Piráti z Karibiku: Na konci světa

• USA Pirates of the Caribbean: At World's End (více)

Nejmocnější vládci pirátů uvěznili bohyni Kalypsó, aby jim nemohla škodit, a rozdělili si vládu nad Sedmi moři. Nyní se zdá, že jim nastaly zlé časy. Will Turner a Elizabeth Swannová se přidávají k oživenému kapitánu Barbossovi, aby zabránili nejhoršímu. Obávaná loď Bludný Holanďan a Dave Jones jsou totiž pod kontrolou Východoindické společnosti, a tak pomalu, ale jistě likvidují všechny piráty všech moří. Je na čase svolat pirátské vůdce, aby se proti silnému nepříteli spojili. To ale bez Jacka není možné, a tak se skupinka pirátů plaví až na daleký východ, aby získala magické mapy, s jejichž pomocí je možné Jacka z říše Davyho Jonese vysvobodit. Bohužel netuší, že proti nim nestojí jen lord Cutler Beckett, ale i zuřivý asijský pirát Sao Feng. Krom toho chce William zachránit svého otce ze spárů Bludného Holanďana, což se zdá jako nemožný úkol. (TV Nova)

dawydx

Průměrná zábava. Přehnaně natahovaný příběh, obohacený o nejzbytečnější zápletku ( bohyně Kalypsó ) jakou jsem kdy viděl. Přidejte si k tomu proslov Elizabeth, 20 metrovou černošku, v tomto díle trapné xichty a tiky Johnnyho Deppa, otřesné herectví Orlanda Blooma a Keiry Knightley a kopu pro příběh naprosto nepodstatných postav a vyjde vám film, kterému chybělo málo k tomu, aby byl špatný. Filmu se nedá upřít audiovizuální zpracování a bitva na konci je efektní, posledních 45 minut mi ale nepřipadalo tak dokonalých, aby napravily špatný dojem z předchozích 2 hodin. 50% ()

nmarca

Bože, vždyť to bylo docela smutné! To jsem prostě nečekala. První půlka byla silně zmatená, několik nedotažených motivů, ale zato závěrečná část se skvělou bitvou nám vše vynahradila. Nepředčilo to očekávání, ale v žádném případě nezklamalo. ()

Amadeo

Kde sa trilógia najlepšie zakončuje ? No predsa na samotnom konci sveta. Gore Verbinsky po predchádzajúcich dvoch dieloch opäť nesklamal a ponúkol otváraciu oddychovečku tohoto leta. A zase sa bolo načo pozerať - koncový krajopád, Davy Jones a jeho posádka či záverečná námorná bitva medzi Čiernou perlou a Lietajúcim holanďanom, hoci film v polovici trochu stratil svoje tempo. Pozornosť diváka opätovne stiahol na seba Johny Deep a jeho neodolateľne okúzlujúcí Jack Sparrow ( Oscara tomu chlapovi) , ktorému tentoraz zručne sekundoval Geoffrey Rush a jeho kapitán Barbossa. Do štvorky sa k nim pridali Yun-Fat Chow alias pirátsky lord Sao Feng a tajomná Tia alias Kalypso v podaní Naomie Harris. Kiera a Orlando si opätovne spolu s ostatnými strihli kulisy pre nádherné hlášky vyššie spomínanej štvorice spolu s niekoľkými vlastnými. Treba len do podotknúť, že film je odlišný od predchádzajúcich dielov a je podstatne dlhší. ()

LukeSharp

Piráti jsou moje srdcovka takže ani u třetího dílu nemůžu dát jinak než za 5*. Co na tom,že je to přehnaně ukecané,natahované,mě se to prostě líbilo se všemi klady i zápory.Dějově jsem stíhal všechny ty zvraty a vychutnával každý záběr až po velkolepou finální bitvu,která teda měla koule!!! Třetí díly jsou letos poměrně zklamáním(Spider-man,Shrek) a asi ani Piráti neustojí vlnu kritiku ptže musím uznat,že je At the worlds end poměrně ''jiný'' než předchozí dva díly,ale jak už jsem říkal ze startu u tohohle filmu nemůžu být objektivní.Prostě za 80% ()

