Hudba:
Takaši JošimacuHrají:
Makoto Cumura, Akio Ócuka, Bin Šimada, Hidejuki Tanaka, Ičiró Nagai, Kóiči Jamadera, Mami Kojama, Megumi Hajašibara, Rie Kugimija, Susumu Čiba (více)Epizody(50)
-
Znovuzrození (E01)
-
Šampionát v rocket ballu (E02)
-
Cesta na Deimos (E03)
-
Zlodějka (E04)
-
Duhový kaňon (E05)
-
Atlas (E06)
-
Astro versus Atlas (E07)
-
Neon Express (E08)
-
Franken-bot (E09)
-
Venušoboti (E10)
-
Robotí cirkus (E11)
-
Oživení Jumba (E12)
-
Robosestra (E13)
-
Minidobrodrodružství (E14)
-
Vymazání mysli (E15)
-
Lovci robotů (E16)
-
Příchod Pluta (E17)
-
Pád (E18)
-
Robokluk (E19)
-
Na prahu revoluce (E20)
-
Dračí jezero (E21)
-
Legenda o Tohronovi (E22)
-
Ztracen v Divnově (E23)
-
Invaze mikroméďů (E24)
-
Dolní město (E25)
-
Modrý rytíř (E26)
-
Nové kousky starého psa (E27)
-
Záchranná mise na Hydře (E28)
-
Případ tajemného ducha (E29)
-
Krtek (E30)
Obsahy(1)
Odvážný robotí kluk Astro Boy má obrovskou sílu, je rychlý, může létat a má velmi vyvinutý smysl pro spravedlnost. Nebojí se postavit žádnému zločinci ve vesmíru… (TV Prima)
Hrají
Bandžó Ginga
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Haikjú!! (2014) (seriál)
Daiki Nakamura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Sanae Kobajaši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Hikaru no go (2001) (seriál)
Nobujuki Hijama
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)
Tarako
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hunter x Hunter (1999) (seriál)
Kaidžú 8 gó (2024) (seriál)
Ničidžó (2011) (seriál)
Masaši Hirose
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Jósuke Akimoto
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Mijako Itó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Gintama (2006) (seriál)
Katanagatari (2010) (seriál)
Nacume júdžinčó (2008) (seriál)
Kódži Išii
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Hiroja Išimaru
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Čó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kusurija no hitorigoto (2023) (seriál)
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Tecuo Sakaguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Masaši Ebara
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Kósei Tomita
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (seriál)
Kóiči Sakaguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Kijojuki Janada
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Kazuhiro Nakata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Júko Sató
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Džúni kokuki (2002) (seriál)
Seizó Kató
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Šigurui (2007) (seriál)
Tomohisa Asó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)