Láska bolí

• USA Love Bites
USA, 2011, 5 h 44 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Cindy Chupack

Hudba:

Danny Lux

Greg Grunberg, Becki Newton, Constance Zimmer, James MacDonald, Guillermo Díaz, Matt Long, Jessica St. Clair, Steve Talley, Michelle Trachtenberg (více)

Epizody(8)

Série medailonků o lásce, sexu, manželství a randění. Věčná optimistka Annie (Becki Newton) je osamělá mladá žena. Nyní jí opouštějí i přátelé, kteří se právě vzali. Podaří se jí najít spřízněnou duši? (lost815)

chrispe

Po pár dílech jsem zjistila.... že se nudím. Jsou to takové slepence příběhů, jako například u New York I love you, nebo Šťastný Nový rok. Některé příběhy jsou zajímavější než druhé a vše se tak nějak prolíná.//// Dokoukáno. Kdyby to mělo víc jak osm dílů, tak by to tak asi nedopadlo :-) ()

Brinkley

Hodnoceno dle jediného dílu, pročež následující řádky bez výpovědní hodnoty. Nebýt toho, že jsem byla zuřivě zabraná do reorganizace knihovny a nestihla včas přepnout/vypnout TV po Zamilovaném Shakespearovi (jenž si v dabingu znovu rozhodně nestřihnu, možná už ani v originále), o existenci tohoto seriálu bych se patrně nikdy nedozvěděla. Nevím, zda jsem narazila na špatnou epizodu nebo snad sérii, ale vtipné mi to nepřišlo. Spíš patetické, obzvláště ve chvíli, kdy se otec na třídní schůzce omlouvá za svoji osobu a dojemně prosí ostatní rodiče, aby si své antipatie vůči němu nevybíjeli na jeho dceři. Dalším bodem programu.... Dívčina ujíždí na uniformách, takže si její kluk vymyslí footfetish, aby nebyl pozadu a neví, jak z toho ven. No, repete už asi nedám. Ovšem natolik debilní, abych došla k ovládači a program přepla, to zase nebylo, takže dvě hvězdy. ()

Miky10

Supr, supr, supr! Čim dřív budou nový díly, a že snad fakt musej bejt, tim líp. Všechno funguje přesně tak, jak má, fakt paráda. A dlouho sem se na nákej happyend netěšil tolik jako u tohohle, tak ať už!...:) ()

dudo0606

Absolútne perfektne všetko do seba zapadá, individuálne dejové línie, ktoré sú navzájom nenútene poprepájané a tieto prelínania situácií párov sa mi veľmi veľmi páčia. Poukazuje to na to aký je ten svet malý, ako majú ľudia spoločných známych ani si to neuvedomujú a ako každý pár rieši svoje vzťahové komplikácie. Becki Newton sa mi tu neskutočne páči, obľúbil som si ju už v HIMYM ale tu sa mi páči ešte viac a milo ma prekvapilo, že tu hrá aj Michelle Trachtenberg. Super seriál, ktorý kľudne mohol mať oveľa viac epizód, však s toľkými hlavnými hrdinami a dejovými líniami to malo taký potenciál! ()

chicab8

Velice zajímavá narace, hlavní hrdinka je nadmíru sympatická, stejně tak jako náš oblíbený "čteč" myšlenek z Heroes, kterému komediální pole neobyčejně sedí. Líbí se mi, že pokaždé se ukáže nějaká nová postava a jiný pohled na příběh, přičemž příběh drží pohromadě díky třem až čtyřem stálicím. ()

DadysGirl

Wow, konečně jsem našla novej vtipnej nenáročnej, ale inteligentní seriál... zatím to vypadá moc dobře + je to velmi velmi dobře obsazené... :) ()

Denila

Hodně velké překvapení - nečekala jsem! Hned první díl neskutečně moc zaujal. Má hodně co nabídnout, doufám že se to ničím nezkazí. Skvělé pobavení! (17.7.2011) Přesně tento humor mi hraje do not.. znovu zkouknuto a je velká škoda, že dílu není víc. (11.8.2014) ()

Eilem

Pilot 8/10 ostatne za 7/10 serial rozhodne prekvapil a svojim sposobom priviedol nieco nove urcite sa oplati pozriet. ()

Berry0153

Ach jo, zbývá mi poslední díl :-( Nechápu jak to mohli zrušit!!! Vždyť je to skoro dokonalé!!!! Naprosto sympatičtí herci, skvělé příběhy, žádné opakující se frašky v hospodě u piva. Já těm amíkům vážně nerozumím, blbosti natahují na 8 řad a kvalitu při první příležitosti hodí do koše (a není to poprvé!!!!) 90 % ()

drtickaa

Veľmi vydarený seriál, ktorý vás nemôže začať nudiť, lebo krátke epizódky letia švihom za sebou a vy sa musíte stopnúť, aby ste nezbaštili celú sériu naraz! Vyzdvihla by som hlavne trefný konverzačný aj situačný humor, príjemný soundtrack a sympatické pestré obsadenie, ktoré epizódnymi roličkami korení celú sériu. 80% // Okay, dopozerané v priebehu 12 hodín (fakt sa nedalo zastaviť!) a CHCEM DRUHÚ SÉRIU! ()

VLADEK

Místy vtipné, místy trapné, ale v závěru převažuje to trapné, když docházejí nápady. Celkově na hraně - 70%. ()

SankaKofik

První díl Love Bites celkem příjemně překvapil. Hodncení na imdb není zrovna excelentní, ale mně se to prostě líbí. Je to vtipné, milé a hezky se na to dívá. Ale je škoda, že v USA má nízkou sledovanost, snad se na obrazovkách udrží. UPDATE: Po čtvrtém díle zvyšuji na 5/5. Velká paráda ()

Mia Zoldy

Pamätáte sa na strelenú a hlúpučkú Amandu zo seriállu Škaredá Betty? Tak v Love Bites sa Becki posúva úplne dopredu a práve kvôli nej by ste si mali tento seriál rozhodne pozrieť. Svieže, prepletané a humorné. ()

Wajny13

Kreativní a vtipný seriál! Na seriálu se mi líbilo, jak se jednotlivé příběhy prolínali. Některé epizody byli opravdu úžasné a až roztomilé, z některých jsem byla rozpačitá. Doufám, že tento seriál bude mít ještě pokračování (i když to tam zatím nevypadá :-/), ale i tak perfektních 8 dílů :-) ()

lusota

Moc milý seriál, vtipný a většinou dobře vypointovaný. Škoda, že nemá víc dílů, krátké oddychovky se vždycky hodí. ()

piskoteka

Občas mi vadilo střídání dějů. Chvilku jeden pár, za chvíli život dalšího člověka a pak zase dalšího. A mezitím těch pár hlavních postav. Začátek nic moc, ale pak se seriál rozjel a bylo na co koukat. Po dlouhé době něco nového, neokoukaného a i místy vtipného. ()