Star Wars Povstalci

USA, (2014–2018), 27 h 30 min (Minutáž: 22–44 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Vanessa Marshall, Tim Curry, Freddie Prinze Jr., David Oyelowo, Steve Blum, Greg Ellis, Taylor Gray, Jason Isaacs, Billy Dee Williams, James Arnold Taylor (více)

Série(4) / Epizody(71)

Star Wars přichází na Disney Channel s novým animovaným seriálem vyprávějící příběh čtrnáctiletého pouličního zlodějíčka Ezry a posádky povstalců z lodi Stín, jenž neúnavně bojuje proti všepohlcujícímu Impériu sužující celou Galaxii.
Děj se odehrává mezi původními epizodami Pomsta Sithů a Novou nadějí, přesně 5 let před událostmi Nové naděje v době temna, kdy jsou rytíři Jedi rozprášeni a císař pomocí svých nemilosrdných stoupenců vládne tvrdou silou. (Disney Channel)

Recenze uživatele GejmronCZ k tomuto seriálu (32)

Star Wars Povstalci (2014)

Chtělo by to seroš, byť krátkej, s Hondem jak se změnil, když se Impérium chopilo moci. Ta postava se docela změnila od Klonových válek a určitě by to bylo zajímavé. ()

Ukradená stíhačka (2014) (S01E03)

To byl hodně vtipnej díl. Hodilo se něco na odlehčenou. Pořád jsem ale naprosto zdrcenej a uzemněnej z konce Clone Wars kvůli Ahsoce. ()

Cesta Jediů (2014) (S01E09)

Spoiler Když jsem uslyšel Yodu, tak jsem okamžitě zbystřil, jako ještě nikdy v tomto seriálu. ()

Idiotův šik (2015) (S01E10)

Ou jeee. Vždycky rád vidím staré známé tváře jako je Lando. Stejnej fixlák jako vždycky. A povahově úplně stejnej jako Han Solo, jen to neni takovej dobrák. ()

Požár napříč galaxií (2015) (S01E14)

Tak a další díl prosim Ahsoku VS Anakin, dík :D Jen mě mrzí, že je jiná dabérka než, co byla v Clone Wars. Nehitlo mě to tolik jak by hitlo, kdyby byla stejná. To je tak, když nekoukáte v originálu. Snad příští díl bude opět stará...doufám. ()

Relikvie Staré republiky (2015) (S02E03)

Let's gooo, klony jsou zpět bejby! A v plný kráse. Sice jsou to dědci, ale skvělý dědci! ()

Bratři na Zlomeném rohu (2015) (S02E05)

Nojo, zdá se, že čas byl k našim oblíbeným postavám z Klonových válek opravdu nemilosrdný. Já je mám ale pořád rád. Jsou teď větší pohodáři. ()

Budoucnost Síly (2015) (S02E09)

Konečně pravá Jedijka, co to umí oproti těm amatérům, co jsou rádi, že odrazej střelu. Celkem epic nástup Ahsoky. Přesně takhle by vytřela s každym z těch, co si říkaj inkvizitoři. Ta se může měřit jenom Darth Maulovi nebo přímo Animu. ()

Legendy Lasatů (2016) (S02E13)

Ušlo to, ale ke konci to bylo fakt dobrý. ()

Volání (2016) (S02E14)

Ou jee, Purgylové jsou tu. Zas něco, co jsem už viděl v Ahsoce, ale opět se dozvídám nové info. ()

Návrat domů (2016) (S02E15)

Já bych na toho fotra už dávno vyjel. Obdivuju její trpělivost. Šel mi fakt proti srsti. ()

Soumrak učedníka (2016) (S02E20)

Skvělej díl. Jsem velmi nadšenej rolí, kterou v tomto díle ztvárnil náš starý známý Darth Maul. ()

Krůčky do temnoty (2016) (S03E01)

Zdá se mi to nebo začátky temné strany dělaj z lidí otravný a arogantní blbce? To stejné se stalo v SW II: Kloni útočí s Anakinem. Tam jsem ho taky nemohl vystát. Teda jen ty romantický scény s Padmé. Geonosis byl cool. ()

Poslední bitva (2016) (S03E05)

Tak tohle byla řádná dávka nostalgie. Škoda jen, že jich všech bylo tak málo a nebylo to tak opravdové. ()

Vize a hlasy (2016) (S03E10)

Maul je prostě skvělej charakter už od samotnýho začátku. No a seriály mu dávaj jen a jen větší hloubku. Bomba. ()

Duchové Geonosis, 1. část (2017) (S03E11)

"Saw: Zapomínám, co umějí. | Rex: Joo... ale Skywalker to neni. | Kanan: Já to slyšel!" Za ten joke musim dát plnou. Ten byl dokonalej. Kor potom, co jsem dokoukal Clone Wars. Jsem zkapal. ()

Zkoušky temného meče (2017) (S03E14)

Nechápu jak to udělali, ale dokázali během jedinýho cvičnýho souboje, co trval asi minutu vzbudit takový emoce, že to neni možný. Ten konec byl fenomenální. Wow. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (více)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (více)