Loupež po italsku

• USA The Italian Job (více)

Vedená Johnem Bridgerem a Charliem Crokerem se skupina zlodějů chystá na poslední akci – vykradení pečlivě hlídaného sejfu v Benátkách se zlatými cihlami v hodnotě 35 milionů dolarů. Po úspěšné akci se ale jeden z členů týmu, Steve, hnán chamtivostí a žárlivostí, rozhodne nechat si všechno zlato pro sebe a zbavit se ostatních členů skupiny. Ve víře, že všichni ostatní jsou mrtví, se vrací do Los Angeles i se zlatem. Charlie a další členové ale přežili a zrádci se hodlají pořádně pomstít. Charlie sežene na pomoc nové členy do týmu, Johnovu dceru Stellu, která je specialistkou na sejfy, a Lyla, hackera. Přidají se k nim ještě „Levé ucho“, odborník na výbušniny, a řidič Rob. Nový tým má v plánu získat to, co jim po právu patří, a získat při tom pomstu. (Viacom)

sedm.1

Film z řady Dannyho parťáků,ovšem daleko víc přímočařejší,coolovější,s větším drivem,prostě lepší.Možná né zas až tak dějově propracovaný a dotáhnutý,nicméně akční scény skvělé,svižné a díky skvělým postavám i zábavné.Ony postavy jsou vesměs i dobře obsazené,můj megaoblíbenec Wahlberg válí,další superdrsňák Statham ani trochu neotálí a Charlize to zde neuvěřitelně sluší.Jen Ed Norton jako záporák mi přišel jako až moc jednoduchý cíl a postava zároveň.Celkově jde však o zábavnou a nenudící podívanou s pár skvělíma vychytávkama(ano,narážím například na senzační minicoopry). ()

solskjaer

Jsou filmy od kterých očekávám málo a dostane se mi hodně, pak jsou filmy od kterých očekávám hodně a dostane se mi opak no a pak jsou filmy, jako je tento, kdy očekávám hodně a dostane se mi ještě více. Paráda prostě super zábava, bomby, řachy , akce a humor. Herecky téměř dokonalé, zcela dokonalá byla Theron, která je prostě luxusní. Sice občas trochu přílišného sentimentu, ale čert to vem, já se bavil a to je hlavní. ()

Chise

Film snad s nejrozkošnějším hlavním hrdinou - taky tak milujete Mini :)? Jinak celkem slušná gangsterka, která má i docela styl...nicméně Charlize Theron mě nijak zvlášť neuchvátila. ()

Bratricek

Pohodička k čaji o páté. Uvítal bych komplikovanější realizaci krádeže. Wahlberg se mi jinak moc líbí a role mu sedí. ()

Cejny

Kvalitní krimi akce, u které jsem se nenudil. Všechno pěkně rychle utíká a je v tom cítit napětí a Mini Coopery taky potěšily. ()

kenkaku

Loupež po italsku bez ohledu na srovnání s originálem z roku 1969 je povedená zábava která nenudí a hlavně neuráží diváka svou hloupostí. Funguje na principu klasického akčního filmu kde díky tomu hned ze začátku během "představovací akce" máme šanci pochopit o co půjde. Definují se tam "klaďasové" i "záporáci" a zbytek je už jen o udržení nastaveného standardu (což se mu daří). Postavy nejsou iritující (ani herci, a to se také počítá) proto zcela bez násilí dávám čtyři hvězdičky a nestydím se zato. ()

Maynard.

¨Takovej ukázkovej filmek na 4 hvězdičky. K dokonalosti něco chybí a nebo možná přebejvá :o). Herecký obsazení téměř takový jako Dannyho parťáci, akorát teda bez Breda, ale jinak taky celkem dost známejch ksichtů. Potěšila přítomnost Charlize Theron, kterou od doby Šílenýho Maxe jako můžu... Edward Norton byl ale jako hlavní záporák slaboučkej, nešel z něj strach a ani respekt. Jo, to ze starýho Sutherlanda jo, ten to má prostě v sobě. Dějově průměrnej biják s né příliš promáknutou zápletkou, ale docela dobrou fintou, jak si přijít k pořádný hromadě peněz, no teda spíš kupě zlata. Pro pondělní večer, kdy se člověk tak nějak dostává do tý pracovní nálady ale docela příjemná zábava, u který se nemusí zrovna 2x přemejšlet... ()

herr_carter

Tož dobré to bylo, opravdu taková povedená odnož Oceans Eleven a souhlasím s většinovým názorem, že po shlédnutí filmu každý zvažuje, že si pořídí mini coopera..............moje hodnocení = 8 z 10. ()

