Edwin44 odpad!

Hned na úvod bych rád řekl, že jsem skalní příznivec téhle série. První díl je super, ale nejlepší pro mě je 3ka odtud bych mohl citovat tolik hlášek až se stydim :-D. No a proto je pro mě zklamání ještě o stupeň horší než pro ostatní. Co tohle jako mělo bejt?? To si tvůrci něco šlehli než šli natáčet nebo spíše psát scénář.?? Pozitivní dojem mám jen z toho, že Annu Faris (nesnášim tuhle herečku) nahradila mnohem pohlednější Ashley "Haj skůl" Tisdale, takže se bylo aspoň na co dívat. Simon Rex je pro mě snad nejnesympatičtější herec vůbec. Hrozný. S***o mě jak v každý scénce ze sebe dělá většího a většího idiota. Další průšvih byl už jen výběr parodovaných filmu, když parodujete takový film jako Mama, Lesní duch a Paranormal Acitivity, tak to nemůže dopadnout dobře, protože filmy samy o sobě nejsou nic moc a také né moc lidí je zná. V předešlých dílech se parodovali kultovky jako Matrix, Kruh či Tajemství loňského léta - zkrátka filmy, který zná každej (skoro). Jako další malinkatý plus bych viděl v úvodu. Nemyslím Lindsay, ta už je za svým hereckým zenitem už minimálně 5 let, ale samozřejmě mám na mysli Charlieho, tomu prostě tu roli magora a zároveň samce věříte, protože on už je částečně takovej i v realu. Tím ale klady končej. Vůbec jsem nechápal spojitosti např. s Inception nebo 50 odstínů šedi? To už jako parodují ve filmu knihu? Ve všech scénkách se taaakk moc tlačilo na pilu až to hezky nebylo, takový to stupňování vtipu v nechutnosti přímo nesnášim viz scéna s vysavačema do vody nebo co to sakra bylo. Celkově se spíš šetřilo vtipem a rozhodně nešetřilo fekálním humorem. Smůla, zkrátka v dnešní době se už kvalitní parodie nedělaj (i když Haunted House hodnotim pozitivně). Jak by řekl Žito 44, jsem na Vás (tvůrci) nasrán!!! Větši zhovadilost jsem už dlouho neviděl. Doufám, že tuhle sérii už tvůrci pohřbí a nechají ji v klidu odpočívat (vzhledem k tržbám si nejsem jist) nebo aspoň ať ji do ruky vezme někdo schopnější, i když mě naprosto nikdo nenapadá. Tohle si Leslie Nielson nezaslouží. ()

Nanuk1

Absolútne celé zle.. Filmu som dal 2* len vďaka hereckému výkonu Charlieho Sheena. Čakal som oveľa viac. Bol som na tom v kine a musím skonštatovať že zbytočne vyhodené peniaze. Znovu to pozerať nebudem určite. Kto to nevidel nech si to pozrie aby si mohol utvoriť vlastný názor. U mňa má film veliké - . ()

Krupier

Pátý díl série odkazuje "paroduje" zejména na snímek Paranormal activity. Na doporučení jednoho kamaráda jsem si film s obavami pustil. A mé obavy se naplnily - nuda,nuda,nuda a nebýt několika povedených scén bylo by hodnocení ještě nižší. Zkrátka už to není to,co bylo před lety u prvních dílů. ()

Jirik95

Na tento film jsem se velice těšil. Nehodnotím ho jako špatný film, jen myslím, že se do něj mohlo přidat trochu víc. Děj je celkem pěkný, přece jen, jak už jsem psal u hodnocení předchozího dílu, je těžké vymyslet opravdu kvalitní děj, když se mají spojit filmy různých druhů hororů. I když se to v tomto filmu nepovedlo, tak jak v předchozích dílech, stále si myslím, že se dá na tento snímek dívat a že se u něj občas i zasmějete a pobavíte. Herecké obsazení není již tak dobré jako v předchozích dílech, ale např. takový Charlie Sheen by určitě přidal filmu, kdyby v něm hrál déle než 5 minut na začátku. Hodnotím 3* a obdivuji, že tento film ještě vznikl a doporučuji lidem, který jsou sérii scary movie věrní, aby se na něj alespoň jednou podívali. ()

