Oscarem oceněný Al Pacino a Matthew McConaughey hrají v tomto napínavém thrilleru o rušném světě sportovních sázek, ve kterém někdy stačí hodit mincí a můžete vydělat celé jmění. Brandon Lang (Matthew McConaughey) je nadějná hvězda vysokoškolského fotbalu, ale kruté zranění překazí jeho sportovní kariéru. Aby se dostal zpátky na špičku, využije své znalosti z fotbalového světa…..v lukrativním byznysu sportovních sázek. Jeho talentu si všimne Walter Abrams (Al Pacino), mocný šéf obrovské národní korporace, která dává tipy na sázky a Brandon se stává jeho chráněncem. Zvyká si na svět plný krásných žen, sportovních vozů a stohů peněz, ale jeho zdánlivě idylický život se mění v boj podvodníka proti podvodníkovi, poté co netrefí výhru a v sázce jsou miliony dolarů… (oficiální text distributora)

R1CH1E

Nehrát tam Al Pacino, asi o tenhle film ani nezavadím, protože ani sázení, ani americký fotbal není nic pro mě. Ale Al Pacino se svým výkonem opět překonal svůj maximální limit. ()

IMPAIRED

VIM proč si Pacino vybral tenhle film. Nemuel jsem si ani jít zakouřit abych to viděl. Ale mimo něj to je sračka. Sračka. Sračka bez debat. A ten hlavní herec je strašnej idiot. Připomělo mi to '21', akorát '21' bylo ještě mnohem horší. Takže vlastně kdyby tam ten Pacino nebyl, hodil bych to do tříděnýho. Mimochodem, víte že tohle natočil DJ Caruso? Heheheheh.. ()

BuryGol

Sázení. Kolik lidí už si tim zničilo životy? Přišli o prachy, majetek, rodinu. Al Pacino neni z těch co chce, aby lidi prohráli a jemu zůstaly prachy. On naopak poradí aby vyhráli a dostal provizi. Matthew McConaughey je výbornej tipér, ale vydrží mu to? Snímek o světě sázek a o tom, jak rychle se věci můžou změnit. Nevim proč, ale mam chuť jít si vsadit. Hehe. ()

ssfan

Solidní film s, pro mě, velmi zajímavým tématem - sportovních sázek. Navíc skvělí herci a prostředí, takže 4 hvězdy. ()

ZkuKol

Poměrně standartní byznys drama s tradičně dobrým Al Pacinem a překvapivě uvěřitelným McConaughym. Občas to trochu ztrácí tempo, občas je tam scéna navíc. Vcelku se u toho dá strávit dobrý večer - ale ne dvakrát! ()

sedm.1

Musím narovinu přiznat,že čtyři * dávám jen pro mou slabost na sázení,takže jsem dost prožíval osudy hrdinů,které jsou jinak na kilometry neoriginální,vždyť kolik filmů již bylo natočeno o vzestupu,pádu a následném procitnutí a mnohem lépe.Zde se však příběh odehrává v pro mě blízkém a přitažlivém prostředí,kdy se na vás v jednu chvíli Štěstěna usmívá od ucha k uchu,aby vás v zapětí připravila o vše.Samozřejmě musím k plusu filmu připočítat i skvělé herecké výkony,o Al Pacinovi nelze pochybovat ani na vteřinu,ale příjemně mě překvapil i jindy nudný sošný Matthew McConaughey.Zde jsem mu uvěřil každou grimasu,každé gesto.Maximální limit zkrátka svou kvalitu má,k tomu i spád,napětí a já ho mohu s klidným svědomím doporučit,sázkařům zvlášť :-).P.S.Zrovna dneska jsem prohrál 200,- ...... :/ .No dobře,barák zatím vsázet nebudu 8D ! ()

