Nové trable staré Christine

• USA The New Adventures of Old Christine
USA, (2006–2010), 30 h 49 min (Minutáž: 20–28 min)

Tvůrci:

Kari Lizer

Režie:

Andy Ackerman

Hudba:

Matter Music

Julia Louis-Dreyfus, Clark Gregg, Hamish Linklater, Trevor Gagnon, Emily Rutherfurd, Tricia O'Kelley, Alex Kapp, Michaela Watkins, Andy Richter (více)

Série(5) / Epizody(88)

Komediální sitcom o absurdních situacích, které vznikají kolem ústřední dvojice (trojice) Richard - Christine. Z Christine se stává "stará/bývalá" Christine v okamžiku, kdy si její bývalý manžel Richard najde mladší a hezčí "novou" Christine. "Stará" Christine se s tím vzhledem ke své ztřeštěné povaze nevyrovnává lehce a nepomáhá jí v tom ani nový vztah. Ačkoli se snaží s každým dobře vycházet, život jí komplikují nejen nafoukané matky spolužáků jejich syna Ritchieho, které si z ní a její rodiny neustále utahují, ale především neujasněný vztah k bývalému manželovi. (haasha)

maty39

Christina je ženská se kterou by bylo peklo žít, být s ní příbuzný a nebo dokonce její syn. Na druhou stranu, sledovat jí každý týden po 20 minut na TV obrazovce není být zrovna nejhorší způsob, jak trávit večer. ()

noelcoward73

Sitcomy sleduji velmi výjimečně, rozhodně ne pravidelně. Snad jedinými výjimkami jsou sitcomy Bod G nebo Nové trable staré Christine. V tomto případě je vše naprosto dokonalé. Výborné hlášky, scény a nové velmi zajímavé nápady. V sitcomech mi vadí přidaný smích, který je i v situacích, které nejsou vůbec vtipné. Tady je ale vše v místech, kde má být. Trochu mě překvapilo téměř podprůměrné zdejší hodnocení. Nové trable staré Christine považuji za 1 z nejlepších sitcomů, možná ho budu mít na 1. místě. ()

Loooki

Nové dobrodružstvá starej Christiny.....sú skvelé dobrodružstvá! Hodnotené po absolútnom finále seriálu, ktoré však nebolo až také super, pretože úplne posledná časť vyzerala, akoby malo všetko pokračovať ďalej. ()

Ydrosten

Asi nejtrapnější seriál co znám. Tupá kráva která řeší milion absolutně nesmyslných nesmyslů na které by si normální člověk ani nevzpoměl. Většina herců je totálně nesympatických. Humorného jsem na tom neshledal prakticky nic ( Ta 1 hvězda je proto, že jsem viděl jen asi 16 dílů - necelých - a je možné že jiné díly mohly být i veselé. Proto nedám odpad ) ()

chrispe

Julia Louis-Dreyfus alias Christine je mi opravdu, ale opravdu nesympatická... což už je dost špatný samo o sobě. Nicméně mě nebaví ani jiné postavy, situace a vtipy, takže z mého pohledu je tento sitcom tragédie. // 19. Dala jsem tomu druhou šanci a musím přidat na hodnocení... líbí se mi Christinin brácha a nejlepší kámoška (prakticky jen díky jejich laškování mně to znovu zaujalo). / 21.1. jsem trapná, ale musím zase o hvězdičku přidat. Když tomu tu šanci dáte, tak zjistíte, že minimálně průměr to je. ()

coco.brice

pokus o návrat bývalé hvězdy show Jerryho Seinfelda...průměr..neurazí..nezaujme...pořad jedním uchem dovnitř a druhým ven:-) ()

DadysGirl

Kristen to co si myslím pro sebe zásadně říká nahlas a docela se vv ní vidím... :) je báječná i s celou rodinou... ()

racing666

Jsou tam fakt dobrý hlášky. Všechny postavy jsou tam jedinečný a něco osobitého prezentujou. Stará Christine a její brácha jsou opravdu úžasný. ()

Naby

Pokud se nekdo citite fakt blbe, tak se na nejakej dil kouknete, zarucene var rozveseli ze se hlavni hrdinka ma hur nez vy :-). ()

Thalin

Celé to stojí na Christině. Problém je, že Christina je hloupá, sebestředná, ulhaná, sobecká a jedná vždy jen ve vlastním zájmu, bez ohledu na to, kolik toho podělá nebo kolik toho pak za ni musí žehlit ostatní.  Není to zajímavé, jen výjimečně se najde vtip a člověk má většinu doby sto chutí Christině jednu třísknout. ()

pupidup

Ať se snažím, jak se snažím, tahle nesympatická osoba (zřejmě v souladu se scénářem nebo že by ne?) je mi protivná a já bych jí hned pár za pitomost ubalila. Křečovitý projev, rádoby hysterické scény - nebo jsem to fakt špatně pochopila. Tváří se to jako zábava pro intoše...ale opak je pravdou. Omlouvám se tady všem nadšencům, ale já jsem zklamaná. Opravuji po dvou letech mě to začalo bavit... Asi degeneruji já nebo už v televizi nic lepšího neběží a já jsem vděčná i za Christin... 😁 ()

Awesomer

Sákryš, to jsem se ale nasmál! Ne, počkat... To se vlastně smálo publikum v televizi. Jak popsat nesympatickou ženskou, bilancující na hraně trapnosti a zoufalosti, rádoby krasavce s vlasy řidčími než trávník politý herbicidem a nespočtem dalších zbytečných osob? Jedním slovem NUDA. Přežil jsem asi 5 dílů a zasmál jsem se jednou u vtípku s Rolling Stones. A nad slunce jasný je také fakt, že scénárista se těžce minul povoláním.... ()

deedulka

Má syna, má bratra a má bývalého manžela s novou Christine. Bezvadný americký seriál, který občas rozkryje situace, o nichž se na veřejnosti nemluví. :) Christine vlastní posilovnu a jako pracující matka se snaží skloubit práci s výchovou syna. Moc se jí to nedaří a občas to řeší pěkně improvizovaně. Je to máma a ženská trochu lajdák, ale dokazuje pravidlo, že člověk není robot, aby všechno zvládal na jedničku. Navíc se v tom tak pěkně plácá a bratr, který bydlí v přilehlém bytě na ni většinou nevěřícně civí. Problém je, že je jí nejblíž, tak to většinou schytá jako první. :) Christine je pěkně střelená a dokud neuvidíte, nedá se to správně popsat. Navíc se tato střelená Christine snaží randit. ;) O srandu všeho druhu tak není nouze. ()