Bohnice05

Sakra jak já tuhle hru miloval. Jo teď ji mám pořád rád, ale když už ji člověk nehraje, je to něco jiného. Tenhle film mi připomněl, jak jsem čtyřikrát týdně chodil na večerní tréninky, jak jsem na nich makali a potili se, jak potom začali ještě 2x týdně ranní tréninky před školou, kde to byla zase dřina a pot. Musím říct, že to byl skvělý pocit, když jsme o víkendu hráli zápasy a někdy i vyhrávali. Ale jednu věc jim v tom filmu závidím. Oni to dokázali! Nakonec spolupracovali jako tým a zvládli to. U nás se to nikdy úplně nepovedlo. Každý tým mé nějaké své idioty, kteří dělají problémy a ne vždy dojde na happy ending jako ve filmu. ()

lu-cinka

Samuela L. Jacksona muzu, takze super.. Rodice tech decek jsem absolutne nepochopila, ale budiz. Aspon jde videt, jak jsou lidi .. divni... ()

Wolvie

Jeden z nejlepších sportovních filmů poslední desetiletky.Sice je to ohrátá písnička o tom,jak se parta outsiderů semkne a dotáhne to na vrchol,ale charisma Sama L. Jacksona a svižná Carterova režie činí z filmu velmi dobré pokoukání,které přes svou značnou délku pořád hodně dobře baví. ()

BeranSon

Samuel L. Jackson prostě nejde s davem a kdo tedy jiný, nežli rebel má ztvárnit rebela? Skutečný trenér není malá osoba, je to ohromná osobnost, která si nenechá věšet bulíky na nos. Právě ostrá a tvrdá povada dokáže dotáhnout a zvednout kohokoliv. Coach Carter je absolutně překrásnou ukázkou osobnosti jedince, který si svojí za svým a de za svým cílem, i kdyby měl všechno ztratit. Právě to dělá tenhle film výmečným. Drobnější nedostatky se najdou, například v jednotlivých zápasech neúměrné štěstí jednotli/vých týmů a dokonalých střel na koš, to je asi jedinné co bych v globálu vytkl. Hodně velký a zároveň malý to film. - 8/10 - ()

Olík

"Jmenuji se.....coach Carter" ""Má pravdu, ten chlapec. Tělesné tresty jsou na našich školách zakázané - až na jednu výjimku - a tou je tato škola! Je známo, že na tuto školu se za války odvažovali policisté pouze na koních a jenom ve dvojicích!" Mega-nigga gangsta černoušci a Tatumové driblují, driblují a driblují, to vše pod dohledem přísného leč spravedlivého coache........a driblují a driblují a driblují až nakonec všechny předriblují. Je to tu zase, skupinka tu méně tu více talentovaných Rocky Balbou, nekompromisní šerif aka trenér, sociální rozměr, přehnaná agitace, pot, slzy, lokta a klišé. A stejnak jste ji zase fandili co? A bylo Vám celkem jedno jestli prohazují míč obroučkou, honí po ledě touš a nebo hrají to co vypadá jako ragby, ale ragby to není .......tyhle sportovní dramata se zkrátka nikdy neomrzí! ()

skeptic

Určite to nie je jediný film s podobným námetom, ale určite patrí k tým lepším. Samuel L. Jackson samozrejme ťahá celý film a dobre ho dopĺňajú ostatný herci. Film je občas trošičku nudný (naozaj len trošičku), ale to je vzhľadom k jeho dĺžke "prijateľné". 70% ()

Fifipek

Nemůžu si pomoct,ale tento snímek mě teda rozhodně nenadchnul! Hrozně předvídatelný, spousta klišé a především opět "ja niga" styl na který začínám být silně alergický! Na druhé straně Samuel Jackson předvádí standard na který jsme u něj zvykí! ()

guri

Dopredu viete, ako to bude vyzerat: novemu trenerovi so svojskymi metodami sa podari z takmer vzdy porazeneho timu spravit vitazov. Kde sa az skonci ich cesta za vitazstvom? Tento film nie je len o basketbale. Je o boji proti skolskemu systemu, ktory sice dokaze vyprodukovat dobrych basketbalovych hracov, ale bez minimalnej sance dostat sa kvoli slabym znamkam (a ucitelom, ktori ich nechaju prejst, lebo maju radi basketbal) na vysoku skolu. To v pripade Richmondu casto znamena vazenie alebo smrt. Presne tuto skutocnost si novy trener uvedomuje (na zaklade svojich byvalych basketbalovych spoluhracov) a snazi sa ju napriek protestom hracov, rodicov, ucitelov i verejnosti zmenit. A mimochodom, uz som zmienil vynikajuceho Samuela L. Jacksona? Nie? Tak je vynikajuci :-) ()

