huhuhu783

Sem si dneska znova připomněl tohle dílko a mrknul sem. Přečetl sem si hodnocení Verbala a cákaly mě přitom sliny na šprušle vod klecovýho lůžka stejně jak dyž sem tehdá viděl film. Jo a tu misku granulí sem přitom taky shltl akorát ,myslím, bez žlutozelený sušně vot kolegy. Ale poďme k tématu. Samozdřejmě že vobčas mrknu na takovýhle lobotomií zavánějící dílko ( vono dycky nejde jen vo ten film,ale zamysleme se nad tím,že se dycky najde někdo kdo to vymyslí, cálne a zahraje jako třeba Grimsby) na vodreagování ve kterým si nikdo na nic nehraje a když u toho člověk na chvilku usne tak o nic nepřijde než třeba na Letopisy rodu Shannara kde si bandička totálně fvejsbůkově ujetejch najivních a debilních týnejdžrů kteří s vykulenejma vočima zachraňujou svjet ,a vono jin to zase ku*rva vyjde,pač na fejsu najdou od svých 14 750 261 spoludebilních přátel 26 987 návodů jak to zase na miliardu let zastavit. Samozřejmě nemusím podotýkat že 99,9procent z nich je vyžranejch a dojedlo hambáč svejma roztomilejma tlusťoučkejma přistíčkama kterejma hned zmatlají displej svýho founu ve snaze pomoct zachrátit svět svým slaboduchým příspěvkem ale před vodesláním se ještě rači dvakrát napijou koly pač sou z toho energeticky úplně na mizině. No takže mi zbejvá si zajít pro razítko k vobvoďákovi a můžu si to užít išťo adin raz :-) ()

Wiceman odpad!

Tohle je prostě moc a moc špatný a debilní. Ano, na Ashley Tisdale se dá sice dobře koukat, ale tím je s pozitivama k tomuhle filmu konec. Film fakt vůbec nebaví, člověk se skutečně ani nepousmějě. A že hlavní část příběhu je inspirovaná skvělou Mamou mě na týhle sračce sere ještě víc. Hrůza. Se Scary Movie filmama už prosím konec. ()

energo

Co je tohle za blábol. Len mnoho trapného humoru a přehrávání. Skoro nic není směšné a ještě je tam spousta hloupostí. Z předchozími částmi se to nedá ani srovnat. Jedna hvězda za Charlieho a Lindsay. ()

SNCIS

Hláška: Charlie: "Něco mi slib... Že nebudeš řídit." Lindsay: "Jak milé. Ty se o mě bojíš?" Charlie: "Ne, mám strach o sebe. Jsem chodec." - 10%. ()

UnCool

Strašně špatné, přitom předchozí díly mám hodně rád. Ale tady humor, ne že nefunguje, ale tady prostě žádný není. Jen spousta trapných scének s debilním obsahem. ()

PanIncognito

Nepochopitelně nefunkční. Herecké výkony jsou hrozné. Scénář postrádá snad vše, co by měl. Nejvíce však postrádá humor... alespoň tedy dle mého názoru (kamarád se například u scén s vysavači dost smál). Samozřejmě, že může být i hůř, i přesto je však výsledek téměř příšerný. :-( (viděno s 2. dabingem) ()

Hornet.CZ

26% / Vše se od posledního dílu prakticky změnilo, mimo Sheena na začátku, který se takto objevil již ve čtvrtém díle, akorát zde pro změnu umřel, to je tak vše. Film jako samotný je katastrofa, nic zde není dobře provedeno a ani atmosféra, která ještě tak nějak zachraňovala 4 zde není, zůstalo zde jen něco okolo desítky lepších vtipů a narážek ale to je vše. ()

