Kufr

Československo, 1992, 35 min

Scénář:

Aleš Ulm

Účinkují:

Pavel Zedníček, Aleš Ulm, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Jan Skopeček, Lubomír Lipský st., Heidi Janků, Sabina Laurinová, Taťjana Medvecká, Ivo Pešák (více)

Tento zábavný soutěžní pořad se za léta svého vysílání stal oblíbenou stálicí televizní obrazovky. Pět soutěžících se utká v několika disciplínách. Nebude chybět hádání slov nebo pantomimické ztvárnění pořekadel. Soutěžícím bude pomáhat a napovídat pět slavných osobností. (Česká televize)

PauloZ

Nejlepší český soutežní pořad, co kdy chodil! Výborná zábava zaručena ve všech dílech a kápo Zedníček to uváděl skvěle. Kde jsou ty časy, dnes je to samá trapná telenovela kvalit rovných odpadu a o zábavný pořad člověk nezakopne co je rok dlůhý. ()

SaNcHeZ_cz

Zedníček v roli moderátora fungoval spolehlivě a tvořil tak se svými hosty jeden z těch zábavnějších pořadů které se objevily na české televizní obrazovce ()

ivishka

Zábavný pořad ze starých dobrých časů mého raného dětství. Škoda jen že už ho znovu nevysílají, protože u pár scének jsem se zpětně na youtube válela smíchy :-). Občas se s přáteli vrátíme k této době prostřednictvím společenské hry Kufr vytvořenou právě na základě tohoto pořadu. ()

L_O_U_S

Z tohohle pořadu si pamatuju hlavně speciální vydání a Petra Nárožného jako lenochoda. Pěkná ukázka toho, že televizní zábava na tom v devadesátých letech nebyla zdaleka tak špatně jako dnes a že nebylo nutné si propůjčovat nějaké zahraniční licence. A ta fanfárová předělová znělka, ta mi bude znít v uších do konce života. "Nevím, dál..." (421.) ()

Colonist

Legendární soutěž. V dětství jsem nezažil žádnou školu v přírodě, kde by se na tento pořad alespoň jeden večer nehrálo. ()

rakovnik

Ve své době opravdu zábavný pořad se skutečnými osobnostmi jako hosty. Nejvíce mě bavilo hádání předmětu, i když málokdy jsem byl úspěšný. ()

cariada

Jeden z nejblíbenějších tv pořadů s Pavlem Zedníčkem jako moderátorema Alešem Ulmem jako jeho poradcem a dozorem. V pořadu šlo jen o pobavení finanční výhra byla poměrně malá 10 tisíc a to jen ,když se vám je povedlo najít někdy to taky byla jen pouhá 100 či 200 stovka. Šlo o to spojit soutěžícího se známou osobností nejčastěji hercem či zpěvákem a pak spolu hádat slova či uhádnout pantonimu a předměty. Pořad to byl velice příjemný a velice vtipný stejně jako Videostop škoda ,že takové soutěže už nejsou. Režiserém byl prvních několik let pan Jan Bonaventura až do své smrti ani v jednom díle potom ho nezapoměl pan Zedníček pozdravovat. Ps-Kde jste vyhrabali Heidi? Co ta měla společního s Kufrem? Mimo toho ,že tam byla jako host? ()