lupik84 odpad!

Hrůza. Začátek s Charliem docela ujde, pak je to děs. Nebýt toho kartáčku a psa, tak bych se ani nezasmál. Asi tento díl je konečnou série… ()

foxxxxy

Nechápu, že SM5 dostává tolik odpadů!. Měl tam několik opravdu povedených scén, za které si aspoň 3* zaslouží. ()

djpilgrim odpad!

Jednička byla boží, dvojka taky. Trojka se ještě dala, čtyřku jsem viděl jen jednou a stejně tak pátý díl si už nikdy nepustím. Přesouvám tento film do koše a rovnou ho vysypu. Absolutně to nemá hlavu ani patu. Několik smíchaných rádoby parodických scén do jednoho filmu. Rozhodně to není nic pro děti. ()

PORTER44

To je zase hovadina,párkrát to bylo i k smíchu,ale vetšina scén spíše trapnost,začátek s Ch.Sheenem pak párty obživlých vysavačů to byla kravina. ()

mufy001 odpad!

Obrovské zklamání, proč někdo takhle zmrvil řadu Scary movie? A já ty filmy měl docela rád, ale tohle fakt ne! 0/10 ()

damapo

Tak tohle ale dělá Scary Movie ostudu. Čekal jsem více, těšíl jsem se a přišlo tohle? Naprosté zklamání a vtipné momenty napočítám na prstech ruky. ()

exhibit33 odpad!

Každopádně nejhorší díl,snad i ta hovadina Pár nenormálních aktivit byla v jistém ohledu lepší.Je to můj první odpad a zcela zaslouženě,vůbec sem se nesmál a to sem opět požil THC,abych se lépe bavil.Všechno stálo za hovno,jediný plus byla Ashley,kterou bych vojel, jako vojel duch Marlon Wayanse. ()

dinko22 odpad!

To je úbohosť... Trápné a nechutné scény... Tvorci by sa mali dať liečiť... des... Malo sa skončiť u SM4 a viac nenatačať ()

NoFeara

No tak musím říct , že mě to celkem bavilo . Čekal jsem vyrázně horší výkon Ashley Tisdale , ale scény byly celkem v pohodě možná i za tu Ash dávam horší tři. ()

Aresko123 odpad!

Boze moj preco??? Co sa roztrhlo vrece s absolutnym ODPADOM? Ten kto sa v tomto filme zasmial by sa mal vazne nad sebou zamysliet. Humor pre uplnych debilov. Cely film by mal mat takyto slogan : "DEBILI PRE DEBILOV" ........ ()

jamesbond120

Jak je vidět tak natočit nějakou parodii je velice těžké, lehko se kritizuje ale aspoň se snažili o další úspěšný díl. Už to není tak směšně a člověk se zasměje pár krát za celý film. ()

Stalker85 odpad!

Tak za 1. by mě opravdu zajímalo který imbecil psal obsah k tomuhle výtvrou,protože nic z toho k filmu vůbec nesedí!tudíž to psal dacan kterej ten film ani neviděl,aaaach muuuj bože,zlinčujte toho burana..Za 2. vybrat Lindsey Lohan a princeznu z Muzikálu ze střední do tohohle filmu už opravdu ukazuje na to jak jsou filmaři tragicky zoufalí a toči s kdekým kdejakou kravinu hlavně jen aby něco natočili...Je to opravdu tragickej film...chápu, že nekterým lidem se to bude líbit,ale podle mě se jedná o naprosté zoufalství a ubohost. a opravdu velice mě mrzí že filmaři už nedbají Základu prvních SM,tudíž kvalita převyšuje kvantitu (jinak řečeno:vtipné scénky a vtipné hlášky jsou opravdu VTIPNÉ a ne že tam nasekají co nejvíc rádoby hlášek a uplně dementních předělaných scén z dejme tomu dobrých hororů a báác je tu další Scary Movie...jaj..postavte je ke zdi a zastřelte! ()

Onicek

Můj komentář by nepřidal žádnou jinou hodnotu, než co jsem zde početl. Jsem fanouškem tohoto žánru a tak hodnotím 2 hvězdy - hlavně z důvodů nečekaných scén u kterých jsem se opravdu zasmál a vynechání zvracejících scén až tedy na ten kroužek :) ()

re wolver odpad!

Hlupost, až sa mi pri tom rozum zastavil, totalne hlupy film plný trapnych scenok. Davam tomu moju top cenu s nazvom kokotina ako voda v koši ()

manas1 odpad!

Tomuhle se vážně může smát jen zfetovaný člověk nebo mentálně narušený !!! Tohle je totální odpad ... ()

Mazma

Tenhle film je zklamání celé série. Těšil jsem se na něj už od oznámení že se bude natáčet, protože miluji sérii Scary Movie, ale tenhle díl mě opravdu zklamal. Myslel jsem že když to je poslední díl , že to bude vrcholové dílo, ale bohužel jsem se splet. Nebylo to až tak špatné, pár scén bylo dobrých, ale v porovnání s ostatními díly to bylo o ničem. Rozhodoval jsem se mezi 2* a 3*, nakonec jsem si řekl že to nepatří mezi ty nejhorší parodie a slitoval jsem se na 3*. ()

andy60

Takový Kameňák po americku. Film je vlastně skládankou gagů, které, až na několik málo vyjímek, nejsou vtipné. ()

fibur84

Kombinace parodie zejména na horory Paranormal Activity a Mama byla povedená a několikrát jsem se opravdu zasmál. Scary Movie už není co bývalo, ale rozhodně je vtipné a stojí za to. ()