Piráti z Karibiku: Na konci světa

• USA Pirates of the Caribbean: At World's End (více)

Nejmocnější vládci pirátů uvěznili bohyni Kalypsó, aby jim nemohla škodit, a rozdělili si vládu nad Sedmi moři. Nyní se zdá, že jim nastaly zlé časy. Will Turner a Elizabeth Swannová se přidávají k oživenému kapitánu Barbossovi, aby zabránili nejhoršímu. Obávaná loď Bludný Holanďan a Dave Jones jsou totiž pod kontrolou Východoindické společnosti, a tak pomalu, ale jistě likvidují všechny piráty všech moří. Je na čase svolat pirátské vůdce, aby se proti silnému nepříteli spojili. To ale bez Jacka není možné, a tak se skupinka pirátů plaví až na daleký východ, aby získala magické mapy, s jejichž pomocí je možné Jacka z říše Davyho Jonese vysvobodit. Bohužel netuší, že proti nim nestojí jen lord Cutler Beckett, ale i zuřivý asijský pirát Sao Feng. Krom toho chce William zachránit svého otce ze spárů Bludného Holanďana, což se zdá jako nemožný úkol. (TV Nova)

pogoman77

Podle mě, s jedničkou nejlepší díl, to že se to spoustě lidem nelíbí je asi zapříčiněno tím, že je asi desetkrát vážnější než zbytek ,,původní trilogie" anebo nemají rádi rozmáchlé digitální scény. ()

zero_zelo

nic by mě nesralo tak, jako zamotanost děje. ani po třetím shlédnutí sem eště pořád někdy nechápala, co se to vlastně děje, kdo je kdo, s kým, proč a kudy ()

AltairAhad

Asi takhle. Jako u předchozích dílů: hvězdy za Deppa, Knightley, Rushe a i Hanse Zimmera. Už se u těch pirátů nudím. Nic nepřekvapí, ale zase toho ani moc neurazí. ()

BlackVelvet

Captain Jack uz se okoukal, takze co dodat. Hodne se ve filmu prochazi coz je pekne, ale uzasne zahrane mne to prislo v prvnim dilu, protoze to bylo nove a jine, ted uz mne Captain Jack neuchvacuje a mimo CJ v tom filmu zadna moc zapletka nebo neco prekvapiveho nebylo. Castym zbesilym zvratum ve scenari nerikam zapletka. ()

VitaG

Nevim co proti tomu filmu všichni mají. Ano už je to trochu překonbinované a natahované ale pořád tam je akce, sranda (rozumějte: sranda se tu rovná Johny Depp) a hezké efekty. Oscara bych tomu nedal ale špatný film to určitě není. ()

Pythonator

Tak to, co jsem u dvojky dokázal ještě tolerovat, tady už mě nasralo a dávám o jednu hvězdičku míň. Zdlouhavé tempo je ještě zdlouhavější a navíc to celé zabil smutný konec, který do takových filmů prostě nepatří. Podobné pohádkové spektákly přece mají končit happyendem a milenci by měli žít spolu šťastně až do smrti. Taky tu najdeme scénaristická hovna, jejichž vrcholem je rozhoupávání lodi a otočení vzhůru nohama - i fantasy by mělo mít nápad a logiku. Jinak mě to ovšem narozdíl od většiny lidí pořád bavilo a víc si stěžovat nehodlám. Je to špičková pirátská zábava, johoo! ()

ohinek

I u psaní scénáře k takovému fantasy je třeba použít kapku rozumu a ne tam flákat co mě zrovna napadne, protože se to nemusí nějak zvlášť vysvětlovat. Fakt si mysleli, že někdo bude brát vážně, že pirátská sebranka z celého světa v čele se Sparrowem je vlastně skvěle organizovaná námořní velmoc? Po tak špičkovém Cliffhangeru, jaký připravily poslední tři scény z Truhly mrtvého muže, je Konec světa místy až trapnou pseudokomedií, k čemuž nemusí pomáhat ani památně řečnící Keira Knightley, budiž nejtrapnější scéna filmové historie, kterou snad už nikdy neuvidím. A skvělé nápady jako Konec světa, Singapur s asijskými piráty, nebo bitva ve víru to nezachránily. ()

