Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

Aintcha

Každý parodie, ať už Scary movie, Disaster movie nebo Suprhrdina obsahuje mnoho trapných ale i dobrých vtipů. Avšak dobrá parodie se pozná podle toho, jestli dobrých vtipů je více než těch trapných. Pokud je film točený jako parodie, je předem jasný, že to bude blbost. Nesmí se tedy od těchto filmů čekat kdoví co. Správná parodie musí akorát dobře pobavit, ale jakým způsobem to už se meze nekladou. Přesně takováto parodie typu Scary movie se mi líbí a protože jsem se u suprhrdiny kolikrát dobře nasmála, hodnotím 3 hvězdičkami. ()

krenator

Komentování filmů mám již povoleno a tak je na čase tomuto filmu malinko přilepšit. Suprhrdina je počin, který nemusí sedět každému. Je jasné, že upjatý pán středního věku film ohodnotí jinak, než parta opilých a rozesmátých puberťáků! Suprhrdina spíše působí jako slepenec více či méně vtipných gagů natěsnaných jeden za druhým jako slanečci v tomatové konzervě. Prdící Frenk, prdící Lucille, H2O9, vážka močící ze stropu atd atd. Pro někoho možná pokleslý humor, ale co takhle jednou spolknout svojí chuť na áčkové komplikované filmy a s vypnutým mozkem si nechat rozbolet bránici záchodovým humorem 4. kategorie? Přesně takto jsme k tomuto filmu přistoupili a musím říct, že už dlouho jsem se u filmu takhle nezasmál. Co na tom, že je prkenný, byla to sranda. Suprhrdina možná urazí, ale zcela jistě pobaví. Výborná oddychovka pro mladého člověka - 82%! ()

greymon

Zasmál jsem se, ale je to parodie a většina parodii nejsou moc úspěšná. Pokud ano tak to sou opravdu jenom výjimky. ()

Vanguard77

Suprhrdina místy sází na fekální humor, kterej mi tedy opravdu nic neříká a občas je trapnej až to bolí, ale.... Ale má i svoje světlejší momenty a chvilkama jsem se smál, až jsem se rozkašlal. Jak už tu bylo zmíněno, příběhově celkem věrná parodie Spider-mana, což je určitě přednost. Celkově mám radši parodie, co se drží nějakého scénáře, než aby jen střílely gagy. Bohužel to funguje asi tak do poloviny filmu a potom už příběh pozornost neudrží a negativa převáží pozitiva. Přemýšlel jsem jestli dvě nebo tři *, nakonec jsem si řekl, že jako filmový optimista dám za tři, ale přiznám se, že jedno podívání mi celkem stačilo a nebudu plakat, pokud už film víckrát neuvidím. Některé vtipy ale byly opravdu povedené :) ()

Detak

Dokonale namíchaná superparodie, která se tváří jako klasický akční sci-fi o superhrdinovy. Každá scéna začíná velmi suverénně, aby se následně mohla změnit v neskutečnou parodickou podívanou. Co také čekat od filmu s Leslie Nielsenem (ve vedlejší roli) – výbuchy smíchu a křeče v břiše, s lehkým „WTF?“ na rtech. ()

Berty00 odpad!

Superhrdinovy dám rád odpad...Tento film spolu s hlúpimy prvkami všetkého druhu neprináša nič....Po 15 minútach strašného sklamania som sa snažil aspoň zaspať ale ono to nešlo kôli tým otrasným zvukom...Keď sa niekto snáži ukradnúť Marvelu čo je marvelácke tak takto to dopadne...A to nehovorím o D.C...To pre nich muselo byť sklamanie.Hrôza...A to som si myslel že twilight je zlý...Vtipy neboli absolútne vtipné..Nič sa tam nedialo okrem hlúpich scénok..Ako to sakra može mať 49% ?!?!....Pozeral som ho len z donútenia ()

JosefTomas

Je jasné,že to není nejlepší film,ale úplně ho zavrhnout se mi taky nechce.Je to oddechová komedie,která paroduje značku Spiderman,Batman,X-Men a Fantastickou 4. Některé vtipy vyzní do prázdna,ale jej jich jen málo,zbytek je skvělá legrace. Ten kdo nemá rád,když si někdo utahuje z hrdinů,tak na tenhle film ani nekoukejte,těm co vám to nevadí,je vám to jedno nebo jste žádný filmy z hrdiny neviděl a máte smysl pro tento styl humoru,je to komedie přesně pro vás. 60% ()

Mamlas

Prakticky každá scénka s Nielsenem byla vynikající. Bohužel jich bylo málo. Na začátku fakt dobré, ale zbytek kolem a pak, to už bylo jen takové nutné blátíčko. (39%) ()

PROTIVETRU

Ani neviem začo, možno keby sa posnažili natočit seriózny superhrdinský film, tak by to vydalo lepšie. Takto je to takmer presne okopírovaný spiderman + zopár scén z iných filmov doplnený o nie príliš podarené fóry. A celkový dojem je, že je to jednoducho nuda. ()

Simo16

Vydarená paródia na pár minuloročných trhákov a musím uznať , že ma tento film celkom bavil.Nemám rád komédie,ale táto si ma získala.Po Scary Movie pre mňa asi najvydarenejšia párodia.Super herci, skvelé hlášky, zábavné scény...no ja osobne som sa pobavil . ()

rafix

Slušná parodie na Spider-mana a jiné fimové hrdiny. Dobré scény a hlášky. Je to podobné jako Scary movie. ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)