Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

Shitonit

Jen mě trochu mrzí, že jsem se k takovýmu bonbónku dostal až po letech, páč by mi to vyzvedlo náladnici již dávno a mohl jsem to mít skouknutý aspoň sedumtucetkrát. Je to asi tak vo tom, že takovej pobeďárovanej pičus je vopíchanej jakože hmyzem, a ten hmyz byl jakože geneticky zmodifikovanej,.. z módy fikovanej...fickovanej ? Zgenderovanej? Prostě a jasně: Spratek byl na exkgurzy v nějaký jakože laborce, tak dostal pígo vod hmyzu a tím se zmodifikoval na multikultisiláka. No a tím že to je celý totálně narvaný umrtvujícíma hláškama v podání dokonalých Nielsen and company, poněkud přiblblej děj ustupuje v pozadí, a do popředí se dostává radost ze skvěle proprcanejch dyjalogů. ()

koudi

Zkouknul jsem trailer, pak film a nenašel jsem rozdíl kromě ztráty času při koukání na film. Takže doporučuji trailer, kde je pár vtipných scén, protože ve filmu se jich víc nedočkáte. 1* za Leslieho Nielsena. ()

tenista

Až na pár momentů (tim myslim opravdu 2) to byla šílená trapárna, kterou bylo vážně dost těžký dokoukat. ()

Cortesz

Naprosto nevyužitá šance se mi tento film jevil. A to mělo jít o parodii ? Tak proč jsem se teda nesmál a při některých scénách jsem se cítil trapně, že na to koukám. Je zde možná pár vtipných scén, ale už teď si žádnou nemůžu vybavit. Ne prostě ne v téhle parodii je všechno špatně a postrádá jakékoliv prvky typické pro parodii. Jednu hvězdu dávám za stopáž, která je jediná stravitelná, trvat to o půl hodiny déle tak to snad ani nedokoukám. ()

L3G1ON4R

Až na pár vtipných scének, vyjímečně nic zajímavého ani nového Superhrdina nepřináší.. což se dalo i podle obsazení čekat. ()

Pai-Mei

Vo svojom žánre hrozne slabé. Scén, na ktorých sa zasmejete je tu veľmi skromne. Už boli natočené desiatky podobných paródií, takže autori filmu sa mohli poučiť z chýb druhých. Miesto toho ale všetky chyby zdvojnásobili a pridali akurát Pamelu. ()

migele

Bezkonkurenčně nejlepší z filmů tohoto typu. Opravdu jsem se bavil. Trapných chvilek bylo velmi, velmi málo. Je pravda že jsem se později už nudil, ale tuhle vlastnost asi mají všechny tyhle filmy. 60% ()

HarlanWade

Hovadina, která ale ve srovnání s tím co jí předcházelo (Děsnej doják, Velkej biják, Disaster Movie) dorůstá až monstrózních kvalit. Viděl jsem to po Emmerichovo 10.000 př. n. l. a přišlo mi až neuvěřitelné, jak moc mi tyhle dva filmy připadaly takřka na stejné úrovni. ()

Renie42

Od tohoto filmu jsem nic moc nečekala, ale zasmála jsem se. Parodie na Spidermana, X-meny, FF to bylo trochu nešťastný téma. Možná, kdyby to bylo nějak originálnější, tak by to bylo lepší. Je to takový slabý průměr. Leslie Nielsen to tak trochu držel nad vodou. ()

Black3R

Začiatok filmu sa celkom dal, ale keď začal film naberať na minútach tak stupidita začala exponenciálne narastať.Najlepšia scéna bola asi so zvieratami :-o.....40% ()

Ernie_13

No zabite ma, ale ja som sa celkom bavil! *:-D Boli tam parodovane moje oblubene filmy co som videl, cize mi to prislo cele dost vttipne i ked musim uznat ze to malo aj nudnejsie pasaze...no taka katastrofa ako tu niektori hodnotia to nebola! *;-) ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)