Sdoom

Jako vždy skvělý Al Pacino a nevýrazný McConaughey v celkem průměrném filmu o sportovním sázení. Film nepřináší nic nového ani převratného, i když se snaží (a díky Al Pacinovi se to i celkem daří) náhlednout do psychologie člověka pohlceného sázkařským světem. Na víc jak 3 hvězdičky to není v žádném případě. ()

netahlo

Scenar sice ponekud melodramaticky, ale za to z atraktivniho protredi sportovnich sazek a s vynikajicim obsazenim. Jsem rad, ze Matthew casem opustil role prcalistu, prece jen ceho je moc, toho je prilis. Rene Russo v 51 letech zde jako luxusni milf! ()

herr_carter

Silně nereálné, že by se takhle snadno dalo vydělávat, na druhou stranu s hereckými výkony tak přesvědčivými, že alespoň po dobu stopáže filmu tomu člověk snad i věřil. Další z řady filmů na téma "prachy kurví charakter - rychle nahoru, a ještě rychleji do propasti".....................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

blastboy

I kdyby film nestál za nic (což rozhodně netvrdím). kvůli Pacinovi nemůžu dát míň. Nejednou mi v mysli bleskl jeho výkon v Devil's Advocate ()

korndaddy

Po pravdě, člověk vždycky čeká o něco víc. Pacino výbornej, ale film mě tak nějak nebavil. Těžko říct čím to je, ale já se chvílema nudil, a když už člověk kouká na hodiny v kratším a kratším intervalu, tak něco je špatně... ()

jirijost

Tohle je film o sázení a já také sázím, takže moc dobře znám ten pocit když se vám podaří udělat několinásobek vsazené částky ale také bohuže znám ten pocit když přijdete naprosto o všechno, to k tomu prostě patří a tenhle film tohle všechno naprosto skvěle popisuje. ()

honzii

Je to takový ten klasický sportovní/gamblerský film, který má hned několik es v rukávu. Prvním je jasný Al Pacino, který může podobnou roli zahrát milionkrát a vždycky vás strhne. Další je McConaughey, který zde překračuje stín průměrnosti a dává pocítit talent, který naplno vyvrcholí později. A tím posledním esem je příběh. Ten se totiž ke konci chytře obtočil kolem zajímavější postavy Al Pacina a nakonec dodal filmu emocionální punch jak se patří a to dokonce s myšlenkou. Nečekal jsem nic extra a byl jsem spokojen. ()

cab

Zranenim kolene prichazi Brandon Lang (kazdou roli lepsi Matthew McConaughey) o hvezdnou budoucnost v americkem fotbale a tudiz je nucen makat v maloucke kancelari za jeste mensi peniz. K jeho stesti, nebojacnosti, znalosti fotbalu a chuti riskovat se dostava do firmy, ktera pomaha sazkarum sazat, vedene Walterem Abrahamem (pan herec Al Pacino). Duvera propujcena mladikovi se ze zacatku vyplaci, ale stesti i pres znalosti rajanu je pomijive. Prvni hodinku ciste ctyrhvezdickove drama, ktere se ke konci utapi v nelogicnosti, jak jednani postav, tak i zvratu v deji. 3 a pul. 70% ()

dopita

Nablejskanej film z pro někoho asi atraktivního prostředí. Mě to nijak zvlášť nezaujalo, nic moc – průměr. ()

Pretender

Přemýšlel jsem spíše o 4*, ale výkon Pacina to hravě nažene na zasloužených 5*. ''...growing men crying on the phone, their wifes screaming in the background. Three sales people quit, couldn't take the pressure. - Fuck. - No, no, no...You've lost 10 out the 12, 'fuck' doesn't quite cover it, you know what would be more properly? Something like holy fucking shit or Jesus fucking Christ!'' ()

Drc

Velice dobrý film kombinující klasickou dramatickou atmosféru sportovních pořadů, tentokrát sprostředkovaně pomocí tipovací sázkové agentury, se studiem lidských charakterů hlavních postav. Vše je jen hra a showbyznys, i když pod líbivým pozlátkem a nadšením prohrávají vlastně všichni. Výborné herecké výkony, hudební doprovod příjemně skloubený s děním, provedení odpovídající, prostě to stojí za to. ()