Bílí zabijáci

Cari Coughlin

Kostýmy:

Katya Ivanova
  • Schuldiner

Tento film možná překonal veškerou sračkovitost filmů předešlých (mnou viděných)... Ale opět nutno podotknout, že v případě, že dílko pojmete jako komedii (i když nechtěnou), tak se lze i slušně zasmát :-) Toto je horší než odpad! Označil bych všechny zúčastněné jednoznačně za nesvéprávné...protože tohle byl koncert, veledílo, přímo galapředstavení demence!!!(30.6.2011)

• kulyk

Jako já snesu hodně, dá se říci, že jsem přeborníkem snůšky, ale takovéto vejce by rozervalo kloaku i onačejším prdeláčům. Bez jakékoliv nadsázky bych rád potenciálního diváka varoval, že Bílí zabijáci jsou špatným pokusem albánské mafie o proprání peněz z prodeje rozličných drog. Bohužel totiž spořivý Balkánec škudlil na výplatách, pročež všechny bulharské ochotníky, herci či scenáristy počínaje, poradci a střihači konče, zadotoval právě oním šmakovným běloskvoucím práškem. A je to tak trošičku znát, neboť ansámbl nelenil a plat prohnal rypákem již během točby. Jako třešničku na monstrózní sračce distributor zapomněl uvést, že se jedná o parodii všech parodií futrál. Alespoň již vím, jak se pozná, že pod vodou fofruje mým směrem žralok. To se tak zvedne racek z hladiny, otočí hlavu doleva a odletí (vpravo) s výrazem ,,vyližte mi prdel, sjetí živkovové". Použito tuším třikrát.(19.1.2014)

• castor

Odstavte mozek, začínáme. Žraloci lákají. Už desítky let. Baví nás, tipujeme, zda tu prsatou slečnu překousne nebo se jí pouze otře o konečky prstů. Kdysi dávno se lidé dívali na gladiátorské zápasy, o pár stovek let později si v neděli po obědě zašli s rodinou na veřejnou popravu. Zabíjení nás přitahuje, když je v tom fauna, body se většinou přičítají. Nesmí ho ovšem natáčet jistý Danny Lerner (podle filmografie má tyhle predátory rád), který si pod spojením útok žraloka představuje pološílenou kameru, bublání vody a cosi červeného v ní. Žraloci útočí, Lidožrout, Žralok v Benátkách, Žralok v Brně, Žraločí večeře Páně, Žraloci souloží.. těším se na příště.(9.8.2014)

• wafc

Bílí žraloci hrající si na tygři žraloky, znějící jako tygři. Uuáááárgh. Naprosto dechberoucí scény, kde žraloci překusujou či snad hlavou rozráží ocelové pláty. Drsné scény v hospodě, kdy místní híro silácky odmítá a dehonestuje bulharského mafyjánského kápa (kterej vypadá, jak ze špatnýho německýho incest porna), aby záhy vystavil v nebezpečí svou rodinu. Kulervoucí dialogy mezi spasitelem a senátorem (?), kdy situace je už fakt kurva vyhrocená do stavu ''Je to buď zabít, nebo být zabit!''. Bohužel jsem konec zaspal, a tak tedy nevím, jestli nastala apokalypsa a nebo Dean Cocktrain zachránil všechny surfaře a bitchvolejbalisty. Fandil jsem mutantním žraloků, takl snad to Lerner úplně neposral.(20.1.2014)

• type_B

Extra špatný film, který kopíruje Čelisti, ale je naprosto nudný. Po 30 minutách jsem vzdal sledování. Záběry na žraloky patří evidentně do jiného filmu. Starosta je tak tupý, jako byl asi scénárista. Základní zápletka - postřílej žraloky, nebo zabijou lidi, protože já tu oslavu na pláži nezruším kvůli místním živnostníkům - je vskutku echt debilní. Skoro se mi to až líbilo. Skoro.(18.4.2009)

• - Film je oficiálně čtvrtým dílem série Žralok útočí, nicméně s předchozími snímky nemá společný už ani název. (L_O_U_S)