Na to, že to je z produckce Disney Chanel dost dobrý. Je z toho hodně cítit duch starých SW. Nedokážu pochopit jak se jim povedlo vytvořit animaci, která místy vypadá strašně levně (chůze postav) a místy neskutečně bombasticky (průlety mraky). Příběh je takový jednoduchý (ale to byl i v Nové Naději), ale psotavy jsou skvělé a nejsou to úplní klaďasové a některé scény kdyby nebyli kreslené, ale hrané, tak by to byl skoro Rkový masakr. - Fuck the Empire - 75% - P.S. Vzbudilo ve mě natěšenost na SW: Rogue One :)(17.5.2015)

Prvé tri diely zmiešané pocity, ale potom pre ma úplne dostal pekne, pomaly sa rozvíjajúci príbeh Ezru. No a návraty známych postáv zo Star Wars ma tešia o to viac. Treba asi pri pozeraní na to prihliadať na to, že Rebelovia sú seriál určený aj pre deti, preto sú príbehy jednoduchšie, oveľa priamejšie podávajú tie poučné časti. Chýba tam silné napätie u hlavných zloduchov (s výnimkou jedného), ale ako obrovskej fanúšičke Ninja Korytnačiek z detstva sú pre mňa Rebelovia vlastne takým príjemným pripomenutím toho, aké to je, vrátiť sa k príbehom partičky hrdinov, ktorí sú strašne, strašne kúl. Plus droid - opäť výnimočná a nezameniteľná osobnosť :)(28.5.2016)

• Rannveig

Strašlivý pocit uvědomění si, že Star Wars: Clone Wars nebyl nejhorší Star Wars počin všeh dob. Jako správný šťoural, neodpustím si - jedna za všechny: k útěku v poslední epizodě první série - TIE stíhačky nemají podporu života, takže...... konec utíkání a game over. No, když něco dělám (sakra hlavně když už můžu mít tu čest dělat na Star Wars) tak to dělám pořádně, ne? Tvůrci seriálu patrně ten pocit nemají.(26.4.2015)

Vím že tento seriál není nějak světoborný ale mě to prostě baví. Jsem velký fanda Hvězdných válek a rozhodně je to pro mě prima předehra a vyplnění nekonečného čekání na novou sedmou epizodu... :-D Jednotlivé díly jsou, co se kvality týče, někdy nevyvážené a proto dávám zatím (po shlédnutí první série) 4 hvězdičky.(18.5.2015)

Temné časy nastaly v galaxii daleko předaleko, jelikož ji ovládlo impérium, ale i v nejtemnější časech je vždy jiskra naděje, V tomto seriálu je představená buňka odboje a my sledujeme její škození Impériu. Je to pěkné, akční, hlavní postavy sympatické a je to z univerza Star Wars. Dost mi vadí, že ze stormtrooperů dělají takové idioty, kteří se ani z 10 metrů netrefí do stojící postavy, která se ani za ničím nekryje a podobně i v scénách se stíhačkami. Hodnocení: 1.řada: 64/100.(11.8.2015)

• - Děj seriálu se odehrává 14 let po Epizodě III (2005) a 5 let před Epizodou IV (1977). (Torrs)

• - Kanan Jarrus je Cowboy Jedi. Divoký západ veľmi ovplyvnil Georgea Lucasa pri tvorbe pôvodnej Star Wars ságy. (Da_reba)

• - V jednotlivých dílech série, kdy loď zvaná Duch krade imperiální kontejnery, lze vidět, že jsou barevně odlišené. Červené kontejnery obsahují potraviny, šedé obsahují zbraně a zbraňové systémy. (Veskoslav)