Krabak odpad!

Krásný, jak tato serie jde od 10ti k 5ti. V tomhle případě to došlo už do krásnýho odpadu. Pevně doufám, že už žádné další pokračování nebude. Tento díl přijde vtipný buď lidem, kteří jsou minimálně pár let na cracku, nebo mentálně narušeným osobám. Pro mě dosti vážná konkurence Piraní 2, či Esmeraldy--->0% ()

Janega

Ja som sa pobavil, schuti som sa zasmial, no je to taká jednorázová komédia. Zo série Scary movie považujem tento film za najslabší, čo je spôsobené aj absenciou niektorých bývalých postáv. A nie, Kendra nie je Brenda. ()

tarponko

Pán Boh žehnaj časom keď boli paródie ešte na úrovni a dalo sa nad nimi smiať a nie krútiť hlavou nad debilným scenárom.... jediná vtipná scéna (aspoň pre mňa) keď Snoop Dogg s parťákom tasili zbrane inak bieda, možno dva tri svetlé momenty ale to je všetko ()

iampatrik

40% Tuhle filmovou sérii mám v podstatě rád, respektive mi nevadí. Vždy se jedná o naprosté uvolnění a oddych u obrazovky, s vkusnou mírou vtipu, parodie a hlouposti (někdy i nadmírou). Avšak pětka (zatím poslední díl) je nejhorším, nejprimitivnějším dílem. Film mi přijde jako bezhlavě natočené mišmaš scény, které jsou pak poslepovaný nahodile jen aby alespoň trochu tvořili něco jako děj. Film zachránila snad jen krátká stopáž, že se jedná o tuhle sérii, kde člověk nikdy nemůže čekat převratné herecké výkony a úroveň a taky asi má obliba této série. ()

Marrty3

Jako velký fanoušek celé Scary Movie ságy jsem byl tímto dílem absolutně zhnusen. Neuvěřitelný propadák, který je tak ubohou parodií, že je mi z něj až smutno. Tohle může ocenit pouze slabomyslný člověk, úplný filmový down nebo jednoduchý americký fastfoodový požírač. Naprosté vymknutí kontroly. Laciné vtipy, které jsou tak hrozně marné. Zachraňuje to pár (ale opravdu jen pár) přijatelných scén, které se povedly naparodovat. Zbytek filmu je jasný odpad! Aspoň těch pár scén a to, že to bylo velmi krátké, zachraňuje tuto bídnost od samotného bahna celé kinematografie. Šílenost !V žádném případě to nikomu nedoporučuji. ()

Schuldiner odpad!

Kdo tomuhle dá nebo už dal víc než 0 hvězdiček, nemá smysl pro humor! Tohle nemá ani špetku vtipu, nic! Nedokoukáno! Absolutní sračka! ()

Duch217

Díky zdejšímu hodnocení a komentářům jsem čekal nějakou hroznou blbost, ale i díky tomu, že jsem většinu parodovaných hororů viděl, jsem se dobře bavil :) samozřejmě, že některý vtipy jsou trapný, je to přece Scary Movie, ale hned pět vteřin na to přijde něco, čemu se už zasmát dá, takže spokojenost :) Co jsem čekal, to jsem dostal...když budu chtít nějakej inteligentní humor, tak přece nebudu koukat na tohle! ()

PetkaW.

Já vám nevím... ale tohle se opravdu nepovedlo. Výběr filmů byl skvělý a dalo se z nich vytřískat takových vtipů, ale tady všechny vyzněly tak nějak do prázdna a úplně se míjely účinkem. Pokud předešlé díly byly trapné, tak pak už opravdu nevím, jak definovat tento?! ()

peetriss

Povedené fórky by se daly spočítat na prstech jedné ruky, v drtivé většině se jedná o spleť extrémně dementního pseudohumoru a Scary Movie 5 je tak jen dalším důkazem, že filmová parodie je již téměř dvacet let mrtvým žánrem. Pobavila především strhaná Lindsay Lohan, která si střílí ze svých problémů. A jestli je vrcholem vtipu tato dáma, také toto svědčí o kvalitách tohoto filmu. 10% ()