Tishe

Ehmm, já to podprůměrný hodnocení moc nechápu, možná se mi to líbilo i víc než dvojka, protože, ruku na srdce, kdyby ji neuvedli šílení kanibalové tak po stránce toho vyhlášeného humoru, není ani na co vzpomínat. Tenhle díl sice uvedl nepochopitelný boj o burák, ale zbytek byl naprosto fantastický a díky Hansy Zimmerovi si piráti zase sáhli na vrchol. ()

Wez

neskutečnej shit-piráti z karibiku je přímo vzorovou ukázkou,jak s dalšími díly jde kvalita naprosto do prdele-po (vynikajícím)prvním dílu byl na řadě už o dost horší druhý a nakonec totálně nastavovaná kaše tento díl,který jsem ani nedodíval(čtverku jsem neviděl dodnes a ani už po tom netoužím)-nastavovaná kaše a vaření z vody jak vyšitý-všechno,co mě výborně bavilo a okouzlovalo se tak nějak vytratilo asi na konec světa...:-( ()

trojkolka

Hudba se výrazně mění o proti prvním dvou dílům a nezaznívá tam stále dokola ta stejná pasáž melodie (což chápu, že ten přechod nemohl být mezi prvním a druhým dílem tak razantní při změně skladatele a Zimmer to udělal perfektně s volným tempem přechodu), což velmi oceňuji, protože u třetího dílu už by to byla nuda. První díl byl perfektní, druhý o trošku slabší, ale pořád super a tady už jsem trošku na vážkách. Děj byl už příliš rozsáhlý, vytrácí se humor a taková ta lehkovážnost je ta tam. Návrat Barbossi je příjemné oživení, ale Jack už ve filmu bohužel nemá tolik prostoru jako dřív. Dala jsem původně tři hvězdičky, ale po znovu zhlédnutí všech dílů, dávám slabší čtyři. ()

Tumbik

Není to už jako předešlé dva díly, ale stále si to drží svou kvalitu - vizuální efekty, herecké výkony. Jen mi přijde, že příběh poněkud pokulhává... Ale jinak skvělý film :). ()

Feacher

První a druhý díl jsou prostě úžasné, třetí také není špatný, ale už to není ono. Je to dost přeplácané, ale onu pirátokaribskou šťávu to ještě má... 4*! ()

soukyd33

Atmosféra by se dala místy opravdu krájet. Velmi dlouhé, plné ještě delších scén. Tento film zakončí vysvětlení všech postav ve filmu až doteď. Přiznám se, že půlce věcí nerozumím. Scéna na konci je dojemná, a každý ví co bude dál. Poslední koukatelný díl. Hvězdiček 3 ()

Bogrant

Verbinski je nepoučiteľný. Znovu to neuveriteľne zbytočne natiahol, prekombinoval a nepriniesol až na pár nových postáv prakticky nič iné. Jediné čo to zachraňuje je novozrodený Rush a stále dokonale presvedčivý a vtipný Depp. Záverečná bitka v daždi je fajn, ale čo do pekla mala znamenať tá akože svadba uprostred nej?! ()

Mistr119

Po slabší dvojce zase silnější trojka. :) Dostatečně vysvětlili předchozí nedostatky jako láska k několika lidem současně v postavě Calipsó, nespoutané bohyni moře, a zároveň se vysvětluje (a naplňuje) příběh Davyho Jonese. :) Jack Sparrow opět nabývá charakteru a díl končí a přitom navozuje napětím začátek dalšího dílu. :) ()

oskiii

Po efektní stránce super, obsazení vynikající…ale oproti předchozím dílům to nějak pomalu ztrácí dech a je to zkrátka tak nějak zbytečně nastavované. ()

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

13.03.2012

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

24.02.2010

Upřímně, po scénáristickém guláši v dvojce a trojce Pirátů z Karibiku budili Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides spíše obavy. Tím spíš, že i čtyřku napsali staří pachatelé Terry Rossio a Ted… (více)

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

14.09.2009

Studio Walt Disney Pictures koncem minulého týdne oficiálně oznámilo, že čtvrté pokračování veleúspěšné pirátské fantasy dorazí do kin v létě 2011 pod názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger… (více)

Oscary 2008 - Výsledky

Oscary 2008 - Výsledky