Láska bolí (TV seriál)

Love Bites

Komedie

USA, 2011, 5 h 44 min (Minutáž: 8x43 min)

Tvůrci:

Cindy Chupack

Danny Lux

Greg Grunberg, Becki Newton, Constance Zimmer, James MacDonald, Guillermo Díaz, Matt Long, Jessica St. Clair, Steve Talley, Michelle Trachtenberg, Bret Harrison, Stephen Rannazzisi, Mathew Botuchis, Pamela Adlon, Joy Bryant, Jennifer Love Hewitt, Donald Faison, Kyle Howard, Steve Howey, Lindsay Price, Craig Robinson, Charlyne Yi, Yin Chang, Krysten Ritter, Jordana Spiro, Krista Allen, Ava Gaudet, Eme Ikwuakor, Brooke Lyons, Spencer Locke, Ashley Palmer, Aimee Garcia, Christopher Gorham, Izabella Miko, Graham Patrick Martin, Rachel DiPillo, David Giuntoli, Mimi Kennedy, Brian Hallisay, Jay Harrington, Adam Baldwin, William O'Leary, Amir Talai, Skylar Astin, Jason Lewis, Annie Tedesco, Frances Conroy, Kurtwood Smith, Jeffrey Tambor, Jim Beaver, Michael McMillian, Laura Prepon, Eddie McClintock, Ken Jeong, Tim Bagley, Beau Bridges, Anna Camp, Cristián de la Fuente, Ben Feldman, Emily Rutherfurd, Cheryl Hines, Riki Lindhome, Vanessa Marano, James Roday, Ashley Williams, Rebecca Creskoff, Patrick Cavanaugh, Jaime King, RonReaco Lee, Marshall Manesh, Giovanni V. Giusti, Nicole Pulliam, Austin Rogers, Moises Arias, Vincent Martella, Jordan Peele, Keegan-Michael Key, Candice Patton, Ian Reed Kesler, Vedette Lim, Merle Dandridge, Andy Kreiss, Danny Jacobs, Jonathan Slavin, Taji Coleman, Jennifer Flack, Jillian Peterson, Larry Wilmore, Lex Medlin, Julia Vera, G. Hannelius, Kathy Kinney, Isaiah Mustafa, Mo Collins, Jill E. Alexander, Matt Winston, Abigail Mavity, Brian Palermo, Stacy Galina, Norma Maldonado, Jack Axelrod, Jennifer Marsala, Jerry Minor, Ayda Field, Van Epperson, Ivar Brogger, Chris Parnell, Stephanie Jane Markham, Brian White, Carlos C. Torres, Eric Bruskotter

Prvý diel bol fakt super, plný humoru a príjemnej atmosféry a zaujímavých situácii. Naneštastie nasledujúce diely už poľavujú na humornej stránke a aj tá dejová občas stráca na invencii a sem tam pomrkáva po klišé. Stále je to celkom príjemne a človek sa aj zasmeje, ale už to nie je rovnaká latka, akú nastolila prvá epizóda. Slabšie 4*.(15.11.2012)

Tento seriál na mňa pôsobil ako viac celovečerných filmov prepojených hlavnými predstaviteľmi a ich príbehmi. Každý z tých príbehov mal čo to do seba a ako koncept minisérie pôsobí nenútene a oddychovo. Nejaká romantika, humor, nepredvídateľnosť. Skoro ako zo života. Na pár hodín určite stojí za to.(31.8.2014)

Hodnocení po prvním díle, takže zcela subjektivně hodnoceno pouze 45 minut. Nicméně jsem se opravdu nasmál. Jedná se nevulgární a příjemný humor, který je našroubován na každodenní a obyčejné osudy party lidí. Naprosto nářezová byla scénka v letadle s Jennifer Love Hewitt, to mě dostalo do kolen. Rozhodně budu dál sledovat, přičemž předpokládám, že se osudy hlavních postav více protnou. UPDATE: po třetím díle si seriál stále drží kvalitu! [720p], 9/10!(4.6.2011)

• rikitiki

Exteriériově natočený sitcom beze smíchu a taky bez vtipu. Parta zpovykanců si prožívá vymyšlené a nereálné vztahy a řeší je na úrovni dětí ze základní školy. Nejlepší ze zdejších hereckých výkonů by se daly označit - s přimhouřeným okem - za průměrné. Je to soap opera, kde je minimum zápletek aspoň trochu zajímavých, takže jedním z mála jejích kladů je, že má aspoň rozumnou délku. A že už nenatočili další řadu.(10.2.2018)

Opravdu povedený seriál, škoda, že se další díly nenatáčejí. Připomíná to Sex ve městě, kdy první řada byla taky vtipná a pak to zvážnělo, takže možná by tenhle seriál potkal podobný osud. K jednotlivým dílům: 3.díl je nejslabší, jinak do 4.dílu je to na pět hvězd, ale pak jsou další díly dobré, ale ne, tak jak ty dřívější (s výjimkou toho třetího). K hercům: Velice sympatická je Becki Newton i Greg Grunberg, kdy po Hrdinech jsem měl obavy, jak zapadne a zahrál svou roli velice dobře. Zajímavost tohoto seriálu je, že mnoho herců, kteří se objevili hrálo i v seriálu Jak jsem poznal vaši matku - hlavní ženskou rolí počínaje a postavou prodejce párků v poslední epizodě konče (Ranjit v HIMYM). Jinak propojení dílů, kdy se postavy třeba potkají na ulici, jsou sice zbytečné, ale příjemné zpestření to je. Navíc formát 43 minut by podle mého byl pro tento typ seriálu nepoužitelný, kdyby nebyl rozdělen na různým způsobem propojené jednotlivé povídky.(28.9.2012)