Kim Possible (TV seriál)

Kim Possible

Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2002–2007, 31 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Adam Berry

Christy Carlson Romano, Will Friedle, Nancy Cartwright, Tahj Mowry, John DiMaggio, Gary Cole, Jean Smart, Raven-Symoné, Felicity Huffman, Dan Castellaneta, Richard Kind, Brian Posehn, Nicole Sullivan, Enrico Colantoni, Breckin Meyer, Rider Strong, Shawnee Smith, Brad Garrett, Carly Pope, Keiko Agena, Maggie Wheeler, Donald Faison, Debbie Reynolds, Ashley Tisdale, Danny Masterson, Adam Rodriguez, Patrick Warburton, Gwendoline Yeo, Neil Flynn, Rachel Dratch, Martin Spanjers, A.J. Trauth, Thomas Lennon, Earl Boen, Sherri Shepherd, Nika Futterman, James Arnold Taylor, Andrea Martin, R. Lee Ermey, Ricardo Montalban, Mayim Bialik, Stephen Root, Fred Savage, Phill Lewis, Brian Stepanek, Beth Littleford, Susie Essman, Tara Strong, Patton Oswalt, Anneliese van der Pol, Kirsten Storms, Melissa McCarthy, Mary Jo Catlett, Brian George, Kerri Kenney, David Cassidy, Shaun Fleming, Hallie Todd, Estelle Harris, Bob Burnquist, Kevin Michael Richardson, Kari Wahlgren, Jane Carr, Eric Close, John O'Hurley, Candi Milo, Bill Barretta, Jo Anne Worley, Reginald C. Hayes, Justin Berfield, Justin Shenkarow

Ted Supa

Vzpomínám si, když tohle běželo na německém kanále pro děcka... Togo. Tenkrát jsem to děsně žrala, ze školky jsem musela bejt co nejdřív doma, abych Kim stihla. Ve čtyřech letech mi ani zdaleka nevadilo, že to bylo v němčině, hlavně, že jí vysílali... ke Kim se občas mile ráda vracím, tvořila společně s Narutem a Sonicem můj svět.(1.2.2015)

Kdo čeká po úvodní znělce nějaký špičkový seriál, tak asi po shlédnutí prvního dílu bude psát o tom, jaká je to hovadina. Nicméně znělka je přesnou výpovědí o tom co bude. A kdo chce může to vypnout a nerozčilovat se. Já na to s dětmi ale rád koukám a je to výbornej relax. A má to hlavu a patu. Ovšem takovou tu ztřeštenou. Přes onu ztřeštěnost je zde několik prvků, které mohou oslovit. Kamrádství. Na vztahu Rona s Kim je vidět, že i osoba ne tolik efektivní a jen zánlivě ne tolik shopná, má svoji nezastupitelnou roli ve vztahu dvou lidí. Ron dělající Kim zázemí pro její akce zachraňující svět, je příkladem skvělého kamaráda, který druhému pomáhá a přitom mu nezávidí jeho popularitu. Já jsem na hodnocení hodně tvrdej. ťyři hvězdičky dávám vyjímečně a pět téměř nikdy. V porovnání se snímky podobné kategorie, bych dal tak 65%.(21.6.2012)

... Aneb jak hodnotit věc, která je, jak Flipper podotkl, cituji, " len pre dievčatá od 10-14 rokov " . Takže.. Proč to tedy hodnotit toliko negativně? Ano, není to žádný zázrak, ale je na úrovni všech ostatních "lepších" animáčů, které jsou lépe hodnocené jenom proto, že je většina zdejších zažila ještě když byla cílovou skupinou. Tenhle seriál beru jako průměr, který nikoho neurazí a jiného (no, ehm, spíš jinou) potěší. Howgh(17.3.2013)

• Dragoni

Bez jakékoli dějové či významové a vzdělávací hodnoty, přesně zaměřené na věkovou hranici 10 - 14 let, kterou nejlépe vyjádřil Flipper ve svém koméntáři. Další bezvýznamný seriál, který u nás vysílal Jetix.(24.7.2010)

Kim Possible je proste super špiónka a ja ju žeriem.(20.1.2013)

• - Neil Patrick Harris byl na konkurzu na roli Rona Stoppabla. (Elbarto08)

• - Pravé jméno Dr. Drakena je Drew Lipsky. (Elbarto08)

• - Ron koupil svého mazlíčka Rufuse v obchodě "Smarty Mart", protože je jeho otec alergický na chlupy. (Elbarto08)