Pablinho

Nééé, jak rád bych dal aspoň tři... Není to jako předešlých pár dílů, ale pořád se dá v některých scénách dobře zasmát. To hlavně v první polovině - i když byla stejně střelená jako ta druhá, tak se u ní aspoň dalo pobavit. Druhá byla na výjimky taková slátanina. ()

Prochy38

Když pominu úvodní scénu CH. Sheena a L. Lohan, je to k ničemu. V čem bývalo Scary Movie skvělé, je pryč a co stálo za nic (fekálie, sex a humus, ...) toho je teď mnohem víc a je na tom v podstatě postaven děj. Filmy si to bere na paškál snad ze všech možných žánrů, to je fajn, ale vtipných záležitostí už bylo jen maličko.... Hlavní problém byl viděl v A. Tisdale, která je pěkná z opravdu hodně mála úhlů.... Špatné, fakt špatné ... ()

TERRORDROME

V podstate sa môžem považovať za čosi ako fanúšika tejto "desnej" série. Prvé dva diely ma už dnes moc nebavia , pretože fóry boli viac-menej kŕčovito zamerané na mohutné výstreky semena, vysiace gule a húliaceho Marlona Wayansa, ale ďalšie dva Zuckerovské zárezy s prezidentom Leslie Nielsenom si stále rád pozriem. V piatom diely po prvýkrát absentujú Anna Faris a Regina Hall. Nie že by to boli moje obľúbené herečky, ale v tejto sérii boli doma a Scary Movie bez nich je ako učiteľ matematiky bez nacistických manierov a svetovládnych chúťok. Inak sme v podstate doma, humor celého filmu nie je príliš sofistikovaný, zaujať sa snaží hlavne tým že tam ľuďom furt niečo padá na hlavu, prípadne sami niekam padajú a brutálne sa mlátia s niekým nepravdepodobným ( deti, tučná mexická pestúnka ). Imbecitlita môže byť aj zábavná a ja som sa smial, priznávam. Smial som sa keď si dievčatko strčilo nanuk do zadku, ovoňalo ho a odpadlo, smial som sa aj keď oživlé vysavače šňupali koks a grcali, smial som sa zubnej kefke omočenej démonom v psej riti, zrýchleným záberom na potkýnajúceho sa trubiroha, sranie v skrini a dokonca aj hovnovému koláču, hovnovému hotdogu a hovnovému banánu. Smial som sa takmer všetkému, z čoho vyplýva že som pravdepodobne pekný kus vola. Nič nové pod slnkom. S formálneho hľadiska to má typické scary parametre, dej je nekonzistentný miš-maš scénok ktoré sa snažia parodovať všetko možné od hororov po baletnú drámu. IQ na nule, ale s poriadnou vervou. "Stále po sebe hádžu hovnami? Áno, ale už si zapisujú výsledky." ()

Mírouš

Sérii SM miluju, ale tohle byl opravdu průser............Bez Faris a Wayansovejch to stálo fakt za vyližprdel....Trapný, nevtipný. Hvězdu dám jen z povinnosti. ()

Rufete

Ze začátku jsem byl přesvědčen, že film bude odpovídat hodnocení, jaké mu tady náleží. Ale po několika úděsných počátečních minutách dostal film druhý dech a všechno se rozjelo ve velkém stylu. Filmy jako Mama, Černá labuť, Paranormal Activity, Chata v horách, Insidious a další, se povedlo zparodovat dost slušně a Scary Movie 5 je jedním z nejlepších filmů svého druhu. Jelikož jsem viděl Mamu včera a před pár dny také Černou labuť, měl jsem dost přesné srovnání a i když ve filmu nehrála moje milovaná Anna Faris, tak jsem se dokázal zabavit. Ashley to slušelo a dokázala Annu celkem okázale nahradit. Jsem rád, že ve filmu nebylo tolik "hudebních" scén, jako v předchozích dílech, to mu moc prospělo. Vtipné scény sice neprokazovaly zrovna maximální stránku zábavy, ale bylo jich hodně a to stačí. Nechápu, co mají všichni za kecy, že je to nejhorší díl série. Asi jste se zapomněli bavit, vážení. Pro mě byl velice milý zážitek po dlouhé době vidět tento druh humoru. ()

mosnak odpad!

Sračka všech sraček. Reklama na kreténismus. Fekální orgie. Parodie bez humoru, komedie bez zábavy :-( 0% !!! ()