Loupež po italsku

• USA The Italian Job (více)

Vedená Johnem Bridgerem a Charliem Crokerem se skupina zlodějů chystá na poslední akci – vykradení pečlivě hlídaného sejfu v Benátkách se zlatými cihlami v hodnotě 35 milionů dolarů. Po úspěšné akci se ale jeden z členů týmu, Steve, hnán chamtivostí a žárlivostí, rozhodne nechat si všechno zlato pro sebe a zbavit se ostatních členů skupiny. Ve víře, že všichni ostatní jsou mrtví, se vrací do Los Angeles i se zlatem. Charlie a další členové ale přežili a zrádci se hodlají pořádně pomstít. Charlie sežene na pomoc nové členy do týmu, Johnovu dceru Stellu, která je specialistkou na sejfy, a Lyla, hackera. Přidají se k nim ještě „Levé ucho“, odborník na výbušniny, a řidič Rob. Nový tým má v plánu získat to, co jim po právu patří, a získat při tom pomstu. (Viacom)

kyLuke

Tento film má takový švih,který se navíc drží až do konce , až tak , že je to bombastická krimikomedie. ()

hamir0

Až na občasná hlušší místa vydařená zábavná jízda alá Dannyho parťáci. Chemie hlavní pětice funguje výborně a i Nortonovi ten záporák sluší. Jenom závěrečný zvrat bych u podobně laděného filmu čekal lépe propracovaný. Jinak ale nemám co vytknout. Velice slušní 4 z 5 bludišťáků. ()

Arsene

Povedená bavící věc, při níž si příliš nenamůžete své mozkové závity, s dobrým obsazením, kvalitním úvodem a lokačně vhodně zasazenou i zahranou podraz akcí. Minicooperovské hrátky i loupežničina se mi líbily a jako žák školou povinný jsem si po shlédnutí snímku v kině říkal, že bych se spokojil i s polovinou věcí, co Ed Norton. Zároveň jsem si vzal ponaučení, že když někdo nemá jasný plán, co udělá s ukradenýma prachama, je dobré se mít na pozoru, protože chystá nějakou křivárnu. ()

Bezda22

Už jen to herecký obsazení je rozjezd za 3 hvězdy. Promyšlená záležitost od začátku do konce. Neexistuje nuda. Navíc můj oblíbenec Wahlberg. A když to celý skončí a půl titulek máte nasazenej úsměv idiota a a řikáte si "jo kurva, todle sem potřeboval", tak jinak rozhodnout nelze. Moje hodnocení je na rozmezí mezi 4 a 5 hvězdama. Dávám 80% a přiklánim se k těm pěti hvezdám. Tady bych byl s nižšim hodnocenim sám proti sobě. ()

keka68

Akční, inteligentní, vtipné a bez hluchého místa. Skvělé herecké obsazení sympatické partičky a její výkony rozhodně dopřávají skvělou zábavu a to i při opakovaném shlédnutí. ()

Shanen29

Perfektní úlet s výborným Markem Wahlbergem alias Marky Markem,kdysi výborným členem hip-hopové a dance scény 90. let.Prostě jeho filmy mě opravdu baví a bavit budou. ()

Shitonit

Parta příjemných lumpíků, se na začátku nechá vojebat voslizlým přizdisráčem. Celý se to pak točí kolem promakaný pomsty, a navrácení si šlohnutýho zlata.. To je pěkná blbost.. No, ale na rozdíl od tohoto komentáře, je ten film fakt dost dobrej. ()

riza-do

Dannyho parťáci (Ocean's --) by se jistě nemuseli stydět vzít do party i partičku z italského prácičky. Už navždy (?) studentský ajťák Seth Green znovu září s počítačem v ruce a Marku Wahlbergovi pozice "šéfíka" gangu s klidným uvážlivým chováním v jinak svižné gangsterce sedla jak pr.. na hrnec. ()

nula87

V rámci žánru povedený kousek. Originál jsem neviděl, ale tady jsem si užil stylový vtipný lupičský film, který je namíchán z těch správných ingrediencí. ()

Pharlap

Styl alá Ocean eleven.. to je asi každému po pár okamžicích jasné. A je zajímavé, jak super fungují tyhle relativně jednoduché zápletky.. sejde se skupinka lupičů, charismatický vůdce, sexy žena.. a dále motiv pomsty.. protřepat a nemíchat.. a máme tu Loupež po italsku. Vždy se mi líbí i vždy nové a nové originální plány k loupežím. A ani tentokrát jsem nebyl zklamán. Proti Dannyho parťákům tomu chyběl trochu nadhled. A pseudovtipné narážky na Napstera.. resp. pohnuté osudy "Levého ucha" a hezouna Roba.. hm.. to mně moc nebralo. ()

Pai-Mei

Dobrá oddychovka s plejádou skvelých hercov. Nápad síce nijak nový, ale režisér nič nepokazil takže v celku sranda. ()

GoreManiac

Všichni jsou naprosto typičtí představitelé sorty (drsňák Statham, chytrák Wahlberg, zlej Norton) a o to je to větší sranda. Rozhodně sme se nenudil a rád se podívám znovu. ()

jafuska

průměrný film je to spíše kriminálka, kde jde hlavně získat zpět ukradené zlaté cihly, které mají hodnotu v milionech, je to i tak trochu akční film, se známými herci, ale bylo fajn se na to koukat, ale asi na tenhle typ filmu rychle zapomenu bohužel ()

Stories

Geniální a pohodový film s kvalitním obsazením mi připomíná nesmrtelné Ocean´s Eleven. O scénaři bych řekl jediné "v jednoduchosti hledej sílu". 90% ()

Rychle a zběsile shání režiséra

26.10.2012

Krvavý prachy Erica Bany

Krvavý prachy Erica Bany

13.10.2008

Oldschoolově zaměřený F. Gary Gray měl už touto dobou pracovat na pokračování Loupeže po italsku pod názvem The Brazilian Job, ale projekt se ne a ne odlepit od země. Místo něj teď Gray chystá pro… (více)