Bílí zabijáci

• USA Shark Zone (více)

Strážce pláží Dean Cochran se před časem jako jediný z týmu potápěčů ubránil útoku žraloků. A tak když žraloci opět napadnou koupající se lidi, okamžitě naléhá na starostu, aby pláže uzavřel. Jenže město je na turistickém ruchu závislé... (oficiální text distributora)

Najnou odpad!

Tak tohle bylo peklo. Když se na začátku parta nadrženejch bulharů počala telepaticky dorozumívat pod hladinou, mohlo mě napadnout, že tohle bude ještě lepší, než tradiční borhyovská tvorba. A nejlepší na tom je, že ten prkennej Bjúkenen to snad myslel vážnějc, než svého času sám ó velký poeta Dejvid. Vlastně ne, nejlepší a naprosto unikátní vlastností tohoto, mno, jak to nazvat a neurazit komunisty, lesbičky ani vegetariány, snad by možná šlo použít výraz "věc" - takže tedy nejlepší a unikátní vlastností této věci je to, že k celkové 88 minutové stopáži tvůrci potřebovali pouze 12 minut záběrů, které se nestyděli opakovat mnohokráte za sebou. Musel jsem to prostě dokoukat do konce. Ten čas už mi nikdo nevrátí, ale zase jsem si posunul práh bolesti. Blbý filmy už mi nepřipadaj tak blbý. ()

chieflobo odpad!

Čelisti na steroidech, tedy alespoň, co se počtu žraloků týče. Ve všech ostatních parametrech film totálně propadá. Místy je film tak špatný, až je vlastně vtipný a z Drama/Akční se stává Komedie/Absurdní. Zhovadilý scénář, nepochopitelné zkratky, šablonovité postavy, přihlouplé dialogy, nevtipné one-linery. Rozpočet filmu byl určitě napjatý a termíny šibeniční, takže dobré záběry bylo třeba využít hned několikrát. Nutno podotknout, že záběry žraloků jsou povedené, tedy až do chvíle, kdy dochází k pojídání plavců a surfařů. V ten moment totiž přichází ke slovu gumové makety dravců, potravinářská červeň a zde již několikrát zmiňované řvaní tygra... Obzvláště bych vypíchl scénu, ve které Dean a parta neohrožených potápěčů v klecích značkuje skupinku "velkých bílých". Celá akce se samozřejmě rychle vymkne kontrole, hrdinové panikaří a snaží se dostat zpět na palubu. Hlavní hrdina z bezpečí lodě kříčí na potápěče "Plav!", kteří se na jeho povel vrhají z poměrně bezpečných vodních klecí do již ne tak bezpečných otevřených tlam žraloků... Dovolil bych si nesouhlasit s id elduss - s notnou dávkou alkoholu a partičkou dobře naladěných kumpánů to může znamenat příjemně promrhané odpoledne (nutno ovšem udržovat hladinu v alkoholu v krvi) ()

MartyHawk odpad!

Nechápu, jak se mohou potapěči domlouvat pod vodou, když mají v hubě náustek na dýchání :D To mi vrtalo hlavou opravdu. Bohužel, jsem ani po těchto scénách televizi nevypl a prostě chtěl vidět jak toto může dopadnout. A opravdu sem litoval času, který sem věnoval tomuto paskvilu. Největší kus práce odvedl střihač , protože vybrat záběry snad ze všech možných natočených záběrů dokumentárních filmů o žralocích a vložit do tohoto bezvýznamného díla muselo dát sakra sakra práci. A o tom že žralok řve jak tygr no o tom se třeba něco dozvíme ve dvojce :D která snad nikdy nebude stvořena !!! Zaručený odpad !! ()

+sfinx+ odpad!

Hloupost, nuda, lacinost, hnus a další typické projevy hororů této kategorie se nevyhnuly ani Bílým zabijákům. Ale tohle je snad odpad i mezi odpady. Především ta tupost, která se nedá omluvit ani nízkým rozpočtem mne nutí k zamyšlení, zda se tvůrci takovýchto kravin na své výtvory alespoň jednou podívají. A pokud ano a jsou s výtvorem spokojení, tak proč ještě nejsou zavřeni v léčebnách? Jediné co mne překvapilo je absence laciných počítačových efektů - ty se tam moc neprotlačily a to je snad jediné plus. Sice je tu a tam vidět maso, kterým žraloky před kamery lákaly, ale pořád lepší než ty odporné efekty konkurenčních filmů. Co se týká záporných bodů, tak tam by to bylo na dlouho - když bych měl dát příklad, nemusím chodit daleko a zůstanu hned na začátku, kde si potápěči vesele povídají pod vodou s dýchákem v hubě. Zvláštní je, že i ve filmu o žralocích jsou záporáci Rusové :) ()

PORTER44 odpad!

Další žraločí slátanina s hroznými efekty,vraždící útoky žraloků které se pořád opakují,mizerné herecké výkony. ()

benji66 odpad!

Tak především... Upřímný obdiv ke všem, kdo tohle dokoukali do konce. Já tak statečný nejsem. Balím to po první reklamě. Je asi zbytečné něco hodnotit a rozebírat, tady je prostě špatně úplně všechno. Od scénáře, přes herecké "výkony", kameru, hudbu, triky až po režii. Fujtajbl vespolek. ()

Rathe odpad!

To si z nás zase jednou někdo vystřelil. Nejhorší film o zvířatech zabijácích, který jsem viděl. Žraloci vrčí, jde tam vidět jaký snímky jsou použity z jiných starších filmů. A některé snímky se tam i opakují. Herecké výkony slabé. No víc není co dodat.. raději to přeskočte. Rozhodně o nic nepřijdete. ()