poster

Kim Possible (TV seriál)

 • USA

  Kim Possible

Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2002 - 2007, 31 h 32 min (Minutáž: 22 min)

 • Tom_Lachtan
  ***

  ... Aneb jak hodnotit věc, která je, jak Flipper podotkl, cituji, " len pre dievčatá od 10-14 rokov " . Takže.. Proč to tedy hodnotit toliko negativně? Ano, není to žádný zázrak, ale je na úrovni všech ostatních "lepších" animáčů, které jsou lépe hodnocené jenom proto, že je většina zdejších zažila ještě když byla cílovou skupinou. Tenhle seriál beru jako průměr, který nikoho neurazí a jiného (no, ehm, spíš jinou) potěší. Howgh(17.3.2013)

 • Carol Pifková
  ****

  Kim Possible je proste super špiónka a ja ju žeriem.(20.1.2013)

 • RyuzakiSE
  *****

  Vzpomínám si, když tohle běželo na německém kanále pro děcka... Togo. Tenkrát jsem to děsně žrala, ze školky jsem musela bejt co nejdřív doma, abych Kim stihla. Ve čtyřech letech mi ani zdaleka nevadilo, že to bylo v němčině, hlavně, že jí vysílali... ke Kim se občas mile ráda vracím, tvořila společně s Narutem a Sonicem můj svět.(1.2.2015)

 • Dragoni
  *

  Bez jakékoli dějové či významové a vzdělávací hodnoty, přesně zaměřené na věkovou hranici 10 - 14 let, kterou nejlépe vyjádřil Flipper ve svém koméntáři. Další bezvýznamný seriál, který u nás vysílal Jetix.(24.7.2010)

 • štísko
  ***

  Kdo čeká po úvodní znělce nějaký špičkový seriál, tak asi po shlédnutí prvního dílu bude psát o tom, jaká je to hovadina. Nicméně znělka je přesnou výpovědí o tom co bude. A kdo chce může to vypnout a nerozčilovat se. Já na to s dětmi ale rád koukám a je to výbornej relax. A má to hlavu a patu. Ovšem takovou tu ztřeštenou. Přes onu ztřeštěnost je zde několik prvků, které mohou oslovit. Kamrádství. Na vztahu Rona s Kim je vidět, že i osoba ne tolik efektivní a jen zánlivě ne tolik shopná, má svoji nezastupitelnou roli ve vztahu dvou lidí. Ron dělající Kim zázemí pro její akce zachraňující svět, je příkladem skvělého kamaráda, který druhému pomáhá a přitom mu nezávidí jeho popularitu. Já jsem na hodnocení hodně tvrdej. ťyři hvězdičky dávám vyjímečně a pět téměř nikdy. V porovnání se snímky podobné kategorie, bych dal tak 65%.(21.6.2012)

 • - Velká tabule v exteriéru školy mění svůj text u každého dílu a obvykle souvisí se zápletkou. (Elbarto08)

 • - Když se předpokládalo, že třetí série bude poslední, v závěrečném dílu na velké tabuli u školy stálo ,,Konec." Následně však se začátkem čtvrté řady stálo na tabuli ,,Není konec". (Elbarto08)

 • - Neil Patrick Harris byl na konkurzu na roli Rona Stoppabla. (Elbarto08)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace