Hlavní hrdinkou snímku Now Is Good je mladá dívka Tessa Scott (Dakota Fanning), která i přes svůj nízký věk umírá na leukémii. Tessa, která je smířena se svou nemocí, ovšem nehodlá pasivně čekat na to, až její čas vyprší, a proto si sepíše seznam věcí, které by ráda ještě stihla. Jednou z priorit na jejím seznamu je ztráta panenství. (Riddick77)

kritička

Zdá se mi to, nebo Půlnoční láska zkopírovala téma? Každopádně Američani umí víc zahrát na strunu, BBC to udělalo daleko syrovější, což lehčí nátury nemusejí zvládnout bez újmy. I tak ale dost dobrý film, který nekončí "A žili šťastně až do smrti", ale nutí člověka přemýšlet o tom, co je vlastně důležité a co si jenom myslíme, že je pro nás důležité. ()

Vites

Velmi dobrý film. Dakota uvěřitelná a příběh sice předvídatelný, ale přesto zpracovaný "zase trochu jinak". Takže za mě za dvě. ()

Sejkorka

Diváku je hned zpočátku jasně sděleno, že hlavní hrdinka filmu zemře. Tudíž není nutné se k tomu propracovávat a ždímat kapesníčky už v půlce. Je tu prostor i pro rodičovskou lásku. Léčbou posedlého otce (Paddy Considine Bournovo ultimátum) a ledabylou matku (Olivia Williams. Tady je jí 43 a pořád kočka). Dakota Fanning jako Tessa je opravdu výborná. Tuhle herečku mám spojenou hlavně s rolí Cherie Currie v The Runaways). No a Adam - Jeremy Irvne (This Beautiful Fantastic) tuhle holku dobře doplňuje. Díky tomu, že celou dobu víme, o co jde soustředíme se na Tessin seznam a co vše z něj stihne odškrtnout. Nalezení cesty k rodičům na něm určitě nebylo. .... PODRUHÉ stále dobrý film, zapomněl jsem že britský, probral mě až volant vpravoa následně Brighton, kde jsem před léty byl na výletu. ()