Jirkacek

Pátý díl série Scary Movie 5 z roku 2013 jsem nemohl opomenout poté, co jsem shlédl všechny předchozí díly, které jsem ocenil dvěma hvězdami a druhou část jsem vhodil do odpadu. Donutila mne k tomu zvědavost, kam se páté pokračování zařadí a jelikož jsem předem věděl, že se jedná o parodii, neočekával jsem žádný hluboký umělecký zážitek, ale spíše jsem se chtěl zasmát a dobře pobavit. Při sledování prvního dílu jsem se opravdu několikrát zasmál, ale u toho druhého jsem byl znechucen sprostými scénami a velice, převelice pokleslým druhem zábavy. Třetí díl byl už zase slušný a překvapilo mne v něm slušné herecké obsazení. Bohužel čtvrtý díl mne velmi zklamal a získal ode mne jen jednu hvězdičku. Doufal jsem tedy, že kvalita pátého dílu naváže na úroveň těch lepších částí a že se sem tam zasměji, což se nakonec i stalo. Pátá část parodovala hlavně filmy Paranormal Activity, Mama, Lesní duch, Zrození Planety opic, Černá labuť, Počátek a Chata v horách. Objevily se zde i odkazy na film Den, kdy se zastavila Země a knihu Padesát odstínů šedi. Na začátku Charlie Sheen a Lindsay Lohan spolu podivným způsobem souložili a vše nahrávali na více než 20 kamer vedle postele. Oba vyzkoušeli několik prvků z gymnastiky, jízdy na koni a pak se u nich objevili klauni, kteří skočili pod prostěradla. Sheen byl přitahován do vzduchu paranormální silou a poté hozen na zdi, police a dveře, dokud znovu nepřistál na posteli. Lohan byla vyděšená, takže se rozhodla jít domů, když ji najednou posedl ďábel, vznesla se do vzduchu a zabila svého potřeštěného milence. Vzápětí jsme se dozvěděli, že Sheenovo tělo bylo nalezeno téhož dne, ale ještě několik dní se bavilo, přičemž jeho tři děti byly shledány nezvěstnými, Lohan byla znovu zatčena a za nalezení pohřešovaných děti byla vypsána odměna. O několik měsíců později kráčeli Ja'Marcus (Snoop Dogg) a D'Andre (Mac Miller) v lesích Humboldt County v Kalifornii, aby si zde ukradli konopí. Po úspěšné krádeži utekli a schovali se v chatě v lese. Po vstupu uviděli tři podivná stvoření, což byly Sheenovy děti a za odměnu je předali úřadům. Divoké děti byly umístěny v izolaci ve výzkumném středisku pro vývoj dětí na několik měsíců, dokud nebyly považovány za dostatečně schopné, aby se vrátily do rodinné péče. Když Sheenův bratr, Dan Sanders (Simon Rex) a jeho manželka Jody (Ashley Tisdale) je přišli vyzvednout, bylo jim řečeno, že je mohou získat, pokud budou souhlasit s pobytem ve velkém příměstském domově střední třídy vybavené bezpečnostními kamerami. Jody se zdráhala děti nejdříve převzít, ale brzy změnila názor. Ve snaze získat si náklonnost svých nových dětí, Jody začala chodit na konkurzy baletního představení Swan Lake a byla obsazena do hlavní role jako Černá labuť. Mezitím docházelo v jejich domě k bizarním paranormálním aktivitám a nakonec se od dětí dozvěděli, že útoky má na svědomí „ mama “, prokletá matka dětí, která se snažila se je dostat zpět, aby mohla obětovat sebe i děti. Maria (Lidia Porto), hispánská služebná v jejich domě, experimentovala s různými rituály, aby zahnala zlé duchy. Během dne byl Dan frustrovaný malým pokrokem svých testovaných subjektů ve výzkumném zařízení primátů, aniž by si uvědomil, že jeden z šimpanzů jménem Caesar byl ve skutečnosti mnohem chytřejší než on. Jody a Dan s pomocí její blízké kamarádky Kendry Brooksové (Erica Ash), která se Jody setkala v baletu, musela rychle najít způsob, jak zrušit kletbu a zachránit svou rodinu. Hledali pomoc u šílence Blaina Fuldy (Katt Williams), z něhož se však vyklubal podvodník. Poté zkusili štěstí u extraktora snů jménem Dom Kolb (Ben Cornish), který jim pomohl pochopit, že řešení jejich problémů spočívá v tajemné knize zla. Jody a Kendra knihu našli daleko od domova v jedné chatě, kde se setkali se čtyřmi lidmi. Když holky ve sklepení četly zaklínadla, nahoře se pak začala čtveřice mladých lidí mezi sebou požírat, ale naše baletky si toho vůbec nevšimly a odjely pryč. Když se vrátily k dětem, osvobozená Mama" vzala děti na útes, aby je obětovala. Jody nedokázala zrušit kletbu čtením z knihy, ale podařilo se srazit zlého ducha do Ja'Marcus a D'Andreho bazénu, kde plaval žralok, který ji potom sežral. Jody si uvědomila lásku k svým adoptivním dětem a svou velkou baletní roli věnovala Kendře, která tančila ve stylu striptérky. Představení bylo dobře přijato publikem, v němž seděly Jody, Dan, děti, rodina Kendry a Madea. Vypravěčem příběhu byl celou dobu Caesar, který potom divákům sdělil, že lidé by si měli užívat času, který mají na Zemi, a říká, že lidoopy jednoho dne ovládnou svět. Další potrhlé pokračování parodie mne naštěstí nezklamalo jako čtvrtý díl a dokonce jsem na něm našel pár pozitivních věcí. Překvapilo mne opravdu hvězdné herecké obsazení, i když si někteří herci či herečky zahráli pouhé štěky. Nejvíce mne potěšilo, že zase bylo čemu se zasmát jako v prvním díle a že scénář měl jakoustakous hlavu a patu. Suma sumárum, parodie na horory Scary Movie 5 ode mne získala dvě paranormální hvězdy **. () (méně) (více)

cyndaquil

Dalo by sa diskutovať o tom, či si tento film zaslúži označenie ODPAD ale nie, nezaslúži. Je to kravina? Áno je. Chýba tam kreatívny humor? Áno chýba. Ale! A to je dôležité... od paródii sa nedá čakať veľa. Zvlášť nie od roku 2010 kedy sa humor začal uberať iným smerom a generácie, ktoré prichádzali už proste nerozumia Scary movie... Možno veľa filmov ani nepoznajú a netušia na čo to je paródia ale to je teraz vedľajšie. Humor sa vo svete posunul, v Scary movie 5 žiaľ nie. Čerpal z hlúpych vtipov, ktoré by boli zábavné v roku 2000 kedy prišiel na svet koncept Scary movie a pri prvých troch častiach som sa chytal za brucho a nenávidel som sa za to, že plačem od smiechu lebo som mal potom vyštípané oči a neužil som si niekoľko nasledujúcich minút filmu :D Pri piatom pokračovaní sa nijak neposunuli a už mi to proste vtipne neprišlo. Takže.. odpad to nie je lebo nie som až taká naivka aby som od paródie čakal veľa ale viac ako jednu hviezdičku tomu dať nemôžem lebo humor tam výdatne chýbal a to naopak od akejsi paródie čakám. Šli cez trápnosť a to nebol najvydarenejší smer. 1 hviezdička je, myslím si, že akurátne hodnotenie. ()