Lučo

velmi zabavna reklama na Mini Cooper, s vynikajucim hercami na cele s neskutocne sexi Charlize Theron (aj ked v jednom zabere mi pripomenula svoju postavu z filmu Monster, ale to rychlo preslo, ked nasledovala scena v spoednej bielizni), a navyse vyborne pouzita pesnicka Pink Floydov ()

honzii

Opravdu moc příjemná oddychovka, která sice neoslní bůhvíjak propracovanou zápletkou, nebo dokonalým scénářem, ovšem bavil jsem se skvěle, ani jednou nenudil a v napětí mě to drželo. Navíc velmi sympatické obsazení. ()

jondoe

plejada sucastne aktualnych hviezd zdvihla film vysie ako v skutocnosti je.toto je ten pripad ked sa viac kuka na hviezdy ako na film.a funguje to. ()

Mr.Floyd

Mne to pripadá ako totálna kópia Dannyho jedenástky: slávnych hercov ako sardiniek v konzerve, dej snažiaci sa byť svižnejší ako Podfu(c)k, prepracované a akčné prevedenie lúpeže, prekvapivý záver a kvalitná hudba. Neviem, neviem, pri porovnaní so spomínanými dvomi filmami je to dosť nevýrazné, ale zabaviť sa na tom dá. Stále je to nadpriemerný akčný film s motívom lúpeže. Keby bol natočený skôr ako Oceanova lúpež v kasíne dojem by bol omnoho lepší. Váhal som medzi 3 a 4, ale tri sú predsalen málo. ()

Cracker

Sympatické herecké obsadenie film úplne vytrhlo z priemeru a vystrelilo ho vysokooooooo... :) Aj keď mi Norton nesedel ako záporák, zahral to uveriteľne. Pod taktovkou skvelého Graya sa tu stretlo veľa mojich oblúbencov Wahlberg, Norton, Theron-ová :D, Green, Statham, Mos Def... Nápady pekné, len to mohli tvorcovia zobrať skôr ako akčný trhák nie ako akčnú "komédiu" čo ale tiež nebolo zrovna na škodu. Pokračovanie hádam prekoná túto klasiku :) ()

Benedygtus

Je to prijemny oddechovy film, o kterem jsem mel opravdu nevalne mineni, nakonec jsem podlehl tomu, kolik mych oblibenych hercu tam hraje a napric ocekavani, jsem opravdu velice mile prekvapen. Myslim, ze je chybou davat slabe hodnoceni kvuli tomu, ze jiny podobny film je "lepsi" (Dannyho partaci). ()

Pollock

Svižná podívaná trochu ve stylu Dannyho parťáků, Edward Norton má podobnou roli jako v The Score. Vynikající scéna v Benátkách - se sakra muselo prodražit. ()

klúčik

Film,ako komédia je celkom dobrý , no ako reálny by skončil už v tej studenej vode, a to nehovorím , že keď vyšli z tej ľadovej vody , tak taký mokrý stáli na brehu a smútili. A tu skončil film a začala komédia.... 50%. ()

klukluka

Hvězdama a Mini Cooperama vyvoněný béčko. Po okraj napěchovaný totálními nesmysly a nelogičnostmi. Ani se mi je nechce vyjmenovávat- co scéna, to nějaká krpa. Děs běs. 76 procent? Lidi, nechlastejte u těch filmů tolik. Ztrácíte pak schopnost kritického úsudku. Tohle u mě nemá ani na 50. ()

Rychle a zběsile shání režiséra

26.10.2012

Krvavý prachy Erica Bany

Krvavý prachy Erica Bany

13.10.2008

Oldschoolově zaměřený F. Gary Gray měl už touto dobou pracovat na pokračování Loupeže po italsku pod názvem The Brazilian Job, ale projekt se ne a ne odlepit od země. Místo něj teď Gray chystá pro… (více)