Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

Oxymoron

Po parodiích na horory a romantické filmy přišla parodie na akčňáky s komiksovými hrdiny. A je to prostě další parodie v řadě. Místy hodně vtipná, místy hodně trapná... Tři hvězdičky jak vyšité. PS: Já se snad té parodie na porno nedočkám. ()

wampire23

Tak neviem. Zdá sa mi, že všetky ďalšie paródie sú stále o tom istom. Podobné vtípky, podobné nechutnosti. Pri polovici filmu som si hovoril, že ten joke som už niekde videl. Dokonca ma už nedokáže rozosmiať ani Leslie a to som žral všetky jeho predošlé filmy. Zlaté Horúce strely:D ()

Gore

Parodie na Spider-mana, nebo spíš nudná alternativní verze Spider-mana bez triků, s příšernými dialogy a hlavně Bell a Paxton nejsou Maguire a Dunst. Vtipy tam jsou pouze typu, že někdo se o něco praští nebo někam spadne anebo hodně dlouze prdí, což mi moc vtipný nepřipadá. Ale celkem tam byly 2 scény, kdy jsem se lehce uchychtnul. A to je na parodii spíš smutný. ()

klokyn

Zlé a trápne vtipy prevažujú nad tými dobrými, ale aj tak je Superhero Movie spomedzi väčšiny natočených paródií poslednej doby miernym nadpriemerom. Každopádne to nestačí ani na priemerné trojhviezdičkové hodnotenie. Stephan Hawking a paródia na Windows však pobaví :) ()

Greg25

Příliš málo parodiálních vtipů na to, aby tenhle film stál za doporučení. I když za předpokladu, že Vám stačí zasmát se třikrát za hodinu a půl, pak je tahle parodie přesně pro Vás. 30% ()

Salmayo

Další z mnoha parodií, některé scénky velmi povedené, ale dali by se spočítat na prstech jedné ruky. K tomu ale i dost těch trapných až fekálních - čistej průjem, teda průměr. ()

Sandeagle

Alespoň jsem se občas zasmál a uteklo mi 85 minut života, škoda jen, že většinu vtípků už jsem viděl dříve, nebo byly tak trapné, že zůstával rozum stát. Jediné co mě doopravdy dostalo byl breakdance na steně. ()

zdenur

Když se po chvilce napětí za novinama objevil Nielsen, posunul tuhle monstrózní sračku do úplně jiné dimenze. ()

JK-Stinger

Pár skvělých parodujících scének na Spider-Mana a několik dalších superhrdinů, kdy jsem se smíchy popadal za břicho, bohužel nevyváží ten příšerně trapný zbytek filmu. Tento typ fekálního, prdícího a sexistického humoru mi zrovna dvakrát neseděl. ()

bambusacek

tahle šíleně ujetá parodie na spider mana a pár dalších komixů mě pobavila jak málokterej film. Smél sem se od začátku až do konce a vůbec mi nevadilo, že spousta vtipů byla na hranici trapnosti, někdy až za ní. Nemůžu si pomoct, lae nadávající Stephen Hawking, prdící babička a vysvětlování co je to puberta od Lesliho Nilsena mě dohnala až k pláči a k bolestem břicha z nepřestávajícího smíchu. Skvělý ()

Tochal

Překvapivě svěží a vtipná parodie, která si drží i jaké takés tempo. Leslie Nielsen tradičně výborný, pár scén na úrovni Bláznivé střely (sic!). Škoda jen, že "nezbytnou" prdící scénu si tvůrci nedopustili. ()

Flopik

Jediné čo tento film potrebuje je aby ste vypli mozog, potom nastáva skvelá zábava pri ktorej sa riadne nasmejete. Samozrejme staršie publikum sa bude skôr nudiť ale ja musím dať za 5* nakoľko som sa smial neustále. ()

Cartman

Leslie Nielsen je i ve svých 82 letech jediné dobré na tomhle filmu. Kromě pár scének je film docela nudný, jsem zvědav jestli ještě někdy uvidím nějakou opravdu dobrou parodii... ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)