Bílí zabijáci

• USA Shark Zone (více)

Strážce pláží Dean Cochran se před časem jako jediný z týmu potápěčů ubránil útoku žraloků. A tak když žraloci opět napadnou koupající se lidi, okamžitě naléhá na starostu, aby pláže uzavřel. Jenže město je na turistickém ruchu závislé... (oficiální text distributora)

Godhaj odpad!

,,Důležitá je komunikace." ,,To nám chcete vyhrožovat?" Chrochtající žraloci, neskutečné logické kiksy (ruský vrtulník u zálivu v San Franciscu), naprosto amatérské herecké výkony, vyhradené záběry z dokumentů o žralocích, a nervydrásající, ale bohužel i oči drásající střih. To jsou jen některé z ,,kvalit" tohoto filmu. Občas jsem se sice trochu zasmál, ale když vidíte ke konci už po sté ten samý záběr na žraloka, tak už je to prostě nuda. ()

wafc odpad!

Bílí žraloci hrající si na tygři žraloky, znějící jako tygři. Uuáááárgh. Naprosto dechberoucí scény, kde žraloci překusujou či snad hlavou rozráží ocelové pláty. Drsné scény v hospodě, kdy místní híro silácky odmítá a dehonestuje bulharského mafyjánského kápa (kterej vypadá, jak ze špatnýho německýho incest porna), aby záhy vystavil v nebezpečí svou rodinu. Kulervoucí dialogy mezi spasitelem a senátorem (?), kdy situace je už fakt kurva vyhrocená do stavu ''Je to buď zabít, nebo být zabit!''. Bohužel jsem konec zaspal, a tak tedy nevím, jestli nastala apokalypsa a nebo Dean Cocktrain zachránil všechny surfaře a bitchvolejbalisty. Fandil jsem mutantním žraloků, takl snad to Lerner úplně neposral. ()

Haymar odpad!

Ohohohoooo, další pecka jejíž tvůrci mysleli, že je cool a progresivní, vybavit parybu hlasivkami (ano, opět tu máme řvoucí žraloky) a "lidskou" agresí (útočit na vše co se hýbe prostě jen tak - ze srandy). Shark Zone nehorázně krade kde může (nejvíce ze spielbergových Čelistí) a svou demencí a fušeřinou překonává snad i mega-debilní sérii Shark attack! Zkrátka: Nekoukatelné!! ()

corpsy

Bavil som síce na úkor tvorcov, ale aj to sa počíta nie? Ktorý režisér si to nepraje, aby jeho film zabával, možno nie tak ako si to vysnil, ale v konečnom dôsledku je to to isté. Krásny príklad Ztkového filmu, ktorý môže slúžiť ako jeden z materiálov na študovanie, ako to spraviť celé zle. V tomto prípade by to bolo za jedničku s hviezdičkou. ()

MickeyStuma odpad!

Další Mockbuster, který je říznutý mafiánskou dějovou linkou. A vše, jak už to bývá, co se tu objeví, je špatně. Tak stupidní snímek by si snad nedovolila natočit ani žádná televize. O to hroznější je, že to vysílají. Nemožné dialogy, nelogické dějové zvraty a herecké výkony, jako kdyby to odehráli lidi posbírané na ulici. I ty neustále se opakující záběry na žraloky neskutečně unaví. Tento výtvor zakopat, zapomenout a jít si pustit staré dobré 'Čelisti'. ()

• Film je oficiálně čtvrtým dílem série Žralok útočí, nicméně s předchozími snímky nemá společný už ani název. (L_O_U_S)