Bílí zabijáci

Sam Parish

Emil Topuzov

Serge Colbert
  • Rebbit

Nebylo to tak zlý, na to jaké to má hodnocení, žraloci sice utočí jako delta force, ale pominul bych to, i to že některé záběry se opakuji a jde už o jinou scénu. Pokud film jako Megapiraňa může mít 23% tak tento film si zaslouží aspoň 2 hvězdy... Chtělo by to ovšem vypilovat konec, ten je vlastně o ničem...(16.1.2013)

• wafc

Bílí žraloci hrající si na tygři žraloky, znějící jako tygři. Uuáááárgh. Naprosto dechberoucí scény, kde žraloci překusujou či snad hlavou rozráží ocelové pláty. Drsné scény v hospodě, kdy místní híro silácky odmítá a dehonestuje bulharského mafyjánského kápa (kterej vypadá, jak ze špatnýho německýho incest porna), aby záhy vystavil v nebezpečí svou rodinu. Kulervoucí dialogy mezi spasitelem a senátorem (?), kdy situace je už fakt kurva vyhrocená do stavu ''Je to buď zabít, nebo být zabit!''. Bohužel jsem konec zaspal, a tak tedy nevím, jestli nastala apokalypsa a nebo Dean Cocktrain zachránil všechny surfaře a bitchvolejbalisty. Fandil jsem mutantním žraloků, takl snad to Lerner úplně neposral.(20.1.2014)

• DinoRaptor

Tak nakonec spíše zklamání. Příběh nepřináší nic nového, ale narozdíl od jiných podobných filmů je i celkem nudně podaný. Útoky žraloků jsou sice krvavé ale jinak dost nepřehledné. A k tomu všemu ještě vztahy ala šťastná famílie? Nene tohle se fakt s jinými filmy o žralocích (Čelisti, Megalodon, Utok z hlubin) nedá srovnat.(22.1.2014)

• Romeroo

A to jsem si naivně myslel, že mistr odpadu ( opravdového fekálního ) je jen jeden a to je troska. Ale postupně. Film vhodný pro všechny, jejiž IQ je těsně nad tím se dojít vymočit a vykálit. Chrochtající žralok, házení bomb na žraloky, logické chovaní hrdinů. Neskutečný průjem a to mám od Čelistí filmové žraloky opravdu rád.(4.8.2014)

• Xeelee

Jesus, sharks. Super hláška po tom, co žraloci hned na začátku sežerou půlku potápěčů a chystaj se zblajznout zbytek. Není úžasný, jak klidně se spolu baví, zatímco se účastní krmení krvelačnejch vrčících žraloků? A jak se vlastně pod tou vodou dorozumívaj? :-D Způsob, jakým je budováno napětí např. při hromadný vycházce žraloků na pláž, taky bere dech. Pozoruhodnej film. Nejlepší je to, jak se útoky žraloků opakujou pořád dokola podle tý samý šablony a jak sou všechny úplně stejně nudný. Ještě že tam sou ti zlí Rusáci s divným přízvukem, vyhrožování, přepadení dětskýho autobusu zakuklenými únosci, požár na lodi s pořádným výbuchem… :-) BTW když uslyšíte manžela říkat někomu do telefonu „Vyhrožujete mi?“, tak se ho zeptáte, jestli je všechno v pořádku? Každopádně ty záběry z dokumentů o žralocích použili pěkně, vrrrrrrr.(26.12.2013)

• - Film je oficiálně čtvrtým dílem série Žralok útočí, nicméně s předchozími snímky nemá společný už ani název. (L_O_U_S)