TylerGage

drné město ve kterém se snaží žít, drní kluci. špatný prospěch,a tedy zákaz hraní basketbalu je pro kluky největší trest ()

kamil0606

Skutočne veľmi zaujímavé ako Thomas Carter vytrieskal z tak ošúchanej zápletky tak výborný film. Príbeh bol i napriek "ošúchanosti" výborný (i keď idealizovaný) a v kombinácii s vynikajúcou hudbou a excelentným L. Jacksonom vytvoril úžasný film. Emočne nabitý film s hlbším podtextom ktorému nechýbala kvalita si u mňa 5 hviezd zaslúži (keďže sú tu ľudia ktorý to hodnotia odpadom ...) ()

savage3303

Skvelý film. Športové drámy ja osobne žerem a ďalší film, pri ktorom som sa nesklamal. Samuel L. Jackson bol dokonalý. Koučove praktiky sa mi fakt páčili. Zreteľne je vidieť, že nieje dôležitý výsledok, ale morálne vítastvo. O emócie bolo postarané ako sa hodí v tomto žánry. Bola vidieť miestami slabiny kvality filmu, ale to iba pri hre. 4*. ()

Jeand´Boa

Všichni mají rádi přípěh o propadlících, kteří se všemu vzepřou a jdou za svým úspěchem...koho by takové motivační filmy nebavily?...proto je jich zřejmě mnoho...ale některé v této nesčetné řadě vynikají...Coach Carter je tímto z řady vystupujícím...Někomu může připadat až přehnaně výchovný a poučný, ale nelze mu odepřít, že přípěh je vydařeně vystavěný a herecké výkony (v první řadě samozřejmě SLJ) mají svoji úroveň...pro mne rozhodně příjemné překvapení... ()

cerbygerby

Skvělý sportovní film s dobře zahranou rolí Jacksona. Je to podobné jako všechny sportovní filmy, ale až na ten konec a proto je tenhlw film o to víc zajímavější. A ty trenérské praktiky jsou fakt super.. tam to lítalo, 500 kliků, nelíbí..tak 1000 kliků.. mužu pokračovat dál.. fakt super tvrdej trénink, který ale nese ovoce. I přesto že má film víc jak dvě hodiny, tak od té chvíle co stoupil Sam na palubovku jsem se bavil. ()

bolf!k

Pro jednou zase zábavný životopisný film. Navíc Jackson je tu hodně dobrej a i ostatní herci jsou fajn, takže jsem jim i fandil. 80% ()

-soch-

V slovenskom dabingu nezvyčajne obsadený DUŠAN SZABO ako JACKSON, ale vďaka jeho umeniu dabovať to bolo počúvateľné. Réžiu mal ŠTEFAN MANDŽÁR. ()

darkreider

Bavilo, a to je podstatné. Po dlhej dobe zase poriadny zážitok. Sápem sa po tretrách a kraťasoch a začínam študovať pravidlá hry. Samo urobil radosť, tak prečo neurobiť radosť aj jemu. Takže hodnotenie čo? Hodnotenie plné. Hodnotenie čo? Hodnotenie subjektívne. ()

redwik

Pravdepodobne aj vďaka tomu, že hlavnou témou je basketbal, ale nie iba a hlavne kvôli tomu, sa mi tento film tak neskutočne páči. Coach Carter je jedna z najlepších postáv Samuela L. Jacksona, ktorú, ako inak, zahral skvelo. K tomu je tu ešte mladý a relatívne neznámy Channing Tatum, ktorého postava tu asi jediný krát v jeho kariére nie je najväčší kápo (možno aj v 21 Jump Street nebol až taký najlepší). Hlavná myšlienka a zakončenie filmu - oboje odomňa dostáva jednotku s hviezdičkou. Podľa mňa sa jedná o najlepší basketbalový a dokonca aj celkovo športovÿ film vôbec. Samuel L. Jackson - coach Ken Carter Rob Brown - Kenyon Stone Robert Ri'chard - Damien Carter Rick Gonzalez - Timo Cruz Nana Gbewonyo - Junior Battle Antwon Tanner - Worm Channing Tatum - Jason Lyle Ashanti - Kyra Texas Battle - Maddux Denise Dowse - principal Garrison ()