlemenej vždy , když já jsem zhulená, nebo si to alespoň myslím. Akce je rozhodně lepší než vtipný vložky a tak nějak se v tom filmu něco děje i když se nic neděje, takže nuda nehrozila a pokud nejste fyzikálně zaměřený člověk (čti hnidopišský kokot) tak si tu akci celkem i užijete a mávnete rukou nad tím, že když na někoho spadne komín, tak se prostě oklepe, motorky se skládaj a rozkládaj a auta lítaj. Na konci se podíváme do Rockovi rodné Sámošky, kde se objeví tuna pokérovanejch sámoščanů a v drsnější verzi tance hula hop nakopou prdel pádlama chlapům s automatickejma puškama páč jinak je jejich MAMAČITA jebne po hlavě pantoflí a to vyděsí každýho 120+ kg vážícího sámoškánce. Jelikož je to Hul-Mi-Údskej blokbástr, tak je všem jasný, že to musí mít hepyjend a několik potitulkovejch scén, aby náhodou někdo tu prdel z kina nezvednul moc brzo. Což je mi vlastně jedno, já na tom v kině nebyla protože sem....já už ani nevim. Ale tím líp páč i když mám Skálu i Jásoně ráda, tak tohle blilo jen lehce nadprůjemný. Uvidíme co dvojka, která určitě bude. No budeee ()

T2 

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $200miliónov║Tržby USA $173,956,935 Tržby Celosvetovo $760,732,926▐ Tržby za predaj Blu-ray v USA $26,066,910║ Tržby za predaj DVD v USA $22,201,556║ Akcia delikátna, tam to sype, tam je David Leitch doma ale chýba mu tam lepšia pôda pod nohami, lebo všetko stojí len na akcii a na heftoch ale po hodine to už príde dokola dosť také samoúčelné. Troška na škodu je že čierny superman Idris Elba tam nemá lepší priestor na vývoj, lebo vždy tam len nabehne všetko rozbije, dá im na držku a zmizne. Našťastie dosť tomu pomáha pri tej nevyváženosti Vanessa Kirby, tá to tam priam rozžiari pri tých dvoch kolohnátoch. Ako taký letný akčný popcorňák fajn. Ryan Reynolds tu je zas taký zbytočný, skôr Kevin Hart ktorý sa tam objaví len na moment pobaví. /videl v kine: 75%/ ()

Galerie (62)

Zajímavosti (37)

  • Jedna z 8 hlavních písní filmu – „Getting Started“ vznikla ve spolupráci Aloe Blacca a talentovaného, do té doby neznámého, hudebního skladatele Kyla Williamse. Aloe společně s režisérem filmu Davidem Leitchem hledali píseň pro film v hudební TV show Songland (od r. 2019) vysílanou na americké stanici NBC. (FFilipCZ)
  • V čase 21:05, kdy se Hobbs (Dwayne Johnson) hádá se Shawnem (Jason Statham), tak Hobbs naštvaně hodí židlí o výslechové okno. V další části je ale vidět, že je Hobbs o židli znovu opřený, a to aniž by jí sebral. (Zek)

Související novinky

Black Adam konečně oživil kina

Black Adam konečně oživil kina

23.10.2022

V posledních měsících návštěvnost kin, i velké tituly v nich dostupné, výrazně zpomalily - nejvýdělečnější film od července je s velkým náskokem Bullet Train, který globálně prodal lístky za 239… (více)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Poslední snímky režiséra Davida Ayera (Drsný časy, Králové ulice) nebyly přijímány vůbec dobře. Sypat se to začalo už Sabotáží z roku 2014, následovala komiksárna od DC Sebevražedný oddíl, který se… (více)

Brie Larson míří mezi rychlé a zběsilé

Brie Larson míří mezi rychlé a zběsilé

11.04.2022

Natáčení desátého dílu série Rychle a zběsile by mělo brzy začít a v posledních dnech probíhá verbování nových členů do „rodiny“ Dominica Toretta. Ta se podle nových zpráv v následujícím pokračování… (více)

Rychle a zběsile se dočká dalšího spin-offu

Rychle a zběsile se dočká dalšího spin-offu

06.07.2021

Když Vin Diesel před nějakou dobou prohlásil, že série Rychle a zběsile se chýlí ke konci, myslel to tak, že se pravděpodobně, možná, spíš ale asi ne, blíží konec hlavní ságy Rychle a zběsile,… (více)

Reklama

Reklama