Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

pepa3rd

Parodií na filmy vzniká spousta. Dokonce vznikají i parodie na parodie a tak není divu, že vymyslet něco originálního začíná být složité. Nechápu ale proč je nutné se stále uchylovat k fekálnímu humoru, i když nutno podotknout, že tady ho naštěstí není mnoho. Bohužel ani toho ostatního humoru tu není o mnoho víc. Dá se říci, že většinu vtipných scén uvidíte v upoutávkách, nicméně na tu bídu, co se nyní v tomto žánru objevuje, to není ještě tak špatné. Nakonec dávám dvě hvězdičky, ale jen proto, že se snažím zapomenout na vtipy typu "nakrmit rybičky" = "vyzvracet se do akvária", které mi vtipné prostě nepřijdou. ()

Karasman

Opravdu nevim, co byste chteli. Ja se u filmu bavil od zacatku az do konce a nebyt nekolika vylozene pitomych scen (treba ta s prdici tetou, to byla fakt ubohost), byla by to naprosto super parodie. Lepsi zparodovani si snad Superman, Spiderman, Batman nebo X-Men prat nemohli. ()

Jajar

Neskutečně stupidní wtf konina, u které se vybraní jedinci se smyslem pro tzv. imbecilní humor (jako já) budou místy nehorázně bavit. Všichni ostatní fofrem pryč, protože regulérně jde o strašnou srágoru :) 2/10 ()

chaotic

Ve svém žánru střelených komedií za posledních X let i přes nevýrazný konec jednoznačně největší prdel. Mít po ruce flašu s pitím během koukání, měním koberec a umývám nábytek, kdy něco zdánlivě podobného se mi přihodilo u Meet the Spartans, kdy "armáda" vánočkonamalovaných Sparťanů odhopsala jak banda buzíků za stylové muziky do boje. Musím říct, že po shlédnutí filmu na mě hřejivě dýchla atmosféra kvalitních capin 80tých let alá Žhavé výstřely, a pod. ()

Minax

Zezačátku to byl velice trapný a otřepaný humor, který nerozesměje.. Později se to i lepšilo a jednou jsem měl záchvat smíchu, ale vím určitě, že Suprhrdina není průměrný film.. Někteří kamoši říkali jak je tento film super a dost jsem se jim divil, ale je pravdou, že jsem viděl i horší parodie na film.. ()

mi-ib

"Nejsi nic jiného než škaredá, nevděčná, malá coura. Stejně jako tvá matka. - Kdo to byl? - Moje matka." Film typu Scary movie a jemu podobné. Párkrát jsem se zasmál, někdy i od srdce, ale některé vtipy mi nepřišli vůbec vtipné, někdy trapné a někdy jsem je prostě nepochopil, protože narážely na něco o čem nemám páru. Naštěstí stopáž je velkorysá a zbytečně neprotahuje divákovo utrpení. Přesto za těch pár vtipných momentů dávám 2*. ()

posh.exe

Je jasný, že po Epic Movie už nepřijde nic lepšího, ale jo, v některejch pasážích jsem se fakt bavila:D Nerotickej černoch a Ryan Hansen rulezz! ()

the_bitch

Sto ľudí, sto chutí. Bohužiaľ, snaha o paródiu viac menej nezaujala, avšak pri odmyslení trápnych vtipov a scén sa našlo aj zopár vtipných scén ktoré zato stáli. 1* ()

Torgal

Asi som už dlho nevidel nijakú paródiu, lebo toto sa mi vcelku páčilo a nemal som problém to dopozerať. Možno pomohlo aj to, že film neparoduje všetko možné bez ladu a skladu, ale na mušku si berie hlavne Spidermana (hoci sa mihne aj Batman a X-meni), takže scenár je konzistentnejší a dáva aj zmysel (na rozdiel od všetkých filmov satanov Friedberga a Seltzera). Technická stránka je tiež na daný žáner veľmi slušná. Keby tu nebolo tak veľa fekálneho humoru (hlavne scéna s prdiacou tetou bola ďaleko za hranicami dobrého vkusu), tak by som dal aj tri hviezdy. 5-/10 ()

Katcat

Fakt nesnáším parodie... Všechny, které jsem viděla (byť byly hodnocené 80%), byly tupé s debilnim a trapnym humorem. Tohle je jediná parodie, u které jsem se fakt dobře bavila....)) doporučuji na sobotní ráno :) ()

Cruchot

Když dva dělají totéž, není to vždy totéž. A Suprhrdina prostě není Bláznivá střela nebo Žhavé výstřely. ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)