1. séria - 75% Ja som celkom spokojný, na Clone Wars to nemá, ani príbehom ani animáciou a akciou sa tiež nechytá. Prvé epizódy vyzerajú len vďaka pár prvkom, že je to seriál zo sveta Star Wars, pretože veľa svetelných mečov, akcie, či známeho príbehu sa tu nenájde a postavy tiež úplne nedokážu upútať. Na druhu stranu, kto prekusne prvú polku seriálu sa dočká vytúženej odmeny, pretože od polky je to znova ten starý dobrý svet Star Wars. Príbeh ma spád, postavy sú zaujímavejšie a nechýbajú dokonca svetelné meče, či štýlový záporák. Pokial vás sila sprevádza a vydržíte prvú polku, dočkáte sa tej pravej zábavy v preďalekej galaxii. 2. séria - 85% Fantázia! Prvá séria bola trošku dosť mimo, ponúkla iný príbeh a iné postavy, od polky síce ponúkla niektoré výborne časti, ale to pravé Star Wars dobrodružstvo je až v druhej sérii. Nie len ja, ale aj ostatný a aj sám tvorca Clone Wars Dave Filoni bol s toho celkom smutný keď mu zrušili klonove vojny. Bolo tam dosť veci otvorených a nevieme ako skončili niektoré postavy. A presne toto je na druhej sérii to najlepšie. Vracia sa spať ku klonovým vojnám a privedie spať postavy, ktorých osud sa ešte neuzavrel a týmto šikovným premostením sa posúvame pekne dobre, v novom seriáli a aj zo starými postavami. Tlieskam, Darth Vader a záver druhej série je neskutočne luxusný!(24.3.2016)

• Tom_Lachtan

Tak zaprvé, nasrat všem, co tu nadávají na to, kterak Disney ždíme prachy ze značky, neboť za a) jí koupil za nehorázně šílený prachy a pietně obcházet kolem jednoho filmu za 5 let by byla tak nějak hovadina. Za b) víc rejžovat než jak to předváděl Lucas to stejně nejde a hlavně za c) Lucasovo Clonový války jsou neménlich to samý. Teda skoro, bohužel mají rebelové na palubě hlavní postavu vyvolávající napřesdržkoidní tendence tak často, že i Dalajláma by měl nutkání prchnout k učení temných pánů ze Sithu jen aby mohl Ezru (nebo jak se jmenuje) nějakým bolestivým způsobem sprovodit z galaxie. Ovšem abych jenom nenadával, pro děti je to nejspíš docela povedené a narozdíl od seriálu s klony se tu (zatím) neopakuje syžet, kdy proběhne setkání s padouchem, boj, padouch prchá a takhle dokola tři čtvrtě série, ale od čehokoliv se značkou Star Wars se vždycky čeká víc, než nudný průměr s nehezkou animací. A teď mě prosím omluvte, jdu si hrát se svym plyšovym Žvejkalem.(17.11.2014)

Nemohu říct, že by to bylo lepší než horší než Clone Wars. Trpí to stejnými neduhy, přílišná infantilnost a vatové epizody. Naproti tomu se ale může pyšnit skvělými menšími nebo většími rolemi postav ze staré trilogie - Tarkin Vader, Lando a skvělým rebelsko-imperiálním feelingem. Nicméně pořád se nemohu zbavit dojmu, že je to celkem zbytečný seriál, místo kterého by měl konečně přijít dlouho slibovaný hraný Star Wars Underworld, 3 hvězdy.(14.3.2015)

Z tohohle seriálu jsem měl strach. Jako člověk, tedy tenkrát dítě, odkojen původní trilogii. Člověk, který viděl animovanou sérii Klonové války, jsem tomu dával naději. Ovšem, když jsem uviděl hlavního hrdinu s podobou čistě náhodnou Aladinu, jsem dostal strach. Sice mám rád Disneye a jeho pohádky, sem to prostě nepatří. A tak jsem to začal sledovat velmi opatrně. Když jsem však slyšel nápěvy od Wiliamse, když jsem uviděl dva měsíce, pusté planety, pomlu mě to vtahovalo. Poté se objevil Anakin, tedy Darth, k tomu Ashoka a postupně další... tedy postavy nového i starého světa.... Zatím mě to dává pocit Hvězdných válek. Jsem ale stále opatrný, snad se tam "neobjeví Mickey", a snad sílá se bude vznášet. Nechť tento serál provází.(4.12.2015)

Po první epizodě: Super....mnohem lepší než Clone Wars. Už v prvním díle mnho odkazů na celovečerní filmy (občas v podobě povedených vtipů). Seriál je možná hlavně pro děti, scénář není ale nijak infantilní, dialogy mají šmrnc a dostane se i na povedené vtípky. Moc pěkný doprovodný soundtrack je svou kvalitou velice blízko filmům. Animace jsou mnohem dále než u Clone Wars, nejsou tak toporné a jsou z nich konečně znát emoce postav. Grafika je stále komiksově stylizovaná, nicméně je zde znát technologický pokrok, hlavně v osvětlení scén. Líbí se mi i námět, kdy budeme sledovat osud posádky jedné vesmírné lodi, jejíž členové, jakkoliv jsou rozdílní, mají jedno společné - nemají rádi Impérium...uvidíme co další epizody :)(15.10.2014)

• - V 21. díle 2. serie "Twilight of the Apprentice: Part II" najde Ezra v chrámu Sithů meč, který se velmi podobá tomu, co má Kylo Ren (Adam Driver) z filmu Star Wars: Síla se probouzí (2015), jedná se totiž o přímý odkaz na tento film. (UncleMorty)

• - Vizuálna stránka Star Wars Rebels je silno inšpirovaná pôvodným konceptom originálu Star Wars od Ralpha McQuarrieho. (Da_reba)

• - Kanan Jarrus je Cowboy Jedi. Divoký západ veľmi ovplyvnil Georgea Lucasa pri tvorbe pôvodnej Star Wars ságy. (Da_reba)