Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Raevan

Narozdíl od Simpsonových má Futurama navíc prvek fantazie, sci-fi atmosféru a spousta parodických prvků jež se lépe vyjímají ve světě budoucnosti.. Ale chybí ji jedna věc - a to hloubka vtipů, kritizujících naši společnost, na které jsme si ze Simpsonových tak zvykli.. ()

Fish

Je nad slunce jasné, kdo dělá ty nejlepší kreslené seriály současnosti (v podstatě i sitcomy). Postavy jako Kif, hlasatel Morbo, Bender a Dr. Zoidberg se pro mě staly takřka legendární... Futurama by si zasloužila stejně dílů, jako Simpsonovi a i tak by mi to pořád bylo málo! ()

Famfulín

Bezvadné, naprosto bourající veškeré hranice humoru!!! V každém díle je neskonalé množství záchvaty smíchu vyvolávajících scén... Nedostižný profesor a jeho "Good news everyone" a spol... ()

Losik

Futurama má u mě doslova vypálené místo v srdci, už nic nemá šanci tento kouzelný a hlavně nejvíc vtipný seriál u mě nahradit. Pokoušelo se o to hodně seriálů, ale neuspělo. Oproti Simpsnovým je tu humor drsnější a sprostější, díly jsou více nabyté humorem a hlavně postavy si více zamilujute. Existuje hodně fanoušků Bendera a Zoidberga, stačí jen vygooglit Futurama a vyskočí na vás lidé s maskami oblíbených představitelů seriálu. Výhodou seriálu je jeho zasazení do budoucnosti a díky tomu si mohou tvůrci opravdu vymýšlet až bizardní situace, které jsou ale samozřejmě vtipné. Dospělejší humor a dokonce i řešení vztahů mezi postavami ( sice jenom Fry a Leela, ale stejně). Futurama dokáže být vážná, akční, romantická, střeštěná, ale nikdy nezapomene být na prvním místě vtipná. Moje rada nekoukejte na seriál v českém dabingu, jestli budete uberta klidně 3 hvězdičky. Prima Cool naservírovala Futurama jako podprůměrný seriál českému divákovi. Jinak originál je originál a zaslouží si jen nejvyšší hodnocení. ()

velkyvezir

Ačkoliv jsem viděl zatím jen šest dílů, troufnu si hodnotit: tento seriál mne baví víc než Simpsonovi a to je co říci. Tohle je opravdu nářez a Bender je naprosto geniální figurka... Kdo má možnost vidět a neviděl, ať se hned podívá;-) Po shlédnutí dalších dílů aktualizuji svůj komentář: Vivat Zoidbeeeeeeeeeeerg:-)))))))) Ten seriál opravdu nemá chybu. ()

Kanibal

Futurama u nás nikdy nebyla na televizních obrazovkách a pokud se spolehneme na amatérské překlady, které jak známo spolehlivě zabíjejí velkou část vtipů, dostaneme slabší odvar Simpsonových, okořeněný dospělejším humorem a situacemi, které mohou vzniknout jen ve vesmíru. Futurama do TV Futurama do TV Futurama do TV ()

chmíří

Podobný Simpsonovým a přece jiný. Humor je hodně podobný, ale je to přece jenom trochu jiný styl, postavy téměř stejně skvělé a Bender k tomu co chtít víc...95% ()

joora1

Skvělý seriál, skvěle hláškující postavy, které narozdíl od Simpsonů mají víc "dospělý" a satirický humor.Robot Bender jako povaleč a ochlasta je geniální a ani krab dr.Zoidberg nemá chybu..kdo neviděl, musí vidět. ()

NICOX

Je to fajn, ale Simpsonovi mám o trošku radši. Co sem se dozvěděla, že to budou dávat na COOLu, měla sem strach z českýho dabingu, ale naštěstí se povedl. Dokonce musím říct, že když se na to dívám teď podruhý, tak se mi to líbí snad i víc. 80 % ()

Fatanya

Asi prvé tri časti mi trvalo kým som sa zorientovala vo vtipoch vysokej hi-tech úrovne...a potom...potom som si vytvorila priečinok Futuramy, na disku L - left brain hemisphere a pamäť sa mi začala zaplňovať nulami a jednotkami tohto unikátneho dielka. Toľko rozmanitých charakterov a každý z nich má svoj štýl, ale u mňa jednoznačne a bezkonkurenčne vyhráva: dk. Zoidberg (Fry na kontrole u Dr. Zoidberga) Zoidberg: Tak otevři ústa, ať se můžu podívat na mozek... ne tyhle ústa. Fry: Já mám jen jedny. Zoidberg: Skutečně?! Fry: Není tu někde lidský doktor? Zoidberg: Mladá dámo, já jsem na lidi odborník. ()

rozbris

Nikdy jsem jich neviděl tolik, abych mohl objektivně hodnotit, ale včera jsem shlédl celou první serii a musím říct - BOMBA, další super animovaný seriál, který nemá žádnou chybu. Dávám 100%. ()

KoRner

Prvé dve série super, ďalšie však úplne stratili smer a už som to ani nemohol pozerať. 1 & 2 boli ešte zábavné na odreagovanie sa 3 & 4 už bolo len riešenie zbytočných problémov a nasilu pridávanie politiky. P.S.: Má presne tie isté chyby ako nový Simpsonovci. Naozaj nevtipné a nestačí mi iba pobehovanie farebných postavičiek ktoré sú kreslené rovnakým štýlom ako žltá rodinka. ()

chamba

Zo začiatku ma tento seriálik veľmi nadchol, pretože vidina ďalekej budúcnosti ako takej sa mi zdala veľmi príťažlivou témou. Prvé diely ma úplne pohltili no postupom času strácala Futurama či už na lepšej dejovosti tak aj vtípky šli úrovňou dolu a dokonca sa často opakovali. ()

Herráček

Po dvojím shlédnutí všech sérií a k tomu po jednom shlédnutí každého z filmů se cítím kompetentní toto ohodnotit... Futurama mi přišla mnohem zábavnější než The Simpsons zejména proto, že nezobrazuje typickou americkou rodinku, jak spíše typologie jednotlivých američanů a jejich nešvarů a ještě k tomu na různých mimozemských bestiích... A také proto, že nepokračuje do nekonečna... ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006