Loupež po italsku

• USA The Italian Job (více)

Vedená Johnem Bridgerem a Charliem Crokerem se skupina zlodějů chystá na poslední akci – vykradení pečlivě hlídaného sejfu v Benátkách se zlatými cihlami v hodnotě 35 milionů dolarů. Po úspěšné akci se ale jeden z členů týmu, Steve, hnán chamtivostí a žárlivostí, rozhodne nechat si všechno zlato pro sebe a zbavit se ostatních členů skupiny. Ve víře, že všichni ostatní jsou mrtví, se vrací do Los Angeles i se zlatem. Charlie a další členové ale přežili a zrádci se hodlají pořádně pomstít. Charlie sežene na pomoc nové členy do týmu, Johnovu dceru Stellu, která je specialistkou na sejfy, a Lyla, hackera. Přidají se k nim ještě „Levé ucho“, odborník na výbušniny, a řidič Rob. Nový tým má v plánu získat to, co jim po právu patří, a získat při tom pomstu. (Viacom)

ThomasCrown

Svižnejšia akcia ako v pôvodnej verzii, no tá je zasa elegantnejšia oproti modernému spracovaniu. Tá rýchlosť a premyslenosť ma však priťahuje viac a Mini sú rozhodne lepšie upravené, takže nemôžem inak. Jedna z mojich srdcoviek. ()

Bingos

Taková pohodová vloupačka vezoucí se na vlně Parťáků. Zápletka sice nic moc, ale pěkný a nijak nepřekombinovaný plán celé akce, parádní obsazení a uvolněný spád dělá z celého filmu takovou oddychovku, na kterou se podívám rád znova. ()

Hanes88

Ale jo. Taková fajná akční specialitka. Mělo to i zajímavý děj a navrh dobré efekty. Žádné nadšení, ale spokojenost určitě. 75%. ()

peetriss

Poměrně příjemná oddychovka, která je možná trochu přitažená za vlasy, avšak díky svižně, občas i zajímavě, natočené akční jízdě pro nenáročné pobavení plně postačuje. Na atraktivitě filmu přidává i zvučné herecké obsazení a mně osobně i přitomnost mých plechových oblíbenců Mini Cooperů, kteří jsou v kombinaci s Charlize Theron za volantem pastvou pro oči. 70% ()

Paldiny

Nie, nebudem citovať, o najlepšiu hlášku vás nepripravím a dúfam, že do tretieho pozretia znovu na ňu zabudnem, aby som sa mohol do tretice schuti zasmiať. Čo nezabudnem, že je Lúpež po taliansky svižná a skvele obsadená pohodička, ktorá by dnes stála 2-3x toľko a nazývali by ju Fast & Furious 8.5. ()

Dzonysek

Svěží, svižná kriminálka. Možná trochu inspirace formátem Dannyho parťáků, ale není to na škodu. Má to spád, napětí, dobrou muziku, klaďase v podání Marka Wahlberga a záporáka v podání Edwarda Nortona. Co si přát víc. ()

M.I.K.E.

Výborná zábavá,film nekopírující Ocean11 ale vytvořen pomocí vlastních nápadů + originální konec + výtečná Charlize Theron,která je mnohem lepší než Mrs.Ocean(Julia Robert) 90% ()

Yardie

Na podruhé se mi to líbilo o něco více, proto zvedám o jednu hvězdičku své hodnocení. Nicméně, není to čistých 80%, ale spíše takových lepších 70%. Film má celkm švih, je zábavný, rychle utíká, je tam pár dobrých hlášek a celkově je to takové fajn pokoukáníčko u kterého se dobře odpočívá a dobře se pobaví. Námět podobný jako u Dannyho parťáků. Ale tento snímek má jedno velké PLUS - přenádhernou Charlize Theron, na kterou je radost pohledět. Poslední dobou na ni fakt nějak "ujíždím"... :-) Celkově dobrá práce! Howgh! ()

