Zeke a Luther

• USA Zeke and Luther
Komedie / Rodinný / Sportovní
USA, (2009–2012), 27 h 59 min (Minutáž: 23–46 min)

Hutch Dano, Adam Hicks, Daniel Curtis Lee, Ryan Whitney Angel, Nate Hartley, David Ury, Marianne Muellerleile, David Gore, Abigail Mavity, Lawrence Mandley (více)

Série(3) / Epizody(72)

Zeke a Luther si přejí ze všeho nejvíc stát se světoznámými skateboarďáky. Spolu se svými přáteli, závodními soupeři a rodinou se Zeke a Luther pokaždé zapletou do nějaké lumpárny. (oficiální text distributora)

Bieseger odpad!

Co tohle má být? 2 emociálně nevyrovnaní puberťáci kteří se chovají jako 5ti letý haranti ? Seriály se dají točit už vážně o všem. 1 díl viděn, ale na víc vážně nemám. ()

Psokocka

Na tenhle seriál nahlížím asi jinak než většina, ale je to humor přesně podle mýho gusta! Můj malý brácha na to kouká a bere to vážně, já na to koukám a můžu se utlouct smíchy. Je málo filmů nebo seriálů co tohle umí. Jestli to tak tvůrci zamýšleli mi je upřímně jedno. ()

Arassuil

Zase další vystýlka do hlavy od Disneyho. Tento seriál zachraňuje jedině fakt, že se sám nebere až tak vážně. A tudíž má poněkud svérázné dialogy, takže se někdy zasmějete několika narážkám a pak to vypnete... ()

Michal118

Nechápu proč má tento seriál pouhých 31%. Kdo se koukal na Disney Channel, tak by zjistil, že tento seriál tam byl rozhodně mezi nejlepšími. 100% ()

mad.dog

On tenhle seroš je vskutku píčovina na druhou, ale je dobře, že se vůbec nebere vážně a nezastírá, že píčovinou není, když píčovinou opravdu je a tím pádem si nehraje na něco, co není. Relativně koukatelný to je, když si chce člověk pár mozkových buněk zničit a na chlastání je moc brzo. ()