Temné časy nastaly v galaxii daleko předaleko, jelikož ji ovládlo impérium, ale i v nejtemnější časech je vždy jiskra naděje, V tomto seriálu je představená buňka odboje a my sledujeme její škození Impériu. Je to pěkné, akční, hlavní postavy sympatické a je to z univerza Star Wars. Dost mi vadí, že ze stormtrooperů dělají takové idioty, kteří se ani z 10 metrů netrefí do stojící postavy, která se ani za ničím nekryje a podobně i v scénách se stíhačkami. Druhá řada dále sleduje odboj, ale už v širším měřítku, ale samozřejmě se zaměřuje hlavně na mise naší skvadry. Celkem zajímavé zapojení starého známého z filmu a jeho vlastní "mise" - dobré oživení. Třetí řada posouvá příběh kupředu a vše se chystá ke konci. Závěr řady mě docela překvapil, ale aspoň je to realističtější, protože v Impériu nemohou být samí tupci, jinak by neovládali galaxii. Hodnocení: 1.řada: 64/100, 2.řada: 68/100, 3.řada: 70/100, Celkem: 68/100.(11.8.2015)

• Rannveig

Strašlivý pocit uvědomění si, že Star Wars: Clone Wars nebyl nejhorší Star Wars počin všeh dob. Jako správný šťoural, neodpustím si - jedna za všechny: k útěku v poslední epizodě první série - TIE stíhačky nemají podporu života, takže...... konec utíkání a game over. No, když něco dělám (sakra hlavně když už můžu mít tu čest dělat na Star Wars) tak to dělám pořádně, ne? Tvůrci seriálu patrně ten pocit nemají.(26.4.2015)

• Tom_Lachtan

Je konec roku 2017 a já se rozhodl znova zkusit tenhle seriál, který mě pár prvníma epizodama dokonale znechutil, (na konci je původní komentář, nebudu ho mazat). A vlastně si o něm myslím pořád totéž, jen jsem k tomu asi trošku smířlivější, duševně jsem se připravil na to, že děj se hrozně často dopuští trapných berliček a že stormtroopeři jsou tu za ukázkové kretény a to docela pomohlo. Ovšem troufám si tvrdit, že jediné, co stojí za můj čas byla druhá řada, která měla především perfektně vygradované finále, jinak je to slabé, velmi slabé a co se týče nových psotav, tak jen dvě z nich jsou nosné (Kanan a Hera), přičemž ve čtvrté, stále nedoknončené a závěrečné, sérii je i Kanan velmi slabý. Mimochodem, Za velmi špatnou považuju práci s postavou Ezry, místo zmítání na pomezí světlé a temné strany síly je to hotový mirek dušín a ať už v seriálu skončí jakkoliv, bude to špatně. Tahle postava, nemá v tomhle období co dělat (když jediným Jedim odboje by měl být Luke Skywalker) __Původní komentář z roku 2014:Tak zaprvé, nasrat všem, co tu nadávají na to, kterak Disney ždíme prachy ze značky, neboť za a) jí koupil za nehorázně šílený prachy a pietně obcházet kolem jednoho filmu za 5 let by byla tak nějak hovadina. Za b) víc rejžovat než jak to předváděl Lucas to stejně nejde a hlavně za c) Lucasovo Clonový války jsou neménlich to samý. Teda skoro, bohužel mají rebelové na palubě hlavní postavu vyvolávající napřesdržkoidní tendence tak často, že i Dalajláma by měl nutkání prchnout k učení temných pánů ze Sithu jen aby mohl Ezru (nebo jak se jmenuje) nějakým bolestivým způsobem sprovodit z galaxie. Ovšem abych jenom nenadával, pro děti je to nejspíš docela povedené a narozdíl od seriálu s klony se tu (zatím) neopakuje syžet, kdy proběhne setkání s padouchem, boj, padouch prchá a takhle dokola tři čtvrtě série, ale od čehokoliv se značkou Star Wars se vždycky čeká víc, než nudný průměr s nehezkou animací. A teď mě prosím omluvte, jdu si hrát se svym plyšovym Žvejkalem.(17.11.2014)

Jsem velkej fanoušek Star Wars, a tenhle seriál kálí na všechno co Star Wars znamená. Grafika je otřesná, oproti klonovým válkám, stejně tak postavy a příběh. Seriál klonové války byl taky pro děti, ale nebyl tak moc stupidní, normálně se dívám na všecko co má něco společnýho s SW, ale tenhle seriál je strašněj, je to noční můra každýho SW fanouška nad 5let.(13.3.2015)

Od lobotomie k ultimátnímu zážitku; přesně tak se jeví Rebels. Po předpremiéře pilotní epizody v kině jsem považoval Rebels za naprostou katastrofu, která pokračuje v drásavé tendenci ve "zinfantilnění" světa Star Wars do úplné krajnosti. Kdo čekal temnější obdobu Clone Wars byl asi zklamaný stejně jako fanoušek, který od Rebels nečekal vůbec nic. Přesto má seriál vývoj a během 14 epizod roste; od příchodu Moffa Tarkina to dostává úplně jiný, potemnělý nádech a poslední 3 díly jsou potom naprosto dokonalé. 1/3 je však stále žalostně málo a ani občasné velmi okaté odkazy na hlášky, citace leteckých soubojů, případně celých scén z epizod Star Wars nevyváží topornost dialogů. Na druhou stranu je citelný posun, že tvůrci netříští děj do několika dějišť, snaží se jej držet převážně v jedné lokalitě a znalost souvislostí z předešlých epizod dává významový smysl. Masáž před vypuštěním The Force Awakens bude zřejmě mohutná - a oficiální vymezení kánonu dává příležitost úplně novému expanded universe. Takže nakonec musím přiznat, že Lothal má své kouzlo.(7.4.2015)

• - Kanan Jarrus je Cowboy Jedi. Divoký západ veľmi ovplyvnil Georgea Lucasa pri tvorbe pôvodnej Star Wars ságy. (Da_reba)

• - Postavy C-3PO a R2-D2 se objevili ve všech ostatních Star Wars filmech. (gormit123)

• - Spoiler: Na závěr celého serialu jsme nezjistili, jestli postavy Ezry a Admirala Thawna přežily. Touto otázkou byl hlavní tvůrce Dave Filoni tak často bombardován, že se nakonec na Twitterovém účtu vyjádřil s tím, že oba jsou stále živí. (UncleMorty)