Láska bolí (TV seriál)

Love Bites

Komedie

USA, 2011, 5 h 44 min (Minutáž: 8x43 min)

Tvůrci:

Cindy Chupack

Danny Lux

Greg Grunberg, Becki Newton, Constance Zimmer, James MacDonald, Guillermo Díaz, Matt Long, Jessica St. Clair, Steve Talley, Michelle Trachtenberg, Bret Harrison, Stephen Rannazzisi, Mathew Botuchis, Pamela Adlon, Joy Bryant, Jennifer Love Hewitt, Donald Faison, Kyle Howard, Steve Howey, Lindsay Price, Craig Robinson, Charlyne Yi, Yin Chang, Krysten Ritter, Jordana Spiro, Krista Allen, Ava Gaudet, Eme Ikwuakor, Brooke Lyons, Spencer Locke, Ashley Palmer, Aimee Garcia, Christopher Gorham, Izabella Miko, Graham Patrick Martin, Rachel DiPillo, David Giuntoli, Mimi Kennedy, Brian Hallisay, Jay Harrington, Adam Baldwin, William O'Leary, Amir Talai, Skylar Astin, Jason Lewis, Annie Tedesco, Frances Conroy, Kurtwood Smith, Jeffrey Tambor, Jim Beaver, Michael McMillian, Laura Prepon, Eddie McClintock, Ken Jeong, Tim Bagley, Beau Bridges, Anna Camp, Cristián de la Fuente, Ben Feldman, Emily Rutherfurd, Cheryl Hines, Riki Lindhome, Vanessa Marano, James Roday, Ashley Williams, Rebecca Creskoff, Patrick Cavanaugh, Jaime King, RonReaco Lee, Marshall Manesh, Giovanni V. Giusti, Nicole Pulliam, Austin Rogers, Moises Arias, Vincent Martella, Jordan Peele, Keegan-Michael Key, Candice Patton, Ian Reed Kesler, Vedette Lim, Merle Dandridge, Andy Kreiss, Danny Jacobs, Jonathan Slavin, Taji Coleman, Jennifer Flack, Jillian Peterson, Larry Wilmore, Lex Medlin, Julia Vera, G. Hannelius, Kathy Kinney, Isaiah Mustafa, Mo Collins, Jill E. Alexander, Matt Winston, Abigail Mavity, Brian Palermo, Stacy Galina, Norma Maldonado, Jack Axelrod, Jennifer Marsala, Jerry Minor, Ayda Field, Van Epperson, Ivar Brogger, Chris Parnell, Stephanie Jane Markham, Brian White, Carlos C. Torres, Eric Bruskotter, Elizabeth Ziff, Alyson Palmer, Jack Stehlin

Seriálová napodobenina Lásky nebeské? Nemyslím si, jen si to bere inspiraci a tolik to netlačí na pilu jako všechny ty trapné filmové napodobeniny. První díl jsem musel trochu přetrpět, ale pak těch 7 dalších uteklo tak rychle. Tak moc fajn propletenec lidských příběhů. Nic tu není násilně naroubované ani propletené, přesto to dokonale funguje. Ideální girlfriend-friendly materiál. 7,5/10(6.5.2015)

Love Bites působí jako svěží vítr mezi novodobými komediálními seriály. Obrovská škoda, že zůstalo jen u jedné série, i když možná je to tak lepší a mohu zůstat u superlativ. Herecké obsazení je skvělé, takřka každá postava v seriálu si mě dokázala něčím získat. Provázání jednotlivých příběhů, které divák postupně odhaluje se mi taktéž moc líbilo. 85%(22.7.2015)

Inteligentní komediální seriál, kde každý díl je složený z trojice povídek, které se někde nenuceně prolnou a někdy ne. Na to, kolik nám seriál za těch 8 dílů představí postav, působí i tak příjemně kompaktně a díky rozmanitosti jednotlivých příběhů nepřechází ani trošku do stereotypu. Navíc, povídky si udržují velice vysokou kvalitu a i když se sem tam objeví něco, co mě úplně neosloví, pořád tam jsou super střípky, které zaručeně svým laskavým humorem rozesmějí (třeba hnedle úvodní povídka s Gregem Grunbergem a Jennifer Love Hewitt je geniální). Prosil bych druhou sérii a méně odrazující cover.(8.8.2016)

V každém dílu tři příběhy, které se propojují a s nimi se objevují také nové postavy. Nemůžu si vzpomenout, že bych se u nějakého z nich nudila nebo si řekla, co to jako je. Vřele doporučuji :) A ještě mě napadlo, že vlastně nechápu proč se to jmenuje Láska bolí, protože zrovna v tom seriálu nebolela. trailer(24.8.2012)

Prvý diel bol fakt super, plný humoru a príjemnej atmosféry a zaujímavých situácii. Naneštastie nasledujúce diely už poľavujú na humornej stránke a aj tá dejová občas stráca na invencii a sem tam pomrkáva po klišé. Stále je to celkom príjemne a človek sa aj zasmeje, ale už to nie je rovnaká latka, akú nastolila prvá epizóda. Slabšie 4*.(15.11.2012)