poster

Bílí zabijáci

 • USA

  Shark Zone

 • Slovensko

  Čeluste: Bieli zabijáci

Drama / Akční

USA / Bulharsko, 2003, 88 min

Režie:

Danny Lerner

Předloha:

Danny Lerner (povídka)

Scénář:

Sam Parish

Kamera:

Emil Topuzov

Hudba:

Serge Colbert
(další profese)
 • Isherwood
  odpad!

  V hororech o nasrané fauně se jakási míra demence dá očekávat, ale vždycky je čím překvapovat. V tomhle případě to měli být ‚řvoucí žraloci‘, což je ale asi tak jediné, co na tomhle filmu stojí za vidění, protože zbytek je nevtipná nuda, které ani střílení z brokovnice, smrtící hlášky (hrdinovi sežerou partu kamarádů a on s kamenným výrazem zahlásí: „Bastards!“) a jedny kozy z povinnosti nepomohou nad hladinu. Nezajímavé ani z hlediska sběratele špatných filmů.(24.10.2009)

 • PlutisMovie
  odpad!

  Asi půlku filmu jsen sledoval pro prdel, pak už se to ani pro tu prdel nedalo. Spousta prvků mi ale vykouzlilo úsměv na tváři. Třeba žraloci zvuky s největší pravděpodobností nějaké kočkovité šelmy, nebo rozhovory mezi potápěči když měli skousnuté náhubky mezí zuby. "nejdůležitější při potápění je komunikace". Ve filmu v podstatně nic nedává smysl, dokonce ani rozhovory. Kdo to kdy viděl ze se jednu chvíli baví o žralocich a ve zlomku vteřiny zas o zelenině. Naštěstí jsem si ten film pustil na nova cinema s tim ze nemam co dělat a ze to je sračka.(4.8.2014)

 • corpsy
  *

  Bavil som síce na úkor tvorcov, ale aj to sa počíta nie? Ktorý režisér si to nepraje, aby jeho film zabával, možno nie tak ako si to vysnil, ale v konečnom dôsledku je to to isté. Krásny príklad Ztkového filmu, ktorý môže slúžiť ako jeden z materiálov na študovanie, ako to spraviť celé zle. V tomto prípade by to bolo za jedničku s hviezdičkou.(23.5.2020)

 • Phobia

  Za deset minut sledování jsem se u tohoto "hororu" nachechtala víc, než u většiny komedií za celý film! Nejvíce se mi líbilo, jak žraloci při útoku řvali, jako když nasraná lvice kopuluje s chrochtajícím kňourem! Skutečně kvalitka, nepochybuju, že si "Bílí zabijáci" všechny ty odpady zaslouží, jakkoliv jsem nesebrala dostatek psychické síly na to, abych tento masakr, složený z krutě dementních a brutálně mizerně natočených scén, absolvovala od začátku do konce. Ale až jednou někoho zabiju a budu se chtít adekvátně potrestat, pak bude sledování "Shark Zone" podstatně mučivějším zážitkem, než nechat se na pár let zavřít do zamřížovaného Hiltonu!(28.6.2011)

 • Schuldiner
  odpad!

  Tento film možná překonal veškerou sračkovitost filmů předešlých (mnou viděných)... Ale opět nutno podotknout, že v případě, že dílko pojmete jako komedii (i když nechtěnou), tak se lze i slušně zasmát :-) Toto je horší než odpad! Označil bych všechny zúčastněné jednoznačně za nesvéprávné...protože tohle byl koncert, veledílo, přímo galapředstavení demence!!!(30.6.2011)

 • - Film je oficiálně čtvrtým dílem série Žralok útočí, nicméně s předchozími snímky nemá společný už ani název. (L_O_U_S)