Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

matoon97

Od tvorcov paródií Scary movie a Bláznivej strely prišiel v roku 2008 ďalší film, a ako inak - paródia. Keď som sa tak pozeral na plagát s programom kina, videl som ho tam pod názvom Superhrdina, rozmýšľal som či na neho mám ísť a tak dať tvorcom ešte jednu šancu. Ale po nudnej Scary movie 4 som trochu váhal. No keď som si spomenul na predchádzajúce tri, okamžite som kupoval lístky a zabudol sam na nudu. Neoľutoval som to. Hneď na prvej scéne s autobusom som sa skvele pobavil a zistil som, čo je ich prvá obeť : Spiderman 1. Takisto parodovali Fantastickú štvorku, X-mena, Batmana, Ironmana. X-men bol konečne poriadne zparódovaný, o čo sa pokúšali aj pri Veľkofilme, ale bez úspechu. Taktiež aj na druhej scéne som sa bez prestania smial, či už na vode zvyšujúcej sexuálnu príťažlivosť u zvierat, alebo na vtákovi alergickom na fotoaparátny záblesk. Môj smiech vyvrcholila scéna s karnevalom, kde bolo mnoho falošných „Váškov“. Tanto film bol dokonalý. Síce trochu nechutný, ale stálo to zato. Zchránilo mi to po Scary movie 4 povesť paródií. ()

pasqviL

Ve filmu se nachází mezi otřesnými dialogy přibližně dva ftipy, a oba dva má jediná postava doktora, která ma dvě scény. Takže film skrátit na cca 3 min a byl by dobrej. ()

Rastman

Lepší, ale stále je to určeno pro nenáročné publikum (rozuměj pubertální). Míra lacinných vtípků je stále vysoká a poměrně zabíjí místy výborné situace. Škoda. ()

djbarrel

Perfektní parodie na všechny ty filmy o hrdinech. Smál jsem se tak 90 % filmu. Dost nářez. U mě tohle funguje na výbornou. 90 % ()

Aywes

Je to prostě parodie s několika vtipnými momenty a několika trapnými momenty jak je zvykem.To se prostě většinou u parodii nezmění co se dá dělat.Přesto se sem tam možná zasmějete pokud jste mladšího ročníku.Je to ve skutečnosti jen pubertální snímek s tentýž humorem.Nehledejte nějak moc logických souvislostí to prostě nejde.Jednoduše se to snažte nějak vzít bez přemýšlení. ()

Mustaffa

Na to, že tento typ amerických komedií/parodií opravdu nemusím, tak by se dalo říct, že jsem se docela bavil a zasmál se povedeným vtípkům. Vůbec to není špatná parodie, ale že by jste se k ní vrátili, tak to vůbec. ()

keyzar

Super vážka tak tohle tady ještě nebylo... Jojo tohle já můžu... na takovou parodii může koukat kdokoliv, ale kdo ví i na co je TO parodie, ten si TO užije maximálně... ani už nevím kterou jsem viděl jako první, no vím že každou můžu vidět kdekoliv a kdykoliv,,, nejvíc ale asi babča po večeři! ()

Leeroy3167

Pokiaľ budete od tohto filmu čakať paródiu kalibru horúcich, alebo blaznivých striel, budete samozrejme sklamaní. Pokiaľ však čakáte tupú hovadinu bez príbehu, vkusu a s hromadou fekálneho humoru, môže vás Vážka aj prekvapiť. Nieje to žiadne terno samozrejme, ale pár dobrých momentov sa tam naozaj nájde, má to kupodivu dosť seriózneho záporaka a na niektorých scénach som sa aj naozaj aj zasmial. To sa o kravinách typu Disaster Movie & company povedať nedá. Oproti týmto sračkám je Superhrdina skvost svetovej kinematografie. ()

ShortyIC

Mne sa táto paródia celkom páčila, aj keď tam bolo fakt niekoľko trápnych scén, pri ktorých som si musel zapchávať uši, pretože sa tie sračky nedali počúvať. No na druhej strane som sa pár krát fakt schuti zasmial. Určite lepšia paródia než Epic Movie. Moje hodnotenie 5/10 ()

BisiJoker

Rozhodně povedené oproti posledním parodiím.Docela jsem e z toho bavil i když někdy je to přes příliš...Možní je to způsebeno tím že jsem teenager a dospělí už tohle ''nechápou''. ()

Reiner

Jistě, jsou daleko, mnohem daleko lepší filmy. Tento ale také nijak neurazí a některé části jsou luxusní. No tak lidi, je to přeci o úsměvu ... *** ()

walmezak

Superhrdina, nevím co na tomto hrdinovi bylo super. Naprostá kravina. Dokonce bych řekl urážka a výsměch skvělých filmů Spiderman a Xman. Dosti nepovedená parodie, nudné vtípky, chabé herecké výkony, až příliš lidského vyměšování. V půlce filmu jsem se zabýval otázkou, zda se dodívat až do konce. Bohužel jsem se dodíval. ()

Bjeloch

Hodně primitivní humor. Sice se to dá dokoukat i bez toho, že se chcete v průběhu jít oběsit, jako to umí filmy pana Trošky, ale žádný kulturní zážitek v tom nehledejte. Že jsem se asi třikrát pousmál, tak za slabých ** ()

Oxyk

Klasickej pubertální humor. Jako pubertální faggot jsem tuhle pičovinku zbožňoval, viděl jsem jí snad 1000x a stejně jsem se vždycky řezal jak zmrd. Tak jsem na to mrknul znovu a co si budeme nalhávat, někde jsem se zasmál, ale přišlo mi to už dost průměrný a dětský. I tak, pokud jste 13 letej panic dokonce konců, určitě se Vám to bude líbit. 3/5 ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)