Reklama

Reklama

Láska bolí

(seriál)
  • USA Love Bites
USA, 2011, 5 h 44 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Cindy Chupack

Hudba:

Danny Lux

Hrají:

Greg Grunberg, Becki Newton, Constance Zimmer, James MacDonald, Guillermo Díaz, Matt Long, Jessica St. Clair, Steve Talley, Michelle Trachtenberg (více)
(další profese)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Série medailonků o lásce, sexu, manželství a randění. Věčná optimistka Annie (Becki Newton) je osamělá mladá žena. Nyní jí opouštějí i přátelé, kteří se právě vzali. Podaří se jí najít spřízněnou duši? (lost815)

Recenze (65)

Darkslayer 

všechny recenze uživatele

Prvý diel bol fakt super, plný humoru a príjemnej atmosféry a zaujímavých situácii. Naneštastie nasledujúce diely už poľavujú na humornej stránke a aj tá dejová občas stráca na invencii a sem tam pomrkáva po klišé. Stále je to celkom príjemne a človek sa aj zasmeje, ale už to nie je rovnaká latka, akú nastolila prvá epizóda. Slabšie 4*. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nerozumiem, prečo NBC zrušilo natáčanie druhej série, keď všetko bolo tak výborne rozbehnuté. Asi šlo o sledovanosť. Lenže prečo bola nízka? Veď tu máme sympatické postavy, dobré zápletky, prvé dve časti sú humorným vrcholom, nuž neviem, toto nikto nechcel pozerať? Tak to už potom fakt ničomu nechápem, ľudia budú pozerávať reality odpady a takýmto skromným dielam nedávajú šancu. Za mňa ale pocitovo hodnotné dielo na pobavenie, romantiku a niekedy poriadne zasmiatie sa. ()

Reklama

Brinkley 

všechny recenze uživatele

Hodnoceno dle jediného dílu, pročež následující řádky bez výpovědní hodnoty. Nebýt toho, že jsem byla zuřivě zabraná do reorganizace knihovny a nestihla včas přepnout/vypnout TV po Zamilovaném Shakespearovi (jenž si v dabingu znovu rozhodně nestřihnu, možná už ani v originále), o existenci tohoto seriálu bych se patrně nikdy nedozvěděla. Nevím, zda jsem narazila na špatnou epizodu nebo snad sérii, ale vtipné mi to nepřišlo. Spíš patetické, obzvláště ve chvíli, kdy se otec na třídní schůzce omlouvá za svoji osobu a dojemně prosí ostatní rodiče, aby si své antipatie vůči němu nevybíjeli na jeho dceři. Dalším bodem programu.... Dívčina ujíždí na uniformách, takže si její kluk vymyslí footfetish, aby nebyl pozadu a neví, jak z toho ven. No, repete už asi nedám. Ovšem natolik debilní, abych došla k ovládači a program přepla, to zase nebylo, takže dvě hvězdy. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Inteligentní komediální seriál, kde každý díl je složený z trojice povídek, které se někde nenuceně prolnou a někdy ne. Na to, kolik nám seriál za těch 8 dílů představí postav, působí i tak příjemně kompaktně a díky rozmanitosti jednotlivých příběhů nepřechází ani trošku do stereotypu. Navíc, povídky si udržují velice vysokou kvalitu a i když se sem tam objeví něco, co mě úplně neosloví, pořád tam jsou super střípky, které zaručeně svým laskavým humorem rozesmějí (třeba hnedle úvodní povídka s Gregem Grunbergem a Jennifer Love Hewitt je geniální). Prosil bych druhou sérii a méně odrazující cover. ()

anaon 

všechny recenze uživatele

Příjemný seriálek s dobrým obsazením. I když je jen o vztazích, tak na rozdíl od konkurence vůbec nesklouzává k vulgaritě. Jen mě malinko překvapuje, že postava, která by měla být hlavní, se v každém díle objeví maximálně na 5 minut. Po druhém díle je to zatím na 80%, baví mě to budu sledovat dál. Edit: tak po čtvrtém díle zvyšuju hodnocení na pět hvězd, astronauti neměli chybu :) ()

Galerie (93)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama