poster

Swordfish: Operace Hacker

 • USA

  Swordfish

 • Slovensko

  Swordfish: Operácia Haker

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2001, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ***

  Skvělí herci, super začáteční výbuch a pěkný holky, ale stejně to neni zas až takovej nářez jak by měl bejt. A víte co se stane když střelíte bazukou do Travolty ve vrtulníku? Vzpomenete si že on vlastně sešel dolů po schodech.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))(26.3.2005)

 • tom88
  ***

  Celkovo zručne natočený film s dobrým obsadením, skvelým obľúbeným Travoltom, božskou Halle Berry a ďalšími esami. Rozpočet filmu je možno trocha prepísknutý, ale aspoň vypadá všetko na vysokej úrovni. Film baví a to je hlavné. Nie je to zrovna nič dokonalé, ale aspoň nie je priestor na nudu. Istá spokojnosť tu je, ale väčšie hodnotenie by asi nebolo na mieste. 65%(25.9.2011)

 • svik
  ***

  Hodnotím za 3,,,.......No zaměřená problematika na počítačové Hackery, ale to bylo tak všechno né nepatří tento typ filmů k těm mým oblíbeným je to něco jako pár dílčích seriálů z Kobry 11. Ale když vezmeme roli Travolty trak ta byla zahrána přirozrně a čistě tak jak by to mělo u něj vypadat. Hugh ten by se měl držet svého X-mena a VanHelsinga to mu sedělo více.(6.6.2006)

 • Terva
  ***

  První věta ve filmu zní - CITUJU - Problém Hollywoodu je, že točí zbytečný sračky......... Docela mě točila ta "nevyrovnaná" kamera, ale jinak děj před ní je dobrý. CITÁT - Tak mě neserte........ Záběry a situace okolo 8 minuty je perfektní. Mučení vykouřením, to je psycho, ne ? CITÁT - Nic není nemožný......... V příběhu je trochu moc náhod, to já nějak moc netoleruju. Příkladem je určitě situaci kdy dcera úplně náhodou zůstává ve škole, protože ji nikdo nevyzvednul a úplně náhodou se tam někdo zjeví, ale nemohl tušit, že tam ta holka bude. Je tam ovšem více náhod. Akční scéna okolo 60 minuty je Boží. CITÁT - Podrž volant......... Celou tu dobu vlastně sledujeme události, které se s náma vrací k úvodní scéně. Jsem v obraze, vše může začít. Další obrovská náhoda je že po výbuchu je v ulici vše zdevastované, ale světe div se, dvě policejní auta zaparkovaná v podstatě v centru výbuchu jsou nepoškozená. Co to povídám (píšu) oni nejsou ani škrábnutá. A samolitr můžou hned vyrazit do další akce. CITÁT - Je to vyšší zájem ?....... No a kde se vzaly ta další auta to ví jen Bůh a režisér. 85 minuta je strhující. Autobus už po První ulici nejede. Pěkná a povedená scéna. .....a lidi maj raději šťastný konce - povídá Gabriel (John Travolta). Až na těch několik "náhod" je to snímek nadupaný akcí. Dávám tři hvězdy.(26.3.2012)

 • Boogeyman
  ***

  Film, který klame tělem. Famózním úvodním bullet timem navnadí na něco nevídaného, vzápětí ještě přiloží do ohně brutálně sexy Halle Berry a skvělého záporáka Travoltou. Jenže to je naprosto všechno, co film nabídne, pak už následují je hloupé scény a klišé. Jo a „hackovací“ scéna je bomba, tohle kdo neviděl, neuvěří!(19.3.2006)

 • - Helikoptéra použitá ve filmu je Sikorsky S-64 (létající jeřáb). Nyní se používá v Austrálii na potírání požárů v bushi. (Rocky62)

 • - Meno prvého zastreleného fínskeho hackera, Axl Torvalds, je poctou fínskemu programátorovi Linusovi Torvaldsovi - autorovi linuxového jadra. (satanjel)

 • - V poradí druhý film, kde si spolu zahrali Hugh Jackman a Halle Berry. Tým prvým bol X-Men (2000). (N0X.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace