Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost vybojovat si svůj život. Džungle jednoho tichomořského ostrova se stane záhy krvavým bojištěm. Tato drsná vybíjená má být prostředkována celému světu pomocí internetu. Nikdo ale netuší, že jeden z aktérů této plánované show je vycvičený člen amerického námořnictva... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

teutates

Bezduchá akcia,ktorá sa snaží presvedčiť o svojej originálnosti..!Skutočnosť je niekde úplne inde,avšak nenudil som sa!Akcie dostatok,tak ako nabušenej hudby,zvrateného Vinnieho Jonesa a dobrosrdečného"USA hrdinu"Steva Austina.Oddychovka štýlu reality show(pomerne drsná).Silné 2*...niečo na tom snímku je! ()

Okara

Náhodou nevím proč to tolik odsuzujete, mě to přijde jako jeden z mála povedenejch akčňáků, na kterej se rád podívám znova. 75% ()

Vitason

,,Zabij, nebo budeš zabit!" Přírodní zákon, který nabral platnost již na počátku celého lidstva, když stál pračlověk tváří v tvář divoké šelmě nebo příslušníkovi jiné tlupy. Toto pravidlo se táhlo s člověkem po celou jeho historii. Těžko ve vesmíru naleznete agresivnějšího tvora. A v určitou dobu člověk zjistil, že násilí může být zábavné. Colosseum budiž bráno jako památka této myšlence. Od gladiátorů po secvičené wrestlingové zápasy utekla dlouhá doba. A také se objevil fenomén reality show. Musím se přiznat, že základní myšlenka filmu mi nepřijde tolik nereálná, protože věřím tomu, že někdo kouká na Vyvolené a čeká jen na to až si ti opilí burani začnou lámat židle o hlavy a že by lidé tudíž za podobnou zábavu ochotně platili. The Condemned se snaží celkem okatě ukázat na nebezpečí reality show, manipulování s pravdou a otravně při tom moralizovat. První úkol- tedy znechutit mírou násilí se celkem povedl (kope se tu žen a všelijaké jiné mňamky) ,ale moralitní část se vůbec nepovedla, protože kromě obyčejných frází nenachází film opravdové argumenty a dobrý nápad je tak celkem rychle zabit. Po technické stránce také není co nabídnout. Kameraman by si za tu svojí klepavku a otravné zoomování zasloužil vysadit na podobný ostrov v doprovodu taťků z toho nejtvrdšího lágru. Sice se snažil podat nasnímání soubojů televizní formou jako z reality show, ale dělá to tak nešťastně, že jsem často ani nevěděl, kdo se s kým pere. Snímek tak může zaujmout jen herecky. Hlavní roli si střihl neokoukaný wrestler Steve Austin, kterému role opravdu slušela a za pochvalu také stojí Vinnie Jones, který si svého psychopata zřejmě užil. The Condemned se dá na jedno skouknutí přežít a to je asi tak všechno, co může nabídnout. Podobné filmy: Běžící muž (1987), Battle Royale (2000), Battle Royale: Requiem (2003) ()

klerik

Tento film som si pozrel rád. Skrátka jednoduché retro. Ale nemá tú správnu šťavu, akú majú napríklad seagalovky (sú možno slabšie ale určite zábavnejšie) alebo klasiky ŽIVÝ TERČ či HRA O PREŽITIE. O áčkovom BATTLE ROYALE radšej ani nehovorím. Austin prekvapil, režisér sklamal. Akcia bez napätia je prešľap. RALLYE SMRTI šla na to šikovnejšie... ()

SeBig

Když jsem to viděl poprvé myslel jsem že mě to nebude bavit ale pak když jsem zjistil o co vtom filmu pujde začlo se mi to nehorázně libit..zajímavý nápad. Film má akčních hlavně bojových scén dost. Soundtrack perfektní! Film jsem viděl snad 10krát. Hrozně jsem si na tom ujížděl. ()

LaciLC

10 ľudí bude bojovať, 9 ľudí zomrie...Veľmi, veľmi ľahko by sa dalo skritizovať Wiperov počin a neustále poukazovať na to, aké je to celé neskutočne naivné a pritiahnuté za vlasy, ale rozhodne treba prinajmenšom uznať, že film ako čistokrvná bezmozgová zábavka funguje veľmi dobre. Mňa osobne nejako výrazne neiritovala ani často spomínaná roztrasená kamera a chaotický strih, či prehnaná dĺžka, ja osobne som si chcel v prvom rade oddýchnuť, možno sa aj trošku pobaviť, ale hlavne si nezaťažiť sivú mozgovú kôru a ak mám pravdu povedať, moje očakávania film splnil takmer dokonale, za čo mu udelím relatívne slušné štyri hviezdičky, samozrejme je to v rámci toho, ako som sa pri sledovaní cítil a bavil, skutočné kvality filmu sú bez debaty niekde úplne inde. - "Čo ste robil v Salvadore?" - "Opaľoval sa." - "Prečo ste zničili tú budovu?" - "Zacláňala mi slnko." ()

Chrustyn

Stoprocentní béčko. To by ani tak nevadilo, kdyby film dokázal zabavit. A to se mu moc nedaří. To, že jsou herci prkenní nevadí, ale režisér je amatér a nezvládá natočit akční scény tak, aby vypadaly dobře. Najde se zde pár výbuchů a nějaká ta bitka tělo na tělo, ale postrádají jakýkoliv šmrnc nebo napětí. Přežít se to dá ale .... ()

jonyyy

Špatně natočený špičkový nápad. Tradiční chyby - roztřepaná kamera, gumoví herci, nesmrtelnost některých postav, zbytečná délka. Slušný průměr, ale The Tournament byl mnohem lepší a zábavnější. 60% ()

SOLOM.

Film se mi docela líbil hlavně po akční a trikové stránce. Výkony herců - neherců jsou sice dost diskutabilní, ale o tomhle ten film rozhodně nebyl. WWE vytáhla z rukávu po delší době zase docela solidní snímek, který si rozhodně budu pouštět častěji. ()

Jenda

Prostoduchá mlátička, ve které se naštěstí až tak moc neřeší, jak moc je nelidská provozovaná zábava. Prostě ideální, pokud potřebujete vypnout. Jen chybí trocha originality při boji na ostrově. ()

ARI50

Myšlenka filmu je super, místo na onen zrod přežití je taky super a herci jsou dostačující protože stejně co chcípnou takže se prostě bavím a hodně. ()

MáŠa

Taková odreagovávačka v bojovém duchu, nic zvláštního pod sluncem, žádné umění, ale jako taková jednohubka to celkem šlo. ()

Bauer

Ostrov. Pár lidí, kteří se mají navzájem zabít a jen jeden může přežít. Něco podobného jsem už viděl. Od vynikajícího Battle Royalu, až po nudné Hunger Games. Tento film je naprosté béčko, jenže velmi zábavné bečko, kdy něco kolem 100 minut uteče jako voda. Je pravda ale, že první hodina mě opravdu bavila hodně. Po té hodině však tempo začalo značně upadat a tudíž i můj zájem. Vrcholem byl konec (přesná rána do helikoptéry), který je strašně debilní a řekl bych, že tvůrci nevěděli, jak film ukončit, tak něco narychlo vymysleli. Dalším problém jsou akční scény. Vzhledem k hodně roztřesené kameře nemá divák možnost něco pořádně vidět a tak jsem slyšel jen rány a občas jsem viděl komu ta rána padla. Mám rád drsné filmy, ale tohle bylo někdy až moc! Především scény obsahující násilí na ženách mě donutilo odvrátit hlavu. Steve Austin mě svým výkonem příliš neoslovil. Jeden výraz ve tváři, žádné emoce. To už na mě udělal lepší dojem wrestler John Cena. Nebýt té kamery a debilního konce šel bych možná i na 4*, takhle je to obyčejný průměr, na který se ještě někdy určitě podívám, protože se jedná o dobrou zábavnou akčňárnu! ()

JASON_X

Místy záživné a místy zábavné béčko, jehož největším mínusem není ani tak neoriginalita, vypočitatelnost a hromada klišé, jako spíš hromada infantilního moralizování a krajně zhovadilá ruční kamera v akčních scénách. Scénárista bohužel neměl (jako obvykle) koule napsat pořádně šťavnatý morzakor prostý patetického sajrajtu, což mi film chvílemi znechucovalo skoro až k blití, a což v kombinaci se schválně rozskákanou (jako obvykle) ručkou vytváří z potenciálně nadprůměrné oddechovky jen bezpohlavní průměr "v mezích zákona", určený širokému diváckému stádu, a ne jen úzké skupině zvrhle cynických fajnšmekrů. Přesto mě ale několik scén srdečně rozesmálo, nejvíc asi první vyškrtnutý ze seznamu, onen vztekle vyhrožující španělácký zavilec a jeho vtipný dopad z vrtulníku. Hodně nejistá a rozpačitá třetí za Vinnieho. ()

Morholt

Pokud jde o akci, souboje a vůbec o celou bandu zabijáků, tak nemám co vytknout. I štáb se docela povedl. Bohužel jakmile vyplavalo na povrch, že je tu opět jeden americký klaďas a k tomu se přidaly sladkobolné vlastenecké řečičky či morální ponaučení, tak mi to ten dojem zkazilo. Jinak v hlavní roli je sice Steve Austin, ale pokud si budu z Condemned někoho pamatovat, tak to bude jedině naprosto nepříčetný psychopat Vinnie Jones, který by si tuhle kreaci měl dát za rámeček. 60% a to hlavně kvůli Vinniemu. ()

maseer2

bezhlavý nářez ! jestli od toho někdo čeká něco víc, bude zklamaný.. já jsem nastavil mozek na "OFF" a skvěle jsem si tuhle řežbu užil :)) ()

PROROK14

Tento film vo mne nevyvolal absolútne žiadne pocity. Mrtvych mi nebolo ľúto ani našemu víťazovi som nedržal palce. Len som to tak pozeral a ani som si nevšimol, kedy to skončilo. Takže tu končí šanca aby tento film dostal odo mňa 4*. ()

slatkac

Napoprvé jsem z toho filmu neměl moc dobrý pocit, po druhém shlédnutí ale musím dát 5*. Skvělé akční scény, super hlášky, děj utíká rychle a rozhodně to nenudí. Vinnie Jones jako parchant dokonale sedí a Steve Austin jako klaďas taky. 100% ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (více)