Milabusek

No takhle sem se dlouho nezasmál u serie Scary movie, Některé scény byhc sice vynechal ale konec dobrej a prostě zase všechno dobrý. Ale pořád mi ve filmu chybí jedna scéna z traileru no co se dá dělat ale stajnak je to pořádná mrda film ()

Uriziel

Tak tohle jsem propásl :D hned na to o víkendu mrknu, už se těším. Též se bavím čtením komentářů, že je to zábava na úrovní 5ti letých dětí. Ona tahle série vždy byla o "inteligentním humoru" že? ()

Monikasson

Ja a Scary Movie sme celkom dobrá dvojka,ale tento piaty diel,no nech sa na mňa nikto nehnevá ... To je už čo za pič... ehm .. pistáciovinu. Pri sledovaní tohoto filmu sa mi zdalo,že aj ovládač xboxu bol zaujímavejší než film.Štvorka bola slabá,ale oproti tomuto je aj tá štvorka kráľovská zábava.Valnú väčšinu scénok som presledoval so zdvihnutým obočím a rozmýšľal,čo bolo na tých scénkach také vtipné .. .Dávam aspoň jednu hviezdu za Tisdale-ku v podprde ,i keď .. tiež nič moc. .. Nudááááááááá ... ()

goodridge

Hovní koláč, hovno z horčicí, bitka s chúvou, hádzanie hovna na zrkadlo. Za tieto momentky by som dal 4 hviezdy, lenže je tam dosť trapošín ktoré to sťahujú na tri. Zábava dobrá, ale určite je to najslabší diel zo všetkých. ()

janejudyjune

Nikdy by mě nenapadlo myslet si, že je to špatný film, ale něco tak vtipného jsem nečekala. Zvolila jsem 5. díl (přičemž jsem žádný jiný před tím neviděla) kvůli Gracie Whitton - hraje Kathy, a rozhodně to nebyl krok vedle. Snad nejvtipnější jsou parodie na film Počátek, ale většina scén je tak ulítlá a šílená, že jsem málem umřela smíchy. Přestože humor byl povětšinou černý, někdy trochu perverzní, tak se mi to opravdu líbilo. Ale pro lidi, kteří neviděli ony filmy to musí být nuda, protože ty scény se hodně podobají. ()

Profík

Tak tak na hraně, pár vtipů trapných a prodloužených až k nesnesení, ale občas se zadařilo a zasmál jsem se i nahlas. Nevím, zda by byla lepší v hlavní roli Anna Faris, v hercích určitě občas slabina byla též. Viděl jsem asi všechny parodované filmy a tak jsem se neztrácel. 50%. ()

Sadova302b50

Odpad film nedostane, ale daleko k tomu nemá. Na rozdíl od předchozích dílů jsem se opravdu nezasmála ani jednou, což je na parodii docela mrzuté. 18% ()

bratr_jezek

Vezmeme kultovní horor Máma a našroubujeme na to nevtipný kabát, proložíme narážkami na Chatu v horách a Lesního ducha a bez logiky to překřížíme s Planetou opic a Černou labutí. Celkem pochopitelné, proč s touto nejslabší parodií původní obsazení nechtělo mít nic společného. Škoda promarněných šancí, většina parodovaných scén nemá pointu a bezúčelně vyšumí. ()

Hrnek

Trápne a nevtipné. To bol teda nápad vybrať si ako námet parodie zrovna paranormal activity. Tie ostatné boli tiež zlé. Silený, prevalený humor na ktorom sa je ťažké čo len pousmiať. Toto je snád možné len v Amerike. Z celej série asi najhoršie. ()