stephano

No jako druhy pirati byli trochu vo nicem a zhledem k tomu ze se tocili spolecne s tretim dilem stejne jako pan prstenu na ptaky. tak se neni cemu divit ze je zde jista schoda. Ale sam za sebe muzu rict ze se mi ta trojka libila vic hlavne je to vtipny, johny depp se mi tady libil mnohem vic, dela tam forky sice to neni parodie s leslie nielsnem ale docela sem se i zasmal. Pristupovat k celovecernimu filmu o piratech od disneye jako k nejakymu oskarovymu dramatu z psychiatricky lecebny nebo filmu o uteku z vezení shawsenk, proste nejde. je pravda ze dej je trochu pritazenej za hlavu a ze ten piratskej sněm je tvoren z nejmin charismatickejch hercu vubec,ale zas to melo peknej konec. ()

Lumpus

Odcházím z kina tak jsem do něho vcházel,ničím nedotčen ani dějem ani trikama ani Jackem Spearrowem. Tento film je vyloženě o ničem a začínám pochybovat o dobrém ůmyslu filmařů,zachvíli a ani bych se tomu moc nedivil se z Pirátů stane seriál,který bude trhat rekordyx Nově a ta se bude pyšnit sledovaností. My to přece nechceme tak proč chodíme do kina na film jen kvůli jménu???Víte o kolik kvalitních filmů příjdeme tím že jdeme na Piráty3 na tak nicotný filmový zážitek? Proto nebuďmě slepý a flusněme tvůrcům do tváře a prohlašme : "Nebudeme vám cpát naše peníze za něco co je nemastné,neslané a stojí a padá na prvním dílu serie" Ne vícekrát již nejdu na Piráty z Kabribníku(Karibiku),třikrát mi to stačilo. ()

eredin

ne tak hrozne jako dvojka, ale stejne prilis dlouhe, prilis mnoho postav, prilis mnoho zapletek, vsechno prehnane a jem malo opravdu vtipnych momentu ()

InfernaL

Z celé "trilogie" nejslabší díl. Jeden podraz střídá druhý, jednou jsem na straně jedné a tu zase na straně druhé...to po chvilce začne nudit, rozhodně ne překvapovat. Úvod filmu je zdlouhavý, znázornění Jacka v zemi mrtvých mi připadá jako naprosto zbytečné. V druhé polovině už se film přehoupne do té standardní "jack sparrow" roviny a začíná to být docela zábavné. Přesto jsou nějaké scény naprosto zbytečné a zdlouhavé, což dobrý dojem trošku sráží. A k té závěrečné sňatkové scéně se snad ani nebudu vyjadřovat. Trojka pirátů rozhodně neurazí, chvilkama možná i pobaví, ale je o třídu slabší než její předchůci. ()

wef

Už měsíc přemýšlím, co sem napsat. Třetí díl nám přinesl opět spoustu nepochopitelných situací, humor a triky namačkané víc než sardinky v konzervě. Jednička byla super oddechovka. Dvojka byla přeplácaná jako můj žaludek od popkornu padajícího krom mé pusy taky na zem kinosálu. A trojka je skoro stejná jako dvojka. Jen je delší! ()

LuNaj

Typický 2* film. Ale když si vzpomenu, jak jsem zbožňoval jedničku, jak u mě klesla 2, tak prostě nemůžu jít níž. Už jenom kvůli tomu Deppovi. ()

Zadri

Mám poměrně rád tento typ filmů. Minimálně k nim přistupuji shovívavě, takže jsem se opatrně těšil až se podívám na další dobrodružství kapitána Jacka Sparrowa. Ale ono ejhle, nějak se nám tomto díle vytratil tolik potřebný vtip, který držel předchozí díly nad vodou. Zato filmových triků a ostatní vaty se dostává požehnaně. Sem tam ze zátopové vlny filmové vaty vykoukne i nějaký ten vtípek ala Johny Deep, ale to mi nezabránilo si občas "ťuknout " na čelo a v polovině filmu usínat. Holt jsem měl před zapnutím DVD přehrávače vypnout mozek. ()

