The Norm Show

USA, (1999–2001), 19 h 48 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Ken Lamkin

Norm MacDonald, Laurie Metcalf, Ian Gomez, Max Wright, Artie Lange, Kate Walsh, Faith Ford, Suzanne Whang, Ezra Buzzington, Ian Buchanan, Terry Kiser, Bob Saget (více)

Série(3) / Epizody(54)

THE NORM SHOW je americký televizní sitcom stanice ABC. Příběh je zaměřen na život Norma Hendersona (Norm Macdonald), bývalého hráče z NHL, který dostal zákaz hraní za hazard a daňové úniky. Aby unikl žaláři je nucen pracovat jako sociální pracovník po dobu pěti let. (gruvacek)

Recenze uživatele Velislav k tomuto seriálu (1)

The Norm Show (1999)

Po Frasierovi môj najobľúbenejší sitcom, ktorý skončil predčasne, resp. na vrchole? Absurdné vtipné situácie, dokonale naivné hranie Norma, jeho tlstý brat Artie, jazvečík Klobása, terč Normových žartíkov pán Denby... Druhá a tretia séria nezabudnuteľné (mám ešte na VHS so skvelým SK dabingom), rovnako ako hlášky (,,Život ma naučil, že nemám pchať vidličku do zapnutého videa... použijem nožík", ,,Pirátska spoločnosť sa stáva synonymom zlej kvality", ,,Otec ma netýral. Iba ma pravidelne bil", ,,Načo mi je lampa na čítanie v obývačke? Tam nie je záchod", ,,Neber si ženu, ktorú nepoznáš aspoň dva menštruačné cykly", ,,Peniaze mi nedajú šťastie! Ale za šťastie si kúpiš hovno", ,,Stará mama mi povedala, že sódu z gauča môžem vyčistiť červeným vínom. Asi to doplietla", ,,Predstierajme, že sa nič nestalo. Ako keď stará mama otehotnela s chlapcom od susedov" . 10/10 ()