poster

Bílí zabijáci

 • USA

  Shark Zone

 • Slovensko

  Čeluste: Bieli zabijáci

Drama / Akční

USA / Bulharsko, 2003, 88 min

Režie:

Danny Lerner

Předloha:

Danny Lerner (povídka)

Scénář:

Sam Parish

Kamera:

Emil Topuzov

Hudba:

Serge Colbert
(další profese)
 • Phobia

  Za deset minut sledování jsem se u tohoto "hororu" nachechtala víc, než u většiny komedií za celý film! Nejvíce se mi líbilo, jak žraloci při útoku řvali, jako když nasraná lvice kopuluje s chrochtajícím kňourem! Skutečně kvalitka, nepochybuju, že si "Bílí zabijáci" všechny ty odpady zaslouží, jakkoliv jsem nesebrala dostatek psychické síly na to, abych tento masakr, složený z krutě dementních a brutálně mizerně natočených scén, absolvovala od začátku do konce. Ale až jednou někoho zabiju a budu se chtít adekvátně potrestat, pak bude sledování "Shark Zone" podstatně mučivějším zážitkem, než nechat se na pár let zavřít do zamřížovaného Hiltonu!(28.6.2011)

 • Haymar
  odpad!

  Ohohohoooo, další pecka jejíž tvůrci mysleli, že je cool a progresivní, vybavit parybu hlasivkami (ano, opět tu máme řvoucí žraloky) a "lidskou" agresí (útočit na vše co se hýbe prostě jen tak - ze srandy). Shark Zone nehorázně krade kde může (nejvíce ze spielbergových Čelistí) a svou demencí a fušeřinou překonává snad i mega-debilní sérii Shark attack! Zkrátka: Nekoukatelné!!(7.4.2010)

 • type_B
  odpad!

  Extra špatný film, který kopíruje Čelisti, ale je naprosto nudný. Po 30 minutách jsem vzdal sledování. Záběry na žraloky patří evidentně do jiného filmu. Starosta je tak tupý, jako byl asi scénárista. Základní zápletka - postřílej žraloky, nebo zabijou lidi, protože já tu oslavu na pláži nezruším kvůli místním živnostníkům - je vskutku echt debilní. Skoro se mi to až líbilo. Skoro.(18.4.2009)

 • Rebbit
  **

  Nebylo to tak zlý, na to jaké to má hodnocení, žraloci sice utočí jako delta force, ale pominul bych to, i to že některé záběry se opakuji a jde už o jinou scénu. Pokud film jako Megapiraňa může mít 23% tak tento film si zaslouží aspoň 2 hvězdy... Chtělo by to ovšem vypilovat konec, ten je vlastně o ničem...(16.1.2013)

 • tron
  *

  „Za zeleninu nemôžem.“ Prekvapivo brutálne vraždiace scény (v niektorých doslova krv s hrudkami ľudského mäsa špliecha o steny kajút) fanúšika žraločích hororov určite potešia, ale ak necháme stranou drobnosti (odporný ústredný hrdina, viacero scén skopírovaných z ČEĽUSTÍ – od opitého dievčaťa cez klietku - atď.), zostane najväčšie mínus. A to hrozný scenár, ktorý si nezaslúži ani plutvu zľutovania. To naozaj niekto myslel vážne? Ak áno, PREČO? Experti na žralokov sa boja žralokov. Starosta odmieta zavrieť pláže po tom, čo celá SVORKA doslova ROZTRHALA NA KUSY minimálne 5 plavcov. Keď hrdinovi priamo pred očami žraloky roztrhajú troch kamarátov, nahnevane buchne do stožiara a trocha zvýšeným hlasom povie „dočerta“...(21.9.2010)

 • - Film je oficiálně čtvrtým dílem série Žralok útočí, nicméně s předchozími snímky nemá společný už ani název. (L_O_U_S)