AlchENEMY

Ač mnozí tento reunion haní, já tento film miluju. Je pro mě zábava sledovat ( ano někdy až klišovitý, ale dokonale promyšlený) plán na znovuzískání ukradených peněz. Bavím se u toho a fandím, držím pěsti. Navíc díky tomuto filmu jsem získala svou velikou lásku - autíčko jménem Minicooper :) Další role za kterou se Edward Norton nemusí stydět :) ()

Cement73

Pomaly sa to rozbieha, vieme čo je zle, ale dllllho trvá kým niečo vymyslíme. Druhá polovica filmu keď už je všetko vymyslené však štartuje s max rýchlosťou a je na čo pozerať. Akcia, triky a plnenie plánu úteku z miesta činu. Dobré a štvrtá hviezda pre krásnu Charlize... ()

Oyer

Určitě slušná a napínavá akční záležitost. Naprosto výtečné herecké obsazení. Řada promyšlených akcí, ani jedna nudná pasáž, žádné extra přehnané a "napdpřirozené" akční výmysly (budeme-li tedy předpokládat, že naši akční hrdinové byli výteční řidiči a jeden z nich opravdový počítačový expert). Děj měl svou logiku a originalitu. ()

Ollie235

Film, který mi od prvního zhlédnutí neskutečně přirostl k srdci. Není to bůhvíjaká akční smršť ani nechrlí veliké morální hodnoty, ale bere to jakousi trošku z každého soudku (trochu akce, romantiky, dramatu, krásy, vtipu, auto-honiček), až to dokonale sedí. Herecké obsazení velice zajímavé, i když Wahlberga ani Nortona vůbec nemusím, zato Charlize Theron je tady nesmírně půvabná. Opravdu nemám co vytknout. Škoda jen, že se ne a ne dočkat plánovaného pokračování (The Brasilian Job), na které jsem docela zvědav přestože jsem si jist, že už to nebude ono. ()

patrik221

Italian job je vynikajúci film zo slušnou zápletkou a cool hudbou ktorá skvelo pasuje k deju a štýlu. Akcia štandartná z jedným milím prekvapením( scéna z vrtulníkom) a herecké obsadenie nemohlo byť lepšie. Skvelí film na spríjemnenie večera. http://youtu.be/ZwU8QeW4ofU ()

Mikino00

Se starší verzí Italian Job to nemá nic společného, díky bohu, protože kvalitativně se jedná o naprosto rozdílné produkty. V tomto případě je to jakési verze Dannyho parťáků plná příprav, aby pak finale postrádalo nádech velkoleposti. Docela mě zarazil fakt, že i když Norton ví, že jej chtějí okrást, tak stejně přepravuje své zlato, navíc mizerně zajištěné. Herecká parta tvořena z tehdy vycházejících hvězd nezaujme, nezachrání to ani krásná Theron. ()

bobstock

Jakože by nedělalo dobrotu mít v jednom fotbalým týmu pokupy Messiho, Ronalda a Ibrahimoviče. Tak tady ta banda známých tváří funguje na jedničku. Svěží poctivá akce o podvodníčcích a mizejících trezorech.  75%  +soundtrack ()

Emzet

Velmi průměrné. Wahlberg mi moc nesedí, děj je...tak nějak suchý, s honičkama je tomu nejinak, ale Norton a Statham jsou docela dobří. A Charlize samozřejmě. A Floydi, i když jen v remaku. A MiniCooper je docela roztomilé autíčko, i ve své nové verzi... ()

Rychle a zběsile shání režiséra

26.10.2012

Krvavý prachy Erica Bany

Krvavý prachy Erica Bany

13.10.2008

Oldschoolově zaměřený F. Gary Gray měl už touto dobou pracovat na pokračování Loupeže po italsku pod názvem The Brazilian Job, ale projekt se ne a ne odlepit od země. Místo něj teď Gray chystá pro… (více)