Bílí zabijáci

Sam Parish

Emil Topuzov

Serge Colbert
  • Vishnar

Je pravda, že jsem se u sledování několikrát pořádně zasmál. Všechny zajímavé scény už tu byly popsány v jiných komentářích - žraloci útočí na pláž, žraloci útočí na potápěče v klecích, padouši útočí na školní autobus a moje oblíbené... manželka hlavního hrdiny útočí na naše bránice otázkou: Je všechno v pořádku? hned poté, co zaslechne manžela křičet do telefonu: Vy mi vyhrožujete? Je to škoda, ještě víc takových vtipných scén a tu jednu hvězdu by to dostalo. Ale je pravda, že ani větší komedie Shark attack 3: Megalodon tu jednu nedostala.(20.10.2016)

• wafc

Bílí žraloci hrající si na tygři žraloky, znějící jako tygři. Uuáááárgh. Naprosto dechberoucí scény, kde žraloci překusujou či snad hlavou rozráží ocelové pláty. Drsné scény v hospodě, kdy místní híro silácky odmítá a dehonestuje bulharského mafyjánského kápa (kterej vypadá, jak ze špatnýho německýho incest porna), aby záhy vystavil v nebezpečí svou rodinu. Kulervoucí dialogy mezi spasitelem a senátorem (?), kdy situace je už fakt kurva vyhrocená do stavu ''Je to buď zabít, nebo být zabit!''. Bohužel jsem konec zaspal, a tak tedy nevím, jestli nastala apokalypsa a nebo Dean Cocktrain zachránil všechny surfaře a bitchvolejbalisty. Fandil jsem mutantním žraloků, takl snad to Lerner úplně neposral.(20.1.2014)

• tron

„Za zeleninu nemôžem.“ Prekvapivo brutálne vraždiace scény (v niektorých doslova krv s hrudkami ľudského mäsa špliecha o steny kajút) fanúšika žraločích hororov určite potešia, ale ak necháme stranou drobnosti (odporný ústredný hrdina, viacero scén skopírovaných z ČEĽUSTÍ – od opitého dievčaťa cez klietku - atď.), zostane najväčšie mínus. A to hrozný scenár, ktorý si nezaslúži ani plutvu zľutovania. To naozaj niekto myslel vážne? Ak áno, PREČO? Experti na žralokov sa boja žralokov. Starosta odmieta zavrieť pláže po tom, čo celá SVORKA doslova ROZTRHALA NA KUSY minimálne 5 plavcov. Keď hrdinovi priamo pred očami žraloky roztrhajú troch kamarátov, nahnevane buchne do stožiara a trocha zvýšeným hlasom povie „dočerta“...(21.9.2010)

• castor

Odstavte mozek, začínáme. Žraloci lákají. Už desítky let. Baví nás, tipujeme, zda tu prsatou slečnu překousne nebo se jí pouze otře o konečky prstů. Kdysi dávno se lidé dívali na gladiátorské zápasy, o pár stovek let později si v neděli po obědě zašli s rodinou na veřejnou popravu. Zabíjení nás přitahuje, když je v tom fauna, body se většinou přičítají. Nesmí ho ovšem natáčet jistý Danny Lerner (podle filmografie má tyhle predátory rád), který si pod spojením útok žraloka představuje pološílenou kameru, bublání vody a cosi červeného v ní. Žraloci útočí, Lidožrout, Žralok v Benátkách, Žralok v Brně, Žraločí večeře Páně, Žraloci souloží.. těším se na příště.(9.8.2014)

• Schuldiner

Tento film možná překonal veškerou sračkovitost filmů předešlých (mnou viděných)... Ale opět nutno podotknout, že v případě, že dílko pojmete jako komedii (i když nechtěnou), tak se lze i slušně zasmát :-) Toto je horší než odpad! Označil bych všechny zúčastněné jednoznačně za nesvéprávné...protože tohle byl koncert, veledílo, přímo galapředstavení demence!!!(30.6.2011)

• - Film je oficiálně čtvrtým dílem série Žralok útočí, nicméně s předchozími snímky nemá společný už ani název. (L_O_U_S)