Mes-siah

Celá trilogia nieje zla, no viem si predstaviť menej časti. 2 filmy už bolo moc. Trošku skrátiť a bolo by to omnoho lepší a menej ukecaný film. ()

Billy.3

Pro mně určitě velké zklamání. Takhle jsem si zakončení této skvělé trilogie, vzhledem k předešlým dílům, nepředstavoval. Nejvíc co bych tomuhle filmu vytknul je naprosto překombinovaný děj. Oproti předešlým dílům mi tu chybí Deppovy hlášky a taky ty originální akční scény z dvojky typu točící kolo. Dvě hodiny se tu vlastně vůbec nic neděje, pak přijde závěrečná půlhodinová akce, která je sice famozní, ale celkově špatný pocit z filmu to nezachrání. ()

JackO.

Kdo že na koho dělal ten podraz a kdo měl s kým dohodu?! tak tohle mi to docela pokazilo, vůbec jsem se v tom nestíhal orientovat. Bitvy jak jinak než dobré, ale přece jen nejslabší z trilogie ()

Meery

Film, ktory mi skoro pokazil dojem z Jacka Sparrowa... niekoľkými sovojimi "zadermi" si však udržal stale pôsobivé miesto v mojom rebríčku najlepších filmových postáv, ale vďaka supermegakúlodvážnej Elizabeth tento film nemože dostať viac ako tri hviezdičky. Najprv som ymslela, že pôsobivý na city hrajúci koniec ma presvedčí na 4* ale... Efekty ušli a vystúpenie Keith Richardsa ako otca Jacka bolo tiež zaujímavé,, "Jak se má máma? Porád fešanda..." :) ()

d1x

Hodnocení, které se dá vystihnout: "Aneb jak od úspěšného filmu až na dno". Když jsem naznačoval, že druhý díl byl pro mě o stupeň slabší než první, tak třetí ještě více potvrdil vyřčenou sestupnou tendenci. Takový škody:-( ()

HarlanWade

Zklamání. Zatímco první a vlastně v podstatě i druhý díl byla perfektní oddychovka u které jste mohli jen tak vypnout a pobavit se, tady tomu tak není. Proč? Protože místo toho, aby se divák bavil, kochal se skvělým Johnnym Deppem a vizuální stránkou filmu, láme si hlavu nad úplně zbytečně a debilně zamotaným dějem. Což o to, ona by to zábava byla, ale k čemu to je, když se na to divák ani nemůže soustředit. Zkrátka a dobře - účel oddychovky, kterou taky všichni chtěli to už zase tak dobře neplní. ()

Achilleus1

Z celej trilógie najslebšie (vlastne čo to táram, však tých častí môže byť aj 100 :D). Film pochováva hlavne jeho dĺžka, keby bol o 50 minút kratší nepovedal by som ani pol slova, strašne dlhá a nie moc zaujímavá posledná scéna mi doslova trhala žily. Opäť vynikajúce kostými a efekty, takisto skvelý Johny Depp a spol. Réžia troška pokrivkávala, ale čo už keď mal režisér k dispozícii taký scenár. Sú to také lepšie 3* ()

kolik27

Takže tři hvězdičky dávám jen z důvodu že cpt. Jack Sparrowna konci filmu použil svůj zázračný kompas a našel mu rum na loďce, jinak mi film přijde zbytečně dlouhý a místy nadsazený. ()

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

13.03.2012

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

24.02.2010

Upřímně, po scénáristickém guláši v dvojce a trojce Pirátů z Karibiku budili Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides spíše obavy. Tím spíš, že i čtyřku napsali staří pachatelé Terry Rossio a Ted… (více)

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

14.09.2009

Studio Walt Disney Pictures koncem minulého týdne oficiálně oznámilo, že čtvrté pokračování veleúspěšné pirátské fantasy dorazí do kin v létě 2011 pod názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger… (více)

Oscary 2008 - Výsledky

Oscary 2008 - Výsledky