Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

Holusacek

Celkem obyčejná nepovedená parodie,ale za chabý děj,úplně stejný ze spider-mana a zcela jasným ukončením,ty některé procenta mínus.Některé momentové forky dobré,někde už s humorem přesáhly hranice zábavy do nechutnosti.Většinu času zcela neoriginální kopírka na akční komiksové filmy od spider-mana,přes fantastickou čtyřku,až po x-meny.Celková stopáž 1hodina15minut poukazuje také,že tvůrcům kompletně došly veškeré nápady,které jim došly i od 30minuty filmu.Nepříjemně jsem se tedy bavil na nejnižžší úrovni shlédnutého filmu.U prvního shlédnutí jsem hodnotil 60%,nyní po shlédnutí druhém se mi tato parodie neskutečně znepříjemnila.=30% od tvůrců Scary movie se čekalo daleko více ve všech směrech.Já se tedy nebavil,většinu filmu jsem protrpěl,ten zbytek jsem se bavil. ()

Obenny

Klasická, místy nudná až trapná filmová napodobenina, která se snaží jít ve vzorech jedinečného scary movie, ale to bohužel není v tomto případě možné. Některé scény jsou prostě silně podprůměrné a místy občas i pobaví, ale celkově je to další zbytečný film snažící se vybagrovat svoje mnohem lépe vypadající filmové předlohy.Zárukou není ani známý komik L. Nielson (RIP), kterého oceňuji a jako herce ho mam opravdu rád , ale vidím ho raději jako F. Drebina, než otce superhrdiny "Vážky". Suprhrdina je jako jednohupka, lehce poživatelná, ale v závěru ničím nenaplní. ()

Flamik

Když sem viděl poprví tak sem byl nadšenej, ale při druhém zíracím počinu už chybí překvapení a dosti scén již není vtipných.. 4* jen díky tomu skvělému prvnímu dojmu.. ()

brasek

Ďalšia paródia, ktorá niektorých naserie a iných poteší. U mňa je to niekde medzi... a určite len na jedno pozretie. ()

kelet odpad!

Absolútne nevydarený počin, vytvoriť paródiu na hrdinské filmy, či vôbec na akékoľvek filmy. Absencia vtipnosti je korunovaná trápnosťou samotných scén. Ešte sa mi nestalo, že by som sa pri akejkoľvek zlej komédii nezasmial ani raz. Tu sa mi to stalo. Hodnotiť hocičo iné je bezpredmetné. Hodnotenie: 0% ()

Hellscuboy

Opět nechápu hodnocení mnohých uživatelů,neříkám že to bylo dokonalé,ale 4 * hvězdy si tento špek plně zaslouží....Ze vztyčenejma bradavkama,tykadlama i hlavou se Sperhrdina rozhodně řadí mezi nadprůměrňákové parodie...humor skvělej,lehkej...kolikrát jsme se zasmáli od pupíku oproti mnohým parodiím kde se například křečovitě bleje a bleje a gegy nestojí ani za prašivku....mimo jiné i dobré obsazení...mihnul se i Papajohn(kdo neví, zastřelil strýčka Pítra Párkra)....a takhle bych mohl pokračovat doalelůja...koukali jsme ve 4řech a bavili jsme se královsky,takže jak jsem řekl,za nás 4 poctivé *. ()

Delmondo

Ještě že je to parodie, pokud by to byla ukázka jak budou vypadat budoucí superhrdinové tak by asi vážně nastal konec světa. Ovšem Pamela je jako superhrdinka ideální. ()

Novko

Jestli hledáte nějakou stupidní, vtipnou, americkou komedii, tohle je správná volba. Sice je to plné morbidních a nevhodných vtipů, ale jako vymejvárna mozků to stačí. 5/10. ()

kishi_SO

naozaj vyderena parodia. Vtip, narazky a znovu vtip. Komksaci kuknut. Apropo, az Leslie hladal zaner alebo smer, ktory by pomohol jeho hereckej kariere, urcite netusil ako parodie mu doslava sadnu ako uliate. ()

LencaN

Musím se přiznat, že jsem čekala něco ubohého. Naštěstí jsem se tak smála, že mi chvílemi nestačil dech, takže za mě palec nahoru. Parodie především na Spidermana, ale vidíme tam i jiné komiksovky. Objevily se i zajímavé tváře, jako Pamela jako neviditelná slečna. Humor mi vyhovoval, možná až na scénu na hřbitově, toto fakt nedávám. Ale jinak jsem se slušně bavila jak díky hláškám, tak díky prdící scéně tety apod. ()

swenyx

Tohle je parodie jak má být, vidět ty předělaný scény ze Spider-Mana je prostě boží, ano jsou tu i cringe momenty, ale je jich minumum a jako celej je to mega vtipný a téměř ve všech vtipných momentech jsem se smál.  Hodnocení tady teda vůbec nechápu, asi si to někdo vzal moc k srdíčku a nebo je prostě moc vážnej a baví ho jen intelektuální humor, protože tohle prostě vtipný je, ať si každej říká co chce! ()

endrix

Kdy já jsem to naposledy viděl dobrý prdící vtip? No, tomhle filmu rozhodně ne. A to je vylučovací humor bohužel základ komiky téhle parodie. Zbytek se skládá z očekávatelných lechtivých fórů, hodně trapného parodování superhrdinských filmů své doby a pár slušných hlášek Leslieho Nielsena. Možná i ty dvě hvězdy jsou hodně. ()

usDAVEcsp

Hned od začátku to začíná být debilní. Sice se občas fakt zasmějete, ale stejně je to kravina.Taky se mi zdá, že to spadá do seriálu Scary Movie, Epic Movie, Date Movie atd SHIT můvíček.... Navíc na parodii Spidermana už je trošku pozdě. ()

Jardys88

Čekal jsme něco horšího když film začínal. Děj neměl pořádně ani hlavu ani patu. Spousta šílených amerických scének parodovaných filmů...vcelku povedeně....Takový snesitelný odvar Scary Movie....Některé scény pravda byly ale opravdu zničující. ()

Warapeidza

Slabý pokus o parodii. Pár povedených ftípků spolehlivě přebijí některé z ostatních scén, které jsou opravdu otřesné... Leslie Nielsen ještě ujde, pobaví pár odkazů na jiné slavné filmy, ale to je bohužel vše... Tom Cruise asi nejlepší scéna... ()

Išak

Některé scénky docela ušly, u některých se my ksichtík nezkroutil ani náhodou.Žádná úžasná komedie to rozhodně není.V tomhle případě znamenají tři hvězdy spíše 50 než 70 %. ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)