Kim Possible (TV seriál)

Kim Possible

Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2002, 21x26 min

Kim Possible je proste super špiónka a ja ju žeriem.(20.1.2013)

• Dragoni

Bez jakékoli dějové či významové a vzdělávací hodnoty, přesně zaměřené na věkovou hranici 10 - 14 let, kterou nejlépe vyjádřil Flipper ve svém koméntáři. Další bezvýznamný seriál, který u nás vysílal Jetix.(24.7.2010)

Vzpomínám si, když tohle běželo na německém kanále pro děcka... Togo. Tenkrát jsem to děsně žrala, ze školky jsem musela bejt co nejdřív doma, abych Kim stihla. Ve čtyřech letech mi ani zdaleka nevadilo, že to bylo v němčině, hlavně, že jí vysílali... ke Kim se občas mile ráda vracím, tvořila společně s Narutem a Sonicem můj svět.(1.2.2015)

... Aneb jak hodnotit věc, která je, jak Flipper podotkl, cituji, " len pre dievčatá od 10-14 rokov " . Takže.. Proč to tedy hodnotit toliko negativně? Ano, není to žádný zázrak, ale je na úrovni všech ostatních "lepších" animáčů, které jsou lépe hodnocené jenom proto, že je většina zdejších zažila ještě když byla cílovou skupinou. Tenhle seriál beru jako průměr, který nikoho neurazí a jiného (no, ehm, spíš jinou) potěší. Howgh(17.3.2013)

Kdo čeká po úvodní znělce nějaký špičkový seriál, tak asi po shlédnutí prvního dílu bude psát o tom, jaká je to hovadina. Nicméně znělka je přesnou výpovědí o tom co bude. A kdo chce může to vypnout a nerozčilovat se. Já na to s dětmi ale rád koukám a je to výbornej relax. A má to hlavu a patu. Ovšem takovou tu ztřeštenou. Přes onu ztřeštěnost je zde několik prvků, které mohou oslovit. Kamrádství. Na vztahu Rona s Kim je vidět, že i osoba ne tolik efektivní a jen zánlivě ne tolik shopná, má svoji nezastupitelnou roli ve vztahu dvou lidí. Ron dělající Kim zázemí pro její akce zachraňující svět, je příkladem skvělého kamaráda, který druhému pomáhá a přitom mu nezávidí jeho popularitu. Já jsem na hodnocení hodně tvrdej. ťyři hvězdičky dávám vyjímečně a pět téměř nikdy. V porovnání se snímky podobné kategorie, bych dal tak 65%.(21.6.2012)

• - Ron koupil svého mazlíčka Rufuse v obchodě "Smarty Mart", protože je jeho otec alergický na chlupy. (Elbarto08)

• - Velká tabule v exteriéru školy mění svůj text u každého dílu a obvykle souvisí se zápletkou. (Elbarto08)

• - Mark McCorkle a Robert Schooley vymysleli seriál ve výtahu. Mark pověděl Robertovi: ,,Kim Possible. Dokáže cokoliv." A Robert reagoval: ,,Její partner bude Ron Stoppable. Nedokáže nic." (Elbarto08)