Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

TheTrox

Jo, Futurama. Prostě úžasný seriál s moc dobrým a zajímavým nápadem ( kluk co se dostane do budoucnosti o jedno tisíciletí ), k tomu jsou zde naservírovaný super hlášky a humor. Je jenom škoda, že dílů je tak málo :( Celkové hodnocení: 85% ()

ElManiacus

Jasně, jasně Simpsonovi jsou lepší, ale to neznamená, že když jsou lepší tak je všichni musej mít radši . Mně se zdá Futurama o hodně zábavnější, dopracovanější a nápaditější, navíc má tak zábavné a (nevím jak vám, ale mně ) blízké postavy jako je Dr. Zoidberg, Philip J. Fry a Scruffy, kteří jí zajišťují to, že vkůli ní zapínám televizi - 95 % . ()

jane1106

Geniální animovaný počin, na rozdíl od Simpsnů však pro užší spektrum diváků. Zatímco v profláklejších příbězích ze Springfieldu si své najdou staří i mladí, chytří i hloupí, díky tomu jak věrně reflektuje všechny vrstvy společnosti, pro úplné docenění Futuramy je už třeba silnější kulturní nebo politická angažovanost. ()

xxSmoldaxx

Odkladiště nápadů, které nebyly pro Simpsonovi vhodné nebo žádoucí. Groening si ve Futuramě dovoluje o moc více než žluté rodinky a na výsledku je to zatraceně znát. Pro mě zkrátka lepší. Bender Homera válcuje na plné čáře :) 88% ()

CiPR

Asi bylo původně myšleno, aby Futurama nastaoupila na místo Simpsnů, naštěstí, alespoň u mě Simpsni zůstávají na prvním místě. Futurama mě nějak neoslovila, ikdyž u ostatních lidí neustále mluví právě o tomto, nechápu proč. Viděl jsem pár dílů, jednou za díl jsem se zasmál, ale to je vše. Asi jsem holt z jiné planety, či galaxie, ale mě to prostě nevzalo.30%. ()

ASSBURGER

Sci-fi animovaný rozprávkový seriál ktorý je naplnený neskutočným množstvom srandy. Keby to tak vyzeralo naozaj aj v budúcnosti ako tu,tak by to bolo oveľa lepšie akurát jedna zmena nie lietajuce autá ani lode do vesmíru ale perfektný roboti ktorý nikdy neskončia. ()

Aurus

Tohle je velmi výborný seriál. Animace je velmi výborná. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou dobré, sympatické a vtipné a hudba je výborná. Za mě 10/10. ()

Dement

Simpsonovi nebo FUTURAMA? Žlutá rodinka je přece jenom zaměřena více na menší diváky, alee..proč se nekouknout na obojí nee?? ()

zabro

Sice jsem vyrostl na simsnech, ale jakmile jsem videl prvni dil, tak me to vylozene dostalo.Fry jako typicky flakac a bender s tema jeho narazkama. To nema chybu. ()

gumbo

Matt Groening překonal nepřekonatelné - tj. Simpsonovi. Super, super vize budoucnosti! Jen doufám, že moje děti nebudou muset dělat poslíčky. A jestli jo, then...bite my shiny mettal ass ()

Axident

Škoda, že tenhle majstrštyk se k nám na obrazovky nikdy nedostal a asi ani nedostane, díky nesmrtelným The Simpsons. I tak ale lidí, co vzali zavděk stažením z netu, jsou mraky a stále přibývají další, alespoň doufám. Pravda, po letech jsem to zkusil znovu a už mě to nebralo, ale to nic nemění na mém hodnocení! ()

paolito

Dříve jsem znal jenom Simpsonovi a Trpaslíka. Pak ale přišla Futurama a můj život se změnil. Chci být jako Bender!!! Nebo aspoň Zoidberg... ()

fr3ak

Ona je to vlastně taková budoucí verze Simpsonů, která je ale mnohem (!) lepší. Humor je tu drsnější a vybroušenější. Svět budoucnosti nám totiž nabízí víc úletů než nudná současnost např. robota ohýbače, který se jenom válí a chlastá, Číňanku která se narodila na Marsu (?) a nebo třeba krabího doktora, který toho o lidské anatomii ví asi tolik co můj pes. Seriál není příliš dlouhý (Simpsonovi na svoji roztáhanost začínají pomalu doplácet) a po celou délku si udržuje sakra vysokou kvalitu (za celou dobu si pamatuju jedinou špatnou epizodu) 10/10 Edit: No tak na co jsem si ve svém komentáři stěžoval u Simpsonů bohužel postihlo i Futuramu, která se po kratší pauze vrátila prvně formou filmů a později i novou sérií. Ta už bohužel nedosahuje takových kvalit a i humor samotný je takový dost vynucovaný a staví spíše na jednodušších situacích než jak tomu bylo předtím, i kvalitních hlášek ubylo. Nová série 6/10, jestli to takhle bude pokračovat, tak Futuramu odsunuji z oblíbených seriálů a snížím hodnocení... Edit 2: Tak snižuji hodnocení a seriál letí s oblíbených pryč, úroveň posledních dílů je skoro až žalostná - je mi to opravdu líto... ()

solid

Nelze sledovat jinak než v originále a postupně. Je to chvílemi zmatené, někdy nezajímavé, ale lepší než Simpsonovi a neustále originální a zábavné. ()

inutihar

Nemůžu si pomoci, ale čím víc dílů vidím, tím měně vtipné mi to připadá. Buď je tam málo vtipů nebo zbytečné scény nebo něco jiného co mi vadí a co se zdá být promarněnou příležitostí. Nebo mám prostě jen raději Červeného Trpaslíka, Simpsonovic rodinku a anime. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006