Láska bolí (TV seriál)

Love Bites

Komedie

USA, 2011, 5 h 44 min (Minutáž: 8x43 min)

Danny Lux

Greg Grunberg, Becki Newton, Constance Zimmer, James MacDonald, Guillermo Díaz, Matt Long, Jessica St. Clair, Steve Talley, Michelle Trachtenberg, Bret Harrison, Stephen Rannazzisi, Mathew Botuchis, Pamela Adlon, Joy Bryant, Jennifer Love Hewitt, Donald Faison, Kyle Howard, Steve Howey, Lindsay Price, Craig Robinson, Charlyne Yi, Yin Chang, Krysten Ritter, Jordana Spiro, Krista Allen, Ava Gaudet, Eme Ikwuakor, Brooke Lyons, Spencer Locke, Ashley Palmer, Aimee Garcia, Christopher Gorham, Izabella Miko, Graham Patrick Martin, Rachel DiPillo, David Giuntoli, Mimi Kennedy, Brian Hallisay, Jay Harrington, Adam Baldwin, William O'Leary, Amir Talai, Skylar Astin, Jason Lewis, Annie Tedesco, Frances Conroy, Kurtwood Smith, Jeffrey Tambor, Jim Beaver, Michael McMillian, Laura Prepon, Eddie McClintock, Ken Jeong, Tim Bagley, Beau Bridges, Anna Camp, Cristián de la Fuente, Ben Feldman, Emily Rutherfurd, Cheryl Hines, Riki Lindhome, Vanessa Marano, James Roday, Ashley Williams, Rebecca Creskoff, Patrick Cavanaugh, Jaime King, RonReaco Lee, Marshall Manesh, Giovanni V. Giusti, Nicole Pulliam, Austin Rogers, Moises Arias, Vincent Martella, Jordan Peele, Keegan-Michael Key, Candice Patton, Ian Reed Kesler, Vedette Lim, Merle Dandridge, Andy Kreiss, Danny Jacobs, Jonathan Slavin, Taji Coleman, Jennifer Flack, Jillian Peterson, Larry Wilmore, Lex Medlin, Julia Vera, G. Hannelius, Kathy Kinney, Isaiah Mustafa, Mo Collins, Jill E. Alexander, Matt Winston, Abigail Mavity, Brian Palermo, Stacy Galina, Norma Maldonado, Jack Axelrod, Jennifer Marsala, Jerry Minor, Ayda Field, Van Epperson, Ivar Brogger, Chris Parnell

Jestli váháte, mohlo by vás přesvědčit obsazení - bezprostření Krysten RItter, Pamela Adlon (kteří byly buhužel hned po 1. dílě nahrazeni podobnými herci) a spousta dalších známých tváří. # Citace z prvního dílu: - "Zlato, myslím, že jsem zrovna měla svůj první orgasmus." - "Chceš říct, že se mnou jsi to celou dobu hrála?" - "Ne. Ale zrovna jsem si uvědomila, že to, co jsem myslela, že je orgasmus, a to celý svůj život, nejen s tebou, ale i se všemi těmi chlapy před tebou..." - "To nepomáhá." - "...možná žádný nebyl."(6.7.2011)

Seriálová napodobenina Lásky nebeské? Nemyslím si, jen si to bere inspiraci a tolik to netlačí na pilu jako všechny ty trapné filmové napodobeniny. První díl jsem musel trochu přetrpět, ale pak těch 7 dalších uteklo tak rychle. Tak moc fajn propletenec lidských příběhů. Nic tu není násilně naroubované ani propletené, přesto to dokonale funguje. Ideální girlfriend-friendly materiál. 7,5/10(6.5.2015)

Videl som len prvý diel, takže je na riadne hodnotenie ešte priskoro, preto ho berte prosím s rezervou. Samotný seriál je pomerne zábavný, s humorom sa venuje závažným témam bez príchuti vulgárnosti, ktorá sa často nevyhla konkurenčným snímkom. Niektoré minipríbehy mi prišli zábavnejšie ako ostatné, to je však výlučne vec vkusu a individuálnej humorovej orientácie. Aj napriek určitej izolovanosti osudov hlavných hrdinov možno badať určite prepojenie, ktoré v budúcnosti pravdepodobne ešte naberie na intenzite a seriál vytvorí konzistentnejší dojem. Už teraz však ide o pohodovú oddychovku. Edit : po piatich dieloch zvyšujem hodnotenie, toto je opresne ten druh situačného seriálu, ktorý mi tak chýbal na vyplnenie pohodového večera.(3.6.2011)

Prvý diel bol fakt super, plný humoru a príjemnej atmosféry a zaujímavých situácii. Naneštastie nasledujúce diely už poľavujú na humornej stránke a aj tá dejová občas stráca na invencii a sem tam pomrkáva po klišé. Stále je to celkom príjemne a človek sa aj zasmeje, ale už to nie je rovnaká latka, akú nastolila prvá epizóda. Slabšie 4*.(15.11.2012)

prvních pár dílů.....bylo příJEMNÝM překvépkem, ikdyž větší množství hlavních postav mi nebylo dvakrát po chuti a postupem prvním séire jsem ztratil zájem...vždy se v jednom díle najde zajímavá zápletka či postava, ale nemyslím si, že by to v takové klesající kvalitě mělo dlouhodobou úspěšnost......(13.7.2013)