MiGi87

Jedna hvězda... - ne, to je blbý začátek věty, tak znovu - jedna jediná mrňavá hvězdička za krátkou pasáž in the cottage in the woods jak se všichni sebemrzačili. Parodie na něco málo filmů co jsem poznal jsem povětšinou absolutně nepochopil. Proti některým lepším předchozím dílům byl tohle totální šmejd. ()

Siri69 odpad!

Co to sakra bylo ????? Tak tuhle neuvěřitelnou trapnost už v životě nechci vidět!!! A to jsem donedávna byl fanoušek Scary Movie... odpad! ()

Guzo

V podstatě bych sem mohl překopírovat svůj komentář ke SM4 - je to většinu času trapné, bez nápadu a sebevykrádající. Přitom v parodii je tolik možností.. No, zůstaly opět naprosto nevyužity a prvním třem dílům série se to opravdu rovnat nemůže. ()

Autogram

Vôbec nechápem tie odpadové hodnotenia, paródia so všetkým, čo k nej patrí a ani tých fekálnych vtipov nebolo príliš. Samozrejme, poručíka Drebina nemožno očakávať, ale sparodované filmy boli dobre rozpoznateľné, išlo sa priamo na ich (ne)podarené myšlienky a aj ten DiCaprio sa vydaril. Bavil som sa skoro po celý čas, našlo sa pár hluchých miest, ale nakoniec to vyvážili titulkové nepodarené zábery. (19.1.2015) –––– Moje predchádzajúce hodnotenie sa potvrdilo a táto paródia sa dá v pohode vidieť aj druhýkrát. Ako neexistujú škaredé ženy, len niektorí muži málo pijú, tak neexistujú zlé filmy, len si treba zvoliť tú správnu náladu. Podobné filmy idú okolo polnoci a to človek príde v správnej nálade a tomuto Scarie Movie sa jednoducho nedá odolať. Že sa žralok môže hodiť je fakt. (7.8.2017) ()

zolo23

Už by hádam aj stačilo, Scary Movie upadá do šedého podpriemeru. Kostra filmu založená na horor Mama, ktorý mal premiéru o niečo skôr ako tento diel Scary Movie....Tak tým je jasné ako narýchlo bol napísaný scenár k tejto časti. Bohužiaľ niektoré scény sú na hranici trápnosti čo je škoda pretože u Wayansovcov sa to dalo v predošlých dieloch (1 - 2) prekúsnúť. P.S. Nechápem parodovanie filmu Black Swan, vôbec to tu nezapadalo do akej-takej koncepcie filmu. ()

latvar

Jednoznačně nejhorší díl. Kýčovitý humor, který mě neoslovil. Parodiíí na PA bylo už dost a žádná nebyla dost kvalitiní. K odpadu mnoho nechybělo. 15% ()

Wilson odpad!

Parodie na parodii, už nevim co, ale snad všechno lepší (až na nějaký vyjímky) než tenhle paskvil... ()

Georgex odpad!

Scary Movie popáté a po tomto dílu doufám, že již naposled. Jako fanoušek této série jsem se na nový díl velmi těšil, bohužel to co přišlo, lze jen těžko popsat slovy, jelikož Scary Movie 5 je sbírka toho nejnepovedenějšího a nejtrapnějšího humoru, který kdy spatřil filmová plátna a dokoukat tento snímek se rovná filmové sebevraždě. Je vidět, že tvůrci tentokrát nešetřili svými nejujetějšími nápady a při parodování několika povedených hororových snímků se snažili natočit ultra vtipnou parodii, bohužel se na své hotové dílo asi nepodívali, jinak nechápu jak se něco podobného mohlo dostat do kin. Samozřejmě, že tato série se nikdy nesnažila natočit parodii plnou sofistikované zábavy, ale v minulých dílech se člověk alespoň nasmál, což u tohoto snímku přišlo maximálně jednou a to hned v úvodních titulkách s Charliem Sheenem, poté se z toho vyklubala "komedie", proti které jsou i Babovřešky komedií roku. Moje hodnocení 10% ()

standsiller

Nekonečne stupídne a i keď je to zámerom, nemôže sa kvalitná paródia pokladať na rovnaký level s pustou, nič nehovoriacou nudou, na ktorej som sa zasmial asi jeden krát ( keď Snoop Dogg hádal hororový film ). To som možnože ešte urazil definíciu smiech. ()

Aberforth

Prosím už nie, bolo toho dosť...ano boli niektoré sekvencie na ktorých som sa zasmial, alebo som sa skôr pousmial..ale už stačilo ()

Wbcko odpad!

Uvodni scena bylo asi to nejprisernejsi, co jsem mel letos moznost videt. A to jsem videl na Navratdoreality nebo Pornhubu uz ruzny zvracenosti. Zbytek bych zvladl pouze pod vidinou financni odmeny nebo naopak pohruzkou fyzickeho trestu. ()

Fisek

Ubalit a pustit si tuhle sračku. Pak by byla možná nějaká šance, že se pobavím. Každopádně jedna hvězda za párty s vysavači a Inception. ()

SG-1 odpad!

"Dneska umí vyrobit šampon, co tě nepálí v očích. Tak proč krucinál nevyroběj šampon, kterej tě nebude pálit v péru?" -Ja' Marcus- ()

civrss

Jedna. Jedna jediná scéna se trefila do černého. Zajímá vás která? Chcete to vědět? Ženská vytlačuje chlapa z postele! Tahle jediná má pravdu a mě pobavila opravdu upřímně. Jedna scéna za hvězdu? No tak tedy jo. Film je důkazem, jak může vtipná a celkem i kultovní série spadnout až na úplné dno všeho humusu. Angažování Ashley Tisdale jako herečky pro hlavní roli mluví za vše. ()

sedm.1

Můj dojem z pátého pokračování série Scary Movie bych hodnotil asi takto. Je o trochu lepší než stejně zaměřená letošní parodie Pár nenormálních aktivit, je o dost lepší než předchozí čtvrtý díl Scary Movie a je o opravdu hodně lepší než všechny parodie trapného dua Friedberg/Seltzer dohromady. Ale je zároveň i o dost horší než první tři díly Scary Movie a k legendám typu Bláznivých střel a Žhavých výstřelů si ani nečuchne. Každopádně, nejdůležitější je, že jsem se po většinu stopáže docela slušně bavil a asi dvakrát jsem dostal záchvat smíchu. Co je ovšem ještě chválihodnější, že po celou dobu se tvůrci ani jednou neuchýlili k vyloženě trapnému fóru, jinak řečeno, udrželi soudnost na úzdě a nesnažili se být vtipný za každou cenu. Tedy většinou. Zásluhu na celkově docela příjemném pocitu z tohoto dílu mají i herci, především ústřední pár, krásná Ashley Tisdale a velmi sympatický a vtipný trubka Simon Rex jsou fakt hodně fajn a ani nikdo z množství camea rolí se nijak nevkusně a zbytečně neztrapňuje. A jen tak na okraj, nemohu souhlasit s textem distributora k filmu, neboť pojmutí filmu je skutečně převzato ze série Paranormal Activity, ale ústřední dějová linie se drží především geniálního thrilleru Mama, nikoliv zmiňovaných PA. Ale to je jedno, důležité je, že pátý díl je po skutečně dlouhé době poměrně zábavnou a vtipnou parodií, při které si nemusím u každé druhé scény říkat, kam lze až klesnout. Příjemný průměr. ()

The Viper

Slabé a nevtipné kde už ani úvod s celebritami ničemu nepomůže a i ten je naprosto ubohý. Jediné co mě překvapilo bylo jaká kočka nám vyrostla z Ashley Tisdale a některé ksichy Simona Rexe jsou docela zábavné. Abych pravdu řekl, tak ze celý film jsem se zasmál pouze dvakrát, což je u parodie hodně špatný výsledek. ()

Melios

Päťka až na zopár scén nieje vôbec vtipná a už vôbec nie originálna. Film by som sa nebál zaradiť ako jednu z najhorších paródií ,čo som kedy videl. A tak to začínalo nádejne. Ani sa nedivím ,že ďaľšie diely už nevyšli. Škoda. 36% ()