Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

Faila

A jo, tahle parodie nakonec měla i docela zajímavý nápad, hlavní hrdina nebyl zas až tak na zabití a parádních momentů zde bylo více než v některých stupidních teenagerovských komediích, takže Superhero Movie zas až takový propadák není. Bohužel je tu vždycky problém s hranicí trapnosti a i v tomhle případě film několikrát ucukl až pod ní. Takže průměr. ()

Hapretor odpad!

Většina parodií je k ničemu. Je to ztráta času, peněz a energie. O divákovi nemluvě! Tato není výjimkou. ()

trnkon

Další skvělá parodie od tvůrců scary movie. V tomto filmu nenajdete žádný příběh a vlastně ani nic nového, ale opět pořádnou porci (možná už ohraných ale stále vtipných) fórů, nepřestal jsem se smát od začátku filmu až do konce, a tak by to asi mělo být, a proto tento film u mě splnil všechna očekávání na jedničku!!! ()

sadlokan

Podobně dojemnou milostnou scénu jsem snad viděl naposledy v podání Franka Drebina!A DOKONCE MÁŚ NALEPOVACÍ FOUSY!!! ()

KHkomiks

Hodnotím jako parodii a jako parodie se to povedlo. Oproti par trapným momentům mají ty povedené převahu. Bez Nielsona to už nikdy nebude ono. ()

figliar

Paródia by mal byť samostatný filmový žáner. Tieto filmy síce nemajú žiadnu hodnotu, ale dajú sa vidieť pomerne veľakrát. Tak ako tento film - hovadina, ale pobavila. Scéna s Leslie Nielsenom a klincovačkou je geniálna. ()

Clu

Možná už hloupnu, ale některý ty fóry byly fakt dokonalý, hlavně v první polovině. Bohužel ale dostaneme i tradiční cloumání mrtvolama, souložící zvířata, prdící vtipy atd... ale podle mě se tvůrci hodně zlepšili oproti např. předchozímu Disaster movie a jako bláznivou komedii bych se to nebál všem doporučit. ()

loki5

Pár dobrých vtípků utopených v uprděné trapnosti a vykrádačkách starších parodií Leslieho Nielsena. Potenciál tu byl ale bohužel. 35% ()

johnywalker

Superhrdina hází do koše všecky ostatní novodobé parodie kromě prvního a třetího Scary Movie. Před filmem musíte udělat jednu věc, a to naprosto vypnout mozek. V případě, stejně jako mně, vám to nedělá problém, budete se bavit. Smál jsem se opravdu (ale opravdu) často a vydatně. Ano, jde o laciný humor, který by se v nóbl společnosti neuchytil, ale to by mělo být snad jedno. Spousta referencí na jiné filmy nebo Stephena Hawkinga pobaví a Leslie Nielsen jen ukazuje, že on je právoplatný, bohužel již zesnulý, král parodií! ()

xavierr13

Dalšia parodia, ktorá však nedosahovala úrovne tých už klasických (bláznivá strela,Scary apod.). Človek sa celkom pobavil, občas dokonca i zasmial, ale že by som sa smial od začiatku až do konca, jak by to u paródií malo podla mna byt, to zas nie. Proste slabota menšia oddychovka. ()

L'Alpagueur

Tenhle film je taková dražší verze pozdních komedií Jaroslava Soukupa jako například Jak ukrást Dagmaru. Pár momentů je tam vtipných, ale bohužel také trapných a ty trapné nad vtipnými výrazně převažují. ()

Rathalos

Skvela a zabavna parodia na rozne filmy,pri ktorej som sa dobre a z chuti zasmial,aj napriek slabsiemu hodnoteniu tu na CSFD davam pat hviezdiciek,lebo ako komedia to fungovalo super...:-) ()

Folky

Kde je Leslie Nielsen, tam je sranda. Kromě něj je tu jen pár dobrých scén, a tak to právě on táhne nahoru ze 40% na 50%, a nakonec i na tři hvězdičky. ()

darkreider

Momentálne už tradičná paródia. Ale treba uznať, že tam bolo menej nechutností, fekálneho humoru a sliznatých scén ako inde. IT vtipy som si ako študent IT patrične užil. Bohužiaľ už je na tieto paródie schéma a preto už v drvivej väčšine neprekvapia. ()

raelz

Nikdy se nesnažte sledovat tenhle film (a desítky jemu podobných) jinde než se správně nalaďenou společností ;-) Dávám za tři, ale jsou to "slabší" tři než u jinýcyh filmů - jednoduše dávám najevo, že když jsou alespoň tři lidé v správné náladě, mohou si tenhle film užít.. narozdíl od podobných filmů tu nebylo až tolik těch trapně vynucených nevtipných scén a i pár opravdu dobrých vtipů (tom cruise, microsoft helper..) ()

MJ

No popravdě sem nad tou druhou hvězdou musel chvíli přemýšlet, za co ji mám vlastně udělit. Film si ji asi nezaslouží, určitě ne jako celek. Po shlédnutí traileru sem se na tuhle parodii docela těšil. Vypadalo to na jednu super scénu za druhou. Bohužel v traileru byly skoro všechny lepší scény a zbytek je prostě nuda nebo přímo trapas. A ani Leslie Nielsen tomuhle filmu nemá šanci pomoct. Takže 2*, ale opravdu jen s pořádně odřenýma ušima. ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)