Láska bolí (TV seriál)

Love Bites

Komedie

USA, 2011, 5 h 44 min (Minutáž: 8x43 min)

Tvůrci:

Cindy Chupack

Danny Lux

Greg Grunberg, Becki Newton, Constance Zimmer, James MacDonald, Guillermo Díaz, Matt Long, Jessica St. Clair, Steve Talley, Michelle Trachtenberg, Bret Harrison, Stephen Rannazzisi, Mathew Botuchis, Pamela Adlon, Joy Bryant, Jennifer Love Hewitt, Donald Faison, Kyle Howard, Steve Howey, Lindsay Price, Craig Robinson, Charlyne Yi, Yin Chang, Krysten Ritter, Jordana Spiro, Krista Allen, Ava Gaudet, Eme Ikwuakor, Brooke Lyons, Spencer Locke, Ashley Palmer, Aimee Garcia, Christopher Gorham, Izabella Miko, Graham Patrick Martin, Rachel DiPillo, David Giuntoli, Mimi Kennedy, Brian Hallisay, Jay Harrington, Adam Baldwin, William O'Leary, Amir Talai, Skylar Astin, Jason Lewis, Annie Tedesco, Frances Conroy, Kurtwood Smith, Jeffrey Tambor, Jim Beaver, Michael McMillian, Laura Prepon, Eddie McClintock, Ken Jeong, Tim Bagley, Beau Bridges, Anna Camp, Cristián de la Fuente, Ben Feldman, Emily Rutherfurd, Cheryl Hines, Riki Lindhome, Vanessa Marano, James Roday, Ashley Williams, Rebecca Creskoff, Patrick Cavanaugh, Jaime King, RonReaco Lee, Marshall Manesh, Giovanni V. Giusti, Nicole Pulliam, Austin Rogers, Moises Arias, Vincent Martella, Jordan Peele, Keegan-Michael Key, Candice Patton, Ian Reed Kesler, Vedette Lim, Merle Dandridge, Andy Kreiss, Danny Jacobs, Jonathan Slavin, Taji Coleman, Jennifer Flack, Jillian Peterson, Larry Wilmore, Lex Medlin, Julia Vera, Genevieve Hannelius, Kathy Kinney, Isaiah Mustafa, Mo Collins, Jill E. Alexander, Matt Winston, Abigail Mavity, Brian Palermo, Stacy Galina, Norma Maldonado, Jack Axelrod, Jennifer Marsala, Jerry Minor, Ayda Field, Van Epperson, Ivar Brogger, Chris Parnell, Stephanie Jane Markham, Brian White, Carlos C. Torres, Eric Bruskotter, Elizabeth Ziff, Alyson Palmer, Jack Stehlin

Veľmi vydarený seriál, ktorý vás nemôže začať nudiť, lebo krátke epizódky letia švihom za sebou a vy sa musíte stopnúť, aby ste nezbaštili celú sériu naraz! Vyzdvihla by som hlavne trefný konverzačný aj situačný humor, príjemný soundtrack a sympatické pestré obsadenie, ktoré epizódnymi roličkami korení celú sériu. 80% // Okay, dopozerané v priebehu 12 hodín (fakt sa nedalo zastaviť!) a CHCEM DRUHÚ SÉRIU!(19.1.2013)

Jestli váháte, mohlo by vás přesvědčit obsazení - bezprostření Krysten RItter, Pamela Adlon (kteří byly buhužel hned po 1. dílě nahrazeni podobnými herci) a spousta dalších známých tváří. # Citace z prvního dílu: - "Zlato, myslím, že jsem zrovna měla svůj první orgasmus." - "Chceš říct, že se mnou jsi to celou dobu hrála?" - "Ne. Ale zrovna jsem si uvědomila, že to, co jsem myslela, že je orgasmus, a to celý svůj život, nejen s tebou, ale i se všemi těmi chlapy před tebou..." - "To nepomáhá." - "...možná žádný nebyl."(6.7.2011)

Inteligentní komediální seriál, kde každý díl je složený z trojice povídek, které se někde nenuceně prolnou a někdy ne. Na to, kolik nám seriál za těch 8 dílů představí postav, působí i tak příjemně kompaktně a díky rozmanitosti jednotlivých příběhů nepřechází ani trošku do stereotypu. Navíc, povídky si udržují velice vysokou kvalitu a i když se sem tam objeví něco, co mě úplně neosloví, pořád tam jsou super střípky, které zaručeně svým laskavým humorem rozesmějí (třeba hnedle úvodní povídka s Gregem Grunbergem a Jennifer Love Hewitt je geniální). Prosil bych druhou sérii a méně odrazující cover.(8.8.2016)

Naprostá bomba, uh! Americkej humor ve svý nejlepší formě, opravdu špičkovej konverzační komediální seriál. Tři medailonky bývaj vyvážený, co se "složitějších" zaláskovaných a vysloveně odlehčených témat týče, což je asi základ úspěchu. Navíc i hercům se dá převážně jenom fandit. Tleskám, to jsem vážně nečekal. P.S.: A konec (snad zatím) posledního dílu byl, no, přenádhernej ...(17.2.2012)

První série - 80 %: Zdá se, že je zde všeobecný problém vyjádřit se k tomuto seriálu jinak než v adjektivech, tak tedy: originální, milý, vtipný a ze života, s velice sympatickým obsazením a příhodnou hudbou. U některých povídek jsem řval smíchy, jiné mne zas upřímně dojaly. Pravda, pár jich bylo ze slabšího soudku, ale na výsledném hodnocení se nijak zásadně nepodepsaly. Velice příjmené překvapení. "Vidíš tu věc dole? To je planeta Země. Žije na ní 7 miliard lidí. Někteří z nich jsou kurvy a někteří andělé." (28.9.2012)