• st.ranger

Je to infantilní, dětinské a je to Disney, cílová věková kategorie 7 až 10 let, podle čehož je scénář naprosto stupidní, vykreslené charaktery ploché a předvídatelnost průběhu děje zcela jasná. Za vznikem rebélie stojí skupina nesympatických mamlasů, poskládaná přesně podle šablonky Disney a namíchaná ve snaze docílit vyvážení zástupu jednotlivých představitelů ze světa Star Wars. I když mi The Clone Wars nepřišlo pro svět Star Wars vhodné kvůli doplňování nepotřebného děje a oživování mrtvých charakterů, tohle je jako seriálový nástupce hodné uvržení do přenosných toalet a pohřbením v poušti hned vedle E.T. hry pro Atari. Těžko říct, zda se časem nějaká ta hlavní dějová linie vůbec rozjede a je velice obtížné říct, zda u toho hodlám být.(18.10.2014)

• Rannveig

Strašlivý pocit uvědomění si, že Star Wars: Clone Wars nebyl nejhorší Star Wars počin všeh dob. Jako správný šťoural, neodpustím si - jedna za všechny: k útěku v poslední epizodě první série - TIE stíhačky nemají podporu života, takže...... konec utíkání a game over. No, když něco dělám (sakra hlavně když už můžu mít tu čest dělat na Star Wars) tak to dělám pořádně, ne? Tvůrci seriálu patrně ten pocit nemají.(26.4.2015)

Že bude mít psaní diplomky následky mi bylo jasný. Že se to ale bude projevovat tak, že budu koukat na dětskej kreslenej seriál od Disneyho, jsem fakt nečekal. A že zkouknu celou sérii a ještě mě bude zajímat, jak to dopadne, už vůbec ne. První díly byly teda dost hrozný, ale pak se to docela zlomilo. Znova to nejspíš už nikdy neuvidim, další řadu taky ne, ale na vypnutej mozek to bylo fajn.(21.4.2015)

Původně se mělo jednat o seriál pro mladší fanoušky. První díly tomu jasně odopovídaly. Pak se ovšem objevil brutální Grand Inquisitor a z dětského seriálu se stala příjemná výplň mezi III. a IV. epizodou. Všechny postavy si procházejí zajímavým vývojem, ve vedlejších rolích se sem tam objeví naši oblíbenci (Vader, Tarkin, Lando, Maul) a hlavně máme zpět na scéně nejlepší postavy z Clone Wars - Rexe a Ahsoku. Po druhé sérii dávám 5* a netrpělivě čekám na tu poslední, která nás dovede k Rogue One. Snad bude Kanan opravdu něco jako generál Kota.(3.5.2016)

Málokedy hodnotím skôr než po prvej sérii, ale v tomto prípade urobím výnimku. Videl som všetky SW filmy, hral som SW hry (KotOR 1,2), tak som chcel dať šancu aj SW seriálom, ale naše prvotné zoznámenie nebolo zrovna sto percentné. Z prvých troch dielov mám asi taký dojem, že fajn, dá sa, je to pozerateľné, je to Star Wars, no v pomerne detinskom prevedení. V komentároch ale čítam, že sa to postupom času začne meniť a nastane svižnejší spád udalostí. Tak tomu skúsim dať ešte šancu. Zatiaľ priemer, za tri. __ Od piateho dielu to začína byť mierne lepšie, snáď nič nezakríknem. __ Dopozerená prvá séria po pätnástny diel a naozaj, musím potvrdiť, kvalita išla v prípade väčšiny dielov hore. A neviem či už vyššie spomínané prevedenie seriálu (aj) pre mladších divákov išlo mierne do pozadia, alebo som si na neho už akosi zvykol, ale mám pocit, že odpoveďou bude niečo medzi. Každopádne som začal brať Rebelov ako dvadsaťminútovú oddychovku zo Star Wars univerza a nehľadať v nej nič viac a určite nie nejakú hĺbku. Ak by som mal hodnotiť od piatej epizódy, od príchodu jednej postavy (nebudem spoilerovať), tak by to možno už bolo aj na slabšie štyri. Zatiaľ necháme tri a uvidíme, čo prinesie ďalšia séria. 1. séria 60% __ Druhá sezóna so sebou priniesla niekoľko naozaj skvelých epizód (posledný dvojdiel bol na jednotku), i keď podaktoré boli len také klasické, misia z bodu A do bodu B, a následne naspäť na ľod. Celkovo ale hodnotím lepšie ako prvú sériu, objavilo sa aj mnoho skvelých postáv, vďaka ktorým sa mi vyčaril nostalgický úsmev. 2. séria 70% __ Thrawn potešil, niektoré epizódy boli nadpriemerné, ale celkovo zase kvalita o kúsok upadla. Súboj odvekých rivalov a ukončenie cesty pomsty mohol pôsobiť rozhodne epickejšie. 3. séria 60